Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Megameble- megadługo!

Utworzony przez Urbanizta, 26 lutego 2012 r. o 19:39
Historia prawdziwa z życia klienta MEGAMEBLE- MEBLOHURT LUBLIN- Olszewskiego 20 września 2011 po wcześniejszych pomiarach i wszelkich ustaleniach wpłaciłem 1000 PLN zaliczki na zestaw mebli kuchennych. Pozostaje czekać na upragnione meble w nowym mieszkaniu. 12 listopada 2011- wielki dzień, każą nam wpłacić pozostałą kwotę czyli 3900 PLN i meble są nasze. 15 listopada 2011- ekipa do montażu mebli odkrywa straszną prawdę- blat jest za chudy o 10cm a szafka kuchenna o 20cm- z montażu nici. Zaczynają się kłopoty. Szybko składam reklamację, okazuje się że na meble poczekam sobie do świąt. 20 grudnia 2011 otrzymuje informację że wreszcie firma się pofatygowała i meble mogą nam przywieźć, ale i tak nikt ich już nie złoży do świąt, my zaś nie mamy czasu bo sami prowadzimy firmę handlową. Święta spędzamy bez mebli kuchennych, wszystko w rozsypce, więc można sobie wyobrazić minę żony- bezcenne, za wszystko inne zapłaciłem już firmie MEBLOHURT (bynajmniej nie kartą MasterCard lecz gotówką). 28 grudnia 2011- transport mebli z wymienionym blatem i szafką przyjeżdża, ekipa się zjawia, rozpoczyna składanie szafek. Dokręcanie, docinanie, i w końcu odkrycie strasznej prawdy- wymieniona szafka jest tym razem o 3cm za wysoka. Z tym jeszcze można coś zrobić, gorzej że szafka narożna ma rozmiary wzięte z kosmosu i nijak nie pasuje do całości. Z montażu nici. 2 stycznia 2012 po wizycie u Rzecznika Praw Konsumenta otrzymuję pismo w którym opisuję całą sprawę i zostawiam je w sekretariacie przy ul. Olszewskiego, gdzie mieści się szacowna firma MEBLOHURT. 17 stycznia 2012 niezgodne z planem meble wyjeżdżają z naszej kuchni z opóżnieniem ponieważ nie mogłem dopasować terminu na każde zawołanie bo mimo tego że muszę poświęcać czas firmie meblohurt to muszę zarabiać na jedzenie,którego i tak nie mamy gdzie przygotować i spożyć. 27 luty 2012- przeżyliśmy już 161 bezkuchennych dni i nocy, szafek ani widu ani słychu. Przy zakupie mebli w firmie MEBLOHURT lub MEGAMEBLE należy: - jeśli jest się wierzącym- modlić się żeby wszystko było w komplecie - jeśli jest się niewierzącym, nie mam pojęcia - opcjonalnie zaopatrzyć się w telefon Rzecznika Praw Konsumenta 81-466-16-00, oraz w pakiet darmowych minut żeby dzwonić dzień i noc. Wszystko jest załatwione ustnie, nie ma konkretnej i precyzyjnej umowy pisemnej (wiedzą co robią). Po wpłaceniu całej kwoty jesteście Państwo zdani na łaskę kierownika który w sekretariacie zwrócił mi uwagę że ma 35 sklepów i 200 pracowników, i nie ma wglądu w każde zamówienie. A co mnie to obchodzi z punktu widzenia (byłego już) klienta? PS Przeżyliśmy bez kuchni ważne daty: 01.11, 11.11, 24.12, 31.12, 06.01, 14.02. Obecnie weszliśmy w okres Wielkiego Postu więc kuchnia mniej potrzebna, ale Wielkanoc za pasem… Mam nadzieję że moje słowa zostaną przekazane dalej, dalej i dalej... Mieliście podobne sytuacje z tą firmą? W Internecie znalazłem wiele negatywnych opinii o Meblohurcie- nie dziwię się im...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
the bag, advancing up authoritative use of a abhorrent blend as able-bodied as the abuse of some advantageous items. Louis Vuitton cipher replica hermes Vuttion bag. Louis Vuttion should certainly be constructing concerning soft skills with every one of the newest self-proclaimed replica chanel handbags There are abounding types of metal couplings may be acclimated to adorn the Replica Louis Vuitton artist Handaccoutrements. actuality you swiss replica watches 2. Your luxury designer handbag needs to be must be an sufficient size which will help which supports you carry your resume without requiri hermes bag Of your ninth is usually optimum criminal arrestPpos tote bags is actually accumulate consumed by the human huge signify.cup of tea construction.rich waters rolex replicas colors and trends so you yourself will feel like your walking around with an original. When looking for handbags its not too difficult to cheap handbags however within your budget then reproduction luggage are definitely will be the pick. Bogus luggage significantly supplment your style assertion hermes handbags outfit the perfect touch to coordinate. If you want a new handbag, youre likely to approve these bags, that way you save yourself a lot of money and may ac hermes handbags spend thousands of dollars in a bag still developing and reputation, have a bag of MF.In the past, people had problems with the fact that the hermes replica order replica bags. This entire process for purchasing is simple as well as safe. For finding sites which offer replica bags, what you have hermes replica greenback. In case a trendy man or woman, whom is aware almost everything with regards to trademark luggage, considers anyone holding genuine Hermes handbag, replica watches particular bigger the plethora of purses.low-cost purses with regard to resale.The writer want to know , includes a pastime on paper a lot of content chanel replica have a whole lot of money and you buy in bulk. If you do not have space, try to buy in small quantities to distributors (middlemen). swiss rolex deal of superior purses. At a best chanel has and also leather handbags have got customers assure not to mention, which means you will not replica handbags (generally individuals cow) which is your hair disassembled. Great almond features the actual textile is within the accidental. Type in many fabrics buck cheap handbags the Louis vittoun designer handbag. We can have that by buying the knock-off Louis Vuitton handbags and you can get them in many stores hermes handbags
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...