Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Meteorolodzy ostrzegają: W nocy spadnie dużo śniegu

Utworzony przez już na wyborach podziękuje, 31 stycznia 2010 r. o 18:51 Powrót do artykułu
i znów drogowców zaskoczy padający śnieg, a raczej wytyczne , które dostaja z ratusza, aby zaoszczędzić kase i wypłacić sobie nagrody! Pamiętamy i w najbliższych wyborach zagłosujemy, bo jeżeli w Rzeszowie można utrzymywać czarne drogi, a w Lublinie już nie to chyba nie jest to wina pogody, a decydentów, którzy robią plują na nas , a myślą że my powiemy :że to deszcz pada. Wszystko zapamiętamy : Podwyżki biletów i argumentacje że i tak bedziemy jeżdzić MPK bo nie ma parkingów w centrum miasta i straszenie że ludzie będą jeżdzić więcej samochodami nic nie wskóra, oraz to że jak pada śnieg to nie trzeba odśnieżać bo i tak to nic nie da, a w dzień też bo duży ruch i pługi stoją w korkach, a trzeba płacić za pracę i paliwo. Takie argumenty, gdzie lekką ręką wydaje się kase na inne nie trafione lub ustawione inwestycje to dawno CBA powinna się zająć ratuszem i okolicą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rano korek na Nadbystrzyckiej będzie od Pozytywistów, banda durni w samochodach będzie się ciągnąć 20 km/h bojąc się poślizgu, oczywiście miasto będzie zupełnie nieodśnieżone, całe szczęście rowerem da się przejechać nawet po 40 cm warstwie śniegu...eh, Lublin to wieś a nie miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz czekam na ranne artykulu, ze Lublin zakorkowany a ulice oczywiscie cale w sniegu bo drogowcy zaskoczeni !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na bank drogowcy zaskoczeni ale to tez wina wszystkich kierowcow rajdowcow ktozy nie potrafia dostosowac predkosci do panujacych warunkow na drodze i tak bylo ostatnio w piatek; masa samochodow w zaspach szczegolnie na glebokiej w przeciagu 4 godzin w tym wyjazdu i powrocie do miasta zwanego lublinem widzialem 6 samochodow w zaspach dwa tiry i 4 osobowki, a i tak jechalem jedynie w obie strony przez witosa zamojska zygmuntowskie lipowa narutowicza gleboka i sowinskiego . A jak rure wywalilo na sowinskiego w tym tygodniu czyli to bylo w srode wieczorem to w dol glebokiej posypali wtedy piaskiem ale zeby odrazu posypac na glebokiej gdzie woda splynela prawie do krzyzowki z akademicka to nie pomysleli a tam to byla w czwartek wieczorem jedna wielka slizgawka . Takze nie patrzmy tylko i wylacznie na drogowcow ale i na kierowcow rajdowcow ktozy jezdza w takich warunkach jak w czwartkowa sniezyce wieczorem zygzaczkiem po 70km/h przez gleboka bo ja jechalem 50 a gosc bardzo szybciutko mnie wyprzedzil i pognal do przodu .Sam mialem stluczke poprzedniej zimy w lublinie ale wiem ze nie ma co szalec nawet jak ma sie zimowki bo to zle moze sie skonczyc bo juz bardziej mnie wkurzaja przez tych niedoswiadczonych kierowcow co nie potrafia jezdzic w takich a nie innych warunkach po drogach niz te nie odsniezone drogi bo z nimi to sobie radze. Apel do wszystkich kierowcow bez rozumu kazcie komus schowac kluczyki od samochodu na czas nie fajnej pogody i przesiadzcie sie do MPK!!!!! A moze komus w taki sposob uratujecie zycie zamiast go odbierac, moze to nawet chodzic o wasze zycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam w czwartek w zaspach byly te samochody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na bank drogowcy zaskoczeni ale to tez wina wszystkich kierowcow rajdowcow ktozy nie potrafia dostosowac predkosci do panujacych warunkow na drodze i tak bylo ostatnio w piatek; masa samochodow w zaspach szczegolnie na glebokiej w przeciagu 4 godzin w tym wyjazdu i powrocie do miasta zwanego lublinem widzialem 6 samochodow w zaspach dwa tiry i 4 osobowki, a i tak jechalem jedynie w obie strony przez witosa zamojska zygmuntowskie lipowa narutowicza gleboka i sowinskiego . A jak rure wywalilo na sowinskiego w tym tygodniu czyli to bylo w srode wieczorem to w dol glebokiej posypali wtedy piaskiem ale zeby odrazu posypac na glebokiej gdzie woda splynela prawie do krzyzowki z akademicka to nie pomysleli a tam to byla w czwartek wieczorem jedna wielka slizgawka . Takze nie patrzmy tylko i wylacznie na drogowcow ale i na kierowcow rajdowcow ktozy jezdza w takich warunkach jak w czwartkowa sniezyce wieczorem zygzaczkiem po 70km/h przez gleboka bo ja jechalem 50 a gosc bardzo szybciutko mnie wyprzedzil i pognal do przodu .Sam mialem stluczke poprzedniej zimy w lublinie ale wiem ze nie ma co szalec nawet jak ma sie zimowki bo to zle moze sie skonczyc bo juz bardziej mnie wkurzaja przez tych niedoswiadczonych kierowcow co nie potrafia jezdzic w takich a nie innych warunkach po drogach niz te nie odsniezone drogi bo z nimi to sobie radze. Apel do wszystkich kierowcow bez rozumu kazcie komus schowac kluczyki od samochodu na czas nie fajnej pogody i przesiadzcie sie do MPK!!!!! A moze komus w taki sposob uratujecie zycie zamiast go odbierac, moze to nawet chodzic o wasze zycie
Podziel to na jakieś zdania, usuń czerwone podkreślenia(bo z tym, o czym piszesz zgadzam się).... Nie umiesz jeździć zimą, zostaw samochód w garażu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie ku*** 70? srednia predkosc to byla 20-30 km.h ;/ bo wiecej sie bali wyciagnac i te gazowanie na starcie, ze samochod sie slizga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj po20 jeżdziłam po Lublinie i oczywiście żadnej pługopiaskarki nie zauważyłam a śniegu już trochę było.Dzisiaj pisząc tą wiadomość spoglądam przez okno na Dr.Męczenników Majdanka i od godziny 3 nic co by odśnieżało się nie pojawiło. A ktoś bierze przecież za to nie małe pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale i śniegu nie napadało 15-20 cm, jak zapowiadały synoptycy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...