Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Megalopolityk. Niepewne losy Janusza Palikota

Utworzony przez Gość, 18 lipca 2010 r. o 09:54 Powrót do artykułu
Hwalą nas. A kto ? wy mnie ,a ja was! Tak wygląda strona Palikota z płatnymi wpisami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby tak dalej . POdobną rolę spełnił J. Urban, a skończyło się to wyniesieniem sztandaru z obrad zjazdu PZPR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ruchpoparciaprącia", czy ja dobrze przeczytałem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny ciekawy człowiek w tym towarzystwie. I mówi co myśli(my).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIESIĘĆ TYSIĘCY FRAJERÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tej stronie kazdy moze wpisac sie dowolna ilosc razy negatywne opinie nie sa w ogole publikowane wiec czym tu sie chwalic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~dymollo~ napisał:
DZIESIĘĆ TYSIĘCY FRAJERÓW
Co Ty wiesz o politycy KOŁTUNIE PiSowsko Kaczorowski.Powinno być więcej takich ludzi co mówią prawdę o[Świętych Krowach].
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co Ty wiesz o politycy KOŁTUNIE PiSowsko Kaczorowski.Powinno być więcej takich ludzi co mówią prawdę o[Świętych Krowach].
poszukujemy bardzo dobrego psychiatrę. Są duże problemy. Tuskowi mylą się przodkowie z Wermachtu. Komorowski ujrzał Tuska radzącego sobie z powodzią. Palikot widzi duchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paligłup napisał:
poszukujemy bardzo dobrego psychiatrę. Są duże problemy. Tuskowi mylą się przodkowie z Wermachtu. Komorowski ujrzał Tuska radzącego sobie z powodzią. Palikot widzi duchy
KURSKI JEST DOBRY NADAJE SIĘ DO KOJENIA RAN,BRUDZIŃSKI MOŻE ROBIĆ ZA MATKĘ TERESĘ Z KALKUTY,A ,YARO TO WSZYSTKIE POLSKIE CUKROWNIE KTÓRE PO RZĄDACH PISU I AWS ZOSTAŁY AŻ MDLI OD TEJ SŁODYCZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~lowca pisiorow~ wpis Dzisiaj, 08:03 Wpis #12 Goście Do wszystkich przyglupow dodajacych wpisy szkalujace PO i Janusza! Leczcie sie i ... to za wlasne pieniadze ..... no koment Palikot gra na siebie Jak przekonuje Eryk Mistewicz, specjalista od marketingu politycznego, Janusz Palikot jest megalopolitykiem: zajmuje się przede wszystkim promocją siebie. A robi to w stylu przypominającym wyczyny Silvio Berlusconiego premier Włoch. Podobnie jak lider Forza Italia, przeszedł do polityki z biznesu, ma niewyparzony język i jest równie nieobliczalny. – Już jak wchodził do polityki kilka lat temu, to nie krył przed nami, że jest nim zafascynowany~~ I codziennie musi być obecny w DW, sponsor czy wykupiona autoreklama. Może faktycznie ciszej nad tym panem... . A zwolennicy inteligencją nie grzeszą ... . Lubelskie - polskie piekiełko ... . Żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dr psychiatra Klich może nawet nie POtrafić POmóc bo POlikot to przyPOdek beznadziejny. Bardzo dobrze, że ten POjac ośmiesza PO. Niestety ośmiesza także całą Lubelszczyznę, która przez niego staje się POśmiewiskiem. Drugim takim POjacem jest Stefaniuk, który w komisji sejmowej POtrafi tylko dowcipy opowiadać bo o niczym innym nie ma POjęcia gdyż ledwo przeczołgał się przez zawodówkę.
paligłup napisał:
poszukujemy bardzo dobrego psychiatrę. Są duże problemy. Tuskowi mylą się przodkowie z Wermachtu. Komorowski ujrzał Tuska radzącego sobie z powodzią. Palikot widzi duchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pp napisał:
~lowca pisiorow~ wpis Dzisiaj, 08:03 Wpis #12 Goście Do wszystkich przyglupow dodajacych wpisy szkalujace PO i Janusza! Leczcie sie i ... to za wlasne pieniadze ..... no koment Palikot gra na siebie Jak przekonuje Eryk Mistewicz, specjalista od marketingu politycznego, Janusz Palikot jest megalopolitykiem: zajmuje się przede wszystkim promocją siebie. A robi to w stylu przypominającym wyczyny Silvio Berlusconiego premier Włoch. Podobnie jak lider Forza Italia, przeszedł do polityki z biznesu, ma niewyparzony język i jest równie nieobliczalny. – Już jak wchodził do polityki kilka lat temu, to nie krył przed nami, że jest nim zafascynowany~~ I codziennie musi być obecny w DW, sponsor czy wykupiona autoreklama. Może faktycznie ciszej nad tym panem... . A zwolennicy inteligencją nie grzeszą ... . Lubelskie - polskie piekiełko ... . Żal.
