Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MGOK opole lubelskie

Utworzony przez ????, 15 stycznia 2010 r. o 19:11
Czy ktos wie co sie dzieje w MGOK ? Dlaczego zwolniono instruktora tańca ? Czy nikomu nie zależało na ciezkiej pracy ponad 100 dzieci i młodzieży? kto będzie teraz reprezentował Opole na różnych imprezach jak np.jarmarki ? Co teraz bedzie dla nich w "Domu Kultury"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
???? napisał:
Czy ktos wie co sie dzieje w MGOK ? Dlaczego zwolniono instruktora tańca ? Czy nikomu nie zależało na ciezkiej pracy ponad 100 dzieci i młodzieży? kto będzie teraz reprezentował Opole na różnych imprezach jak np.jarmarki ? Co teraz bedzie dla nich w "Domu Kultury"
Pewnie to kolejny poroniony pomysł Dariusz Wróbla. Najwyższy czas zakończyć jego nieudolne rządy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIECIAKI NADAL TAŃCZĄ- TYLE TYLKO ZE W SZKOLE NR 1. "DOM KULTURY" OPUSTOSZAŁ... DYREKTORKA JAK SIEDZIAŁA TAK SIEDZIEĆ BĘDZIE. Z TEGO CO WIEM TO WROBEL I MIKITA MOCNO SIĘ SPRĘŻYLI ŻEBY ZAJĘCIA BYŁY KONTYNUOWANE I BARDZO DOBRZE PRZYNAJMNIEJ DZIECIAKI MAJĄ CO Z SOBĄ ZROBIĆ, INSTRUKTOR TEN SAM, A OD "DOMU KULTURY" I TAK NIE WIELE DOSTAWAŁY WIEC DLA NICH NIE MA PROBLEMU...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
???? napisał:
Czy ktos wie co sie dzieje w MGOK ? Dlaczego zwolniono instruktora tańca ? Czy nikomu nie zależało na ciezkiej pracy ponad 100 dzieci i młodzieży? kto będzie teraz reprezentował Opole na różnych imprezach jak np.jarmarki ? Co teraz bedzie dla nich w "Domu Kultury"
Władza zrobi więc sama balet i będzie jarmarcznie pichcić. Tylko "którem" założy baletki, spódniczkę...., a "któren" fartuszek, zapaskę...??? Ale byłby śliczny widoczek i uciecha dla maluczkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"TO WROBEL I MIKITA MOCNO SIĘ SPRĘŻYLI" No to niech się Wróbel rozpręży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO znaczy jak się sprężyli. CO zrobili. JA tam nic nie widzałam, żeby coś dzałali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę nie siać nieprawdy ! Instruktor nauki tanca nie zgdzil się na podjecie pracy z dziećmi w MGOK tylko zaklada prywatną szkołę tańca. Ma do tego prawo. Tak że jeżeli już zaczęliście kampanie wyborcza to nieudaną. Oby tak dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
???? napisał:
Czy ktos wie co sie dzieje w MGOK ? Dlaczego zwolniono instruktora tańca ? Czy nikomu nie zależało na ciezkiej pracy ponad 100 dzieci i młodzieży? kto będzie teraz reprezentował Opole na różnych imprezach jak np.jarmarki ? Co teraz bedzie dla nich w "Domu Kultury"
W MGOK tam się nic nie dzieje i w tym jest problem, a instruktora zwolniono bo coś robił i to im przeszkadzało, a kogo obchodzą dzieci i ich rodzice?! A w Domu Kultury jest Klub Seniora oczywiście nic nie mam do Seniorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Proszę nie siać nieprawdy ! Instruktor nauki tanca nie zgdzil się na podjecie pracy z dziećmi w MGOK tylko zaklada prywatną szkołę tańca. Ma do tego prawo. Tak że jeżeli już zaczęliście kampanie wyborcza to nieudaną. Oby tak dalej!
