Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mętów: Sylwester w szkole? Tak, ale bez alkoholu

Utworzony przez uprzejmie donoszę, 20 grudnia 2012 r. o 06:58 Powrót do artykułu
Od lat w szkole w głusku też jest organizowany sykwester, kiedyś byłem i nikt się nie krył z alkoholem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa Dyra jest od niedawna i strasznie cienka- ciekawe jak sobie poradzi z tym problemem bo nie wierzę w sylwka bez wódy. Zawsze tam była i będzie - ale faktycznie może czas ale nie miejsce na picie. No cóż... Ci którzy wpłacili - narąbcie się wcześniej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie spodoba spuer konstrukcja tekstu dyrektroaka z imienia i nazwiska kurator i wójt też a rodzic niby anonimowy to może i wirtualny panie redaktorze. A może niby rodzic to właściciel okolicznego lokalu organizującego imprezę za kasę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kij ma dwa końce. Rada rodziców jest po to aby wspomagać szkołę m. innymi finansowo. Może to zrobić poprzez organizowanie zabawy sylwestrowej na odpowiednim poziomie. Rodzice też byli uczniami i nie spadli z księżyca. Jeżeli ktoś chce potańczyć to dlaczego ma tego nie zrobić w szkole. Jeżeli ktoś nie umie się bawić lub nie może to niech zostanie w domu i nie zazdrości. Kiedyś w każdej gminie strażacy z OSP w każdą sobotę organizowali zabawy zarabiając na swoje utrzymanie. Teraz całość musimy z podatków "dołożyć". OSP organizowała lokalną społeczność i na zabawie nie było osób nieznanych. Młodzież miała się gdzie spotkać a złe zachowania były piętnowane na własnym podwórku. Obecnie młodzież jedzie kilkadziesiąt kilometrów na jakiś wielki spęd gdzie pozostaje anonimowa z wszelkimi konsekwencjami. Szkoła i jednostki typu OSP kiedyś nieświadomie wychowywali społeczność lokalną i było to z korzyścią dla wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest taka że zawsze sie jakas gnida znajdzie ,która bedzie widziała problem...Moje dzieci tez chodzą do tej szkoly...i co z tego że sylwester....w sylwestra ani w Nowy Rok dzieciakow tam nie bedzie więc w czym ów rodzic widzi problem....ale jak szkola zakupi nowe krzesła czy szafki,czy naglośnienie za pieniążki z sylwestra to juz luz i wszyscy zadowoleni tak...Jesli chodzi o nową panią Dyrektor...zupełne przeciwieństwo poprzedniej...mila uprzejma i dzien dobry uczniom zawsze odpowiada,nie to co poprzednia...Zyczę Pani Dyrektor samych sukcesów.Jak Pani będzie szla do przodu to i nasza szkola..Pozdrawiam i zyczę Wesołych świąt...a temu problematycznemu rodzicowi żeby się w glowę puknął i to solidnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka jednego z uczniów ma narąbane w swojej wsiowej główce.Sylwester bez gorzały to paranoja.Jak witać nowy gorszy rok podwyżek,bezrobocia,itd,na trzeżwo.Poza tym wszystkim nawiedzonym przypominam,że nie będzie na tym balu uczniów,będą walić piwo pod remizą,a to jest dozwolone,choć mniej kulturalne.Że też na w siach nie mają większych problemów.A durne przepisy należy ignorować.Bawcie się dobrze uczestnicy zabawy,szkole parę groszy przyda się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki dyrektorowała kobieta z lokalnego betonu bale nikomu nie przeszkadzały. Nowa jest spoza układu ....resztę proszę sobie dopowiedzieć. Podłośc ludzka nie zna granic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten rodzic nie jest w stanie sobie wyobrazić że są ludzie i imprezy na których nie pija się alkoholu.Ale jak się w domu potyka o butelki to i wszystkich się mierzy swoją miarką i trudno jej sobie wyobrazić że w obecnych czasach moda na picie w odróżnieniu do jej rodziny nie istnieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodek - jutro koniec świata, a ty ciągle myślisz o układach. Dyrektorem nie zostaje się nie będąc w układzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małka - ja też mam nadzieję że obecna pani dyr zajdzie wysoko, bo jak mówi stare przysłowie Kargula "im wyżej zajdziesz, tym z większym hukiem spadniesz" Moje dzieci mówią co innego. A może twoje dzieci chodzą do innej szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj mąci się ludziom w głowach w tym Mętowie, nawet Sylwestra nie uszanują. Szkoda, że Dziennik Wschodni dał się wciągnąć jak widać po wpisach w lokalne rozgrywki psując zabawę swym dorosłym czytelnikom, a tych młodszych pozbawiając często jedynego wsparcia nie jest bowiem tajemnicą na co tych paru społeczników z rad rodziców którym się jeszcze chce coś bezinteresownie zorganizować przeznacza pozyskane z podobnych imprez środki w niejednej małej miejscowości. Taka to już nasza natura jak nie my to nikt. Brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małka ma rację i myślę że nie tylko ona,obecna pani Dyrektor nawet uśmiecha się do dzieci nie tylko odpowiada im "dzień dobry". życzymy owocnej pracy i prosimy nie przejmować sie małymi niepowodzeniami wynikającymi z zwykłej zazdrości i uczciwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na końcu miało być złośliwości. przepraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiechłem z was xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alkohol zawsze był na sylwestra w szkole jakos wczesniej nikogo to nieb oburzało co najlepsze sami pili oj chyba ktos w dalszym ciągu nie może przełknąć porażki i tylko myśli jak dokuczyć nowej władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie współczuje nowej Pani Dyrektor bo jak ktoś słusznie napisał to reprezentantka minionej władzy w szkole próbuje utrudnić jej zarządzanie, żałosne i godne napiętnowania. Ja jako rodzic cieszę się bardzo z korzystnej zmiany dyrektora, i radzę nie przejmować się pomówieniami i pseudoproblemami !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodek !!! "kobieta z lokalnego betonu" najlepsze określenia dla tej osoby, szkoda że jeszcze uczy moje dziecko, niech zacznie organizować sylwestry zdaje się że dobrze na tym wychodziła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Małka - ja też mam nadzieję że obecna pani dyr zajdzie wysoko, bo jak mówi stare przysłowie Kargula "im wyżej zajdziesz, tym z większym hukiem spadniesz" Moje dzieci mówią co innego. A może twoje dzieci chodzą do innej szkoły.
moje też tak mówią,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małka napisał:
prawda jest taka że zawsze sie jakas gnida znajdzie ,która bedzie widziała problem...Moje dzieci tez chodzą do tej szkoly...i co z tego że sylwester....w sylwestra ani w Nowy Rok dzieciakow tam nie bedzie więc w czym ów rodzic widzi problem....ale jak szkola zakupi nowe krzesła czy szafki,czy naglośnienie za pieniążki z sylwestra to juz luz i wszyscy zadowoleni tak...Jesli chodzi o nową panią Dyrektor...zupełne przeciwieństwo poprzedniej...mila uprzejma i dzien dobry uczniom zawsze odpowiada,nie to co poprzednia...Zyczę Pani Dyrektor samych sukcesów.Jak Pani będzie szla do przodu to i nasza szkola..Pozdrawiam i zyczę Wesołych świąt...a temu problematycznemu rodzicowi żeby się w glowę puknął i to solidnie...
a to chyba nie o dyr w Mętowie!!!ktoś tu ma jakiś dysonans poznawczy albo nie rozumie słowa przeciwieństwo:) he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
moje też tak mówią,
przysłowie jak ulał pasuje do sytuacji w Mętowie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...