Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Menadżer Lewandowskiego ma 17 mieszkań

Utworzony przez VS, 16 maja 2013 r. o 12:30 Powrót do artykułu
Ciekawe czy jeździ tymi Audi na rejestracjach LLU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeżdżę na LLU. Jakiś problem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Kucharskiego za to ze ma głowę na karku i trochę szczęścia .Więcej takich ludzi w regionie lubelskiego .. Powodzenia Czarek chętnie widzimy Cię w Motorze lub Lubliniance jako osoba wspierającą Lubelską piłke nożną co pan na to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak PO wynagradza WARCHOŁÓW SWOICH PODNÓŻKÓW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LLU napisał:
Ja jeżdżę na LLU. Jakiś problem ?
widać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka że p. Kucharski to w Lublinie tylko wybory wygrywa. Nie wiem, kto na niego głosuje, bo gość kompletnie nic nie zrobił i nie zrobi dla Lublina i regionu. Kisi tyłek w Warszawce, ale za rok znowu będzie startował z Lubelskiej listy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LLU to największe łajzy na drodze i chamy i prostaki drogowe, tak ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a inni mieszkają pod mostem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aby żyło sie lepiej Pracuje to ma .Wiedział jak sie ustawic ..życie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale zalatwil Lewandowskiego :) To mu sie udalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No,juz sprzedany,od nowego sezonu zawodnik FC Bayern,no ico z tego wyszlo. Wielkie g...o.Ostatnie slowo nalezy do Borussi Dortmund.Umowa o prace to umowa.Lewandowski powinien jak najszybciej tego Kucharskiego zmienic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...