Nie tłumacz ciemnogrodowi polityki oni mają w głowach sieczkę nienawiść i zawiść,chodzą co niedziela do kościoła modlą się a za przekonania polityczne ustawili by pod kościołem szafot,taki jest cały PiS i ci którzy w niego wierzą.Może za 20 lat jak ciemnogród wymrze to młode pokolenie będzie lepszymi politykami niż są teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
na tej stronie kazdy moze wpisac sie dowolna ilosc razy negatywne opinie nie sa w ogole publikowane wiec czym tu sie chwalic
Mylisz się.Są publikowane negatywne komentarze.Nie "będą publikowane komentarze chamskie i obraźliwe"o czym Palikot wspomina na wstępie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie tłumacz ciemnogrodowi polityki oni mają w głowach sieczkę nienawiść i zawiść,chodzą co niedziela do kościoła modlą się a za przekonania polityczne ustawili by pod kościołem szafot,taki jest cały PiS i ci którzy w niego wierzą.Może za 20 lat jak ciemnogród wymrze to młode pokolenie będzie lepszymi politykami niż są teraz.
POD WARUNKIEM,ŻE BĘDZIE INNE RADIO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie tłumacz ciemnogrodowi polityki oni mają w głowach sieczkę nienawiść i zawiść,chodzą co niedziela do kościoła modlą się a za przekonania polityczne ustawili by pod kościołem szafot,taki jest cały PiS i ci którzy w niego wierzą.Może za 20 lat jak ciemnogród wymrze to młode pokolenie będzie lepszymi politykami niż są teraz.
Studia z wyróżnieniem, pracuje na 2 uczelniach wyższych, jestem Prezesem Własnej firmy, zarządzam kilkoma dużymi projektami - TAK JESTEM CIEMNOGRODEM!!!! ... Panowie wykształciuchy.... hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co Ty wiesz o politycy KOŁTUNIE PiSowsko Kaczorowski.Powinno być więcej takich ludzi co mówią prawdę o[Świętych Krowach].
Oto jaka jest prawda popier***eńca Palikota dnia 16.07.2010 rok mówi cyt:"Ktoś musi reprezentować 10 milionów Polaków, którzy uważają tak jak ja.... - Natomiast 18.07.2010 r chwali się ,że reprezentuje go 10 tysięcy osób . Palikot, jesteś jak widać taki prawdomówny jak cała PO. Ile w końcu potencjalnych kandydatów ma zamiar być w tej twojej partii.? Raz mówisz 10 milionów , teraz 10 tysięcy- to coś słabo się chłopie starasz , jak w ciągu dwóch dni liczba tych Twoich CZŁONKÓW, tak radykalnie się zmniejszyła. Przyjdzie co do czego , to zostaniesz sam , jak palec. Szczerze przyznam - ucieszył mnie fakt, że mamy w kraju nie 10 milionów, a 10 tysięcy popaprańców , których zdążyłeś zarazić swoją chorobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smile napisał:
Studia z wyróżnieniem, pracuje na 2 uczelniach wyższych, jestem Prezesem Własnej firmy, zarządzam kilkoma dużymi projektami - TAK JESTEM CIEMNOGRODEM!!!! ... Panowie wykształciuchy.... hehehe
Ble ble ble!!!Chyba tam SPRZĄTASZ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='anula' date='18.07.2010, 18:49:19' post='317258'] Oto jaka jest prawda popier***eńca Palikota dnia 16.07.2010 rok mówi cyt:"Ktoś musi reprezentować 10 milionów Polaków, którzy uważają tak jak ja.... - Natomiast 18.07.2010 r chwali się ,że reprezentuje go 10 tysięcy osób . Palikot, jesteś jak widać taki prawdomówny jak cała PO. Ile w końcu potencjalnych kandydatów ma zamiar być w tej twojej partii.? Raz mówisz 10 milionów , teraz 10 tysięcy- to coś słabo się chłopie starasz , jak w ciągu dwóch dni liczba tych Twoich CZŁONKÓW, tak radykalnie się zmniejszyła. Przyjdzie co do czego , to zostaniesz sam , jak palec. Szczerze przyznam - ucieszył mnie fakt, że mamy w kraju nie 10 milionów, a 10 tysięcy popaprańców , których zdążyłeś zarazić swoją chorobą. [/quot A ilu głupków zaraził swoją chorobą Kaczor i Rydzyk??? chyba trochę więcej.Pacanku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ble ble ble!!!Chyba tam SPRZĄTASZ!!!
Dla mnie jako dla przedsiębiorcy liczą się fakty. W czasie "socjalistycznych" rządów PiSu obniżono mi podatki; w czasie "liberalnych" rządów PO utrudniono mi pracę przez zmiany proceduralne choćby w KRS (o obniżce podatków można pomarzyć). Można rozmawiać o sprzątaniu a można czasami pomyśleć na kogo się głosuje i podyskutować o tym merytorycznie a nie zniżać się do Palikota...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anula napisał:
Oto jaka jest prawda popier***eńca Palikota dnia 16.07.2010 rok mówi cyt:"Ktoś musi reprezentować 10 milionów Polaków, którzy uważają tak jak ja.... - Natomiast 18.07.2010 r chwali się ,że reprezentuje go 10 tysięcy osób . Palikot, jesteś jak widać taki prawdomówny jak cała PO. Ile w końcu potencjalnych kandydatów ma zamiar być w tej twojej partii.? Raz mówisz 10 milionów , teraz 10 tysięcy- to coś słabo się chłopie starasz , jak w ciągu dwóch dni liczba tych Twoich CZŁONKÓW, tak radykalnie się zmniejszyła. Przyjdzie co do czego , to zostaniesz sam , jak palec. Szczerze przyznam - ucieszył mnie fakt, że mamy w kraju nie 10 milionów, a 10 tysięcy popaprańców , których zdążyłeś zarazić swoją chorobą.
A Ty anula widzę nawet w niedzielę nie odpoczywasz. Brawo! Takich aktywistów nam trzeba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...