A co mu zaproponowano i w jakich warunkach? O tym się już nie pisze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem krótko moje dziecko też chodziło na te tance i uwazam ze pan instruktor wcale sie nie sprawdza powiedzcie szczerze cowasze dzieci umieją i gdzie się ostatnio pokazały za porzednią panią instruktor to wystepy miały co trochę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic 3 napisał:
powiem krótko moje dziecko też chodziło na te tance i uwazam ze pan instruktor wcale sie nie sprawdza powiedzcie szczerze cowasze dzieci umieją i gdzie się ostatnio pokazały za porzednią panią instruktor to wystepy miały co trochę
Powiem krótko, p.Borowiak na stanowisku dyrektora to NAJWIEKSZA POMYLKA PANA WROBLA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic 3 napisał:
powiem krótko moje dziecko też chodziło na te tance i uwazam ze pan instruktor wcale sie nie sprawdza powiedzcie szczerze cowasze dzieci umieją i gdzie się ostatnio pokazały za porzednią panią instruktor to wystepy miały co trochę
ostatnio tańczyli podczas akcji "Pomóz dzieciom przetrwac zimę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Powiem krótko, p.Borowiak na stanowisku dyrektora to NAJWIEKSZA POMYLKA PANA WROBLA...
to prawda nasz Pan burmistrz D.W.w swojej kadencji miał wiele poyłek ale jednak ten wybor był to trafny wybór !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opolanin napisał:
to prawda nasz Pan burmistrz D.W.w swojej kadencji miał wiele poyłek ale jednak ten wybor był to trafny wybór !!!!!!
Czym moze pochwalicx sie pani Borowiak, co zrobila jak dyrektor ? nic!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czym moze pochwalicx sie pani Borowiak, co zrobila jak dyrektor ? nic!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przecież był ogłoszony konkurs było startowac i pokazac nam opolakom co bys ty zrobił mowic mozna duzo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam rezygnuję z tańca kupuję ćwiartkę i pędzę na spotkanie klubu seniora, może wodnik zagra i cała ekipa cyganerii będzie zabawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
DZIECIAKI NADAL TAŃCZĄ- TYLE TYLKO ZE W SZKOLE NR 1. "DOM KULTURY" OPUSTOSZAŁ... DYREKTORKA JAK SIEDZIAŁA TAK SIEDZIEĆ BĘDZIE. Z TEGO CO WIEM TO WROBEL I MIKITA MOCNO SIĘ SPRĘŻYLI ŻEBY ZAJĘCIA BYŁY KONTYNUOWANE I BARDZO DOBRZE PRZYNAJMNIEJ DZIECIAKI MAJĄ CO Z SOBĄ ZROBIĆ, INSTRUKTOR TEN SAM, A OD "DOMU KULTURY" I TAK NIE WIELE DOSTAWAŁY WIEC DLA NICH NIE MA PROBLEMU...
A co ma do tego dyrektor Jedynki????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic 3 napisał:
powiem krótko moje dziecko też chodziło na te tance i uwazam ze pan instruktor wcale sie nie sprawdza powiedzcie szczerze cowasze dzieci umieją i gdzie się ostatnio pokazały za porzednią panią instruktor to wystepy miały co trochę
Szanowny rodzicu - może poprostu Pani(a) dziecko nie ma talentu w zakresie tańca. Nie zawsze jeżeli dziecko czegoś nie umie lub nie może się nauczyc to jest wina instruktora. Tylko najlepiej wtedy "zwalic" winę na instruktora lub nauczyciela. Moje dziecko uczęszcza na zajęcia taneczne i już dużo umie, a dopiero zaczęło. A co do występów, to dzieciaczki występowały wiele razy, ostatnio nawet w czasie trwania akcji "Pomóż dzieciom przetrwac zimę". A przecież za każdym razem kiedy Dom Kultury coś organizował ( oczywiście ostatnio to tylko dzięki P. Mackowi coś się działo) to dzieci występowały - a te starsze grupy to naprawdę już tańczą na poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mikołaj napisał:
A co ma do tego dyrektor Jedynki????
Dyrektor pozwolił nam tańczyć w szkole jest ok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic 3 napisał:
powiem krótko moje dziecko też chodziło na te tance i uwazam ze pan instruktor wcale sie nie sprawdza powiedzcie szczerze cowasze dzieci umieją i gdzie się ostatnio pokazały za porzednią panią instruktor to wystepy miały co trochę
http://video.google.pl/videosearch?q=opols...=pl&tab=wv# jak ktoś nie widział występów to tu można obejrzeć filmiki z NAJWAŻNIEJSZEGO występu czyli Opolskiej Gali Tańca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...