Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MGOK opole lubelskie

Utworzony przez ????, 15 stycznia 2010 r. o 19:11
w tym Opolu to same afery jak nie ze Starostą to z Burmistrzem to teraz z vice dyrektorem -a może przecież powstać wojna domowa biggrin.gif Afera to jest z Dyrektorką borowiak, Folwark prywatny sobie urządziła, rodzina, znajomi pracę już maja, chciała mieć wolny etat na stanowisku zastępcy to ma - zresztą już prawie oficjalnie, szczęka Wam opadnie, a burmistrz chyba sie juz do konca pogrąży bo to co tam sie dzieje to ludzkie pojęcie przechodzi, dodam za nasze podatki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje za nasze podatki wyslac Pania Dyrektor MGOK na szkolenie dot. jak powinna PRĘŻNIE dzialac placowka kultury....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MGOK od wielu lat kieruje nie pani dyrektor tylko pani księgowa. Ona tym wszystkim trzęsie i pewnie maczała w tym wszystkim swoje grube palce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Pan Maciek ??? chyba maciuś który ma przerośnięte troszkę ambicjie "narazie" może kiedyś bedzie i burmistrzem ale teraz do szkoły
ZAZDROść!! Nic innego, muszę Cię poinformować że szkołę skończył a teraz kończy następną i ma spory dorobek pokaż mi chłopaka w Jego wieku z tyloma osiągnięciami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniel napisał:
MGOK od wielu lat kieruje nie pani dyrektor tylko pani księgowa. Ona tym wszystkim trzęsie i pewnie maczała w tym wszystkim swoje grube palce
czy to ważne sa układy personalne ,polityczne ,przedwyborcze czy finansowe to obchodzi może nas dorosłych tylko jak wytłumaczyć to wszystko dzieciom które nie wiedzą dlaczego znowu KTOŚ ich zawiódł i muszą sie przenosić bo kochają to co robią i dla nich tańce to p. Maciek w końcu do MGOK płaciliśmy co miesiąc to teraz możemy płacić bezpośrednio instruktorowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej opolaki , zaintygowała mnie wasza dyskusja , musze się wtrącić , przeciez Macikowi nikt nie zabrał dzieci, niech szkoli , czy to wazne pod jakim patronatem MGOK czy swój prywatny , a fakt jest taki że na dyr nie nadaje się jest za młody brak doświadczenia merytorycznego, przecież MGOK to nie tylko tance , tu wyraźnie widac ze Maciusiowi spodobał sie stołek dyrektora . Jeżeli chodzi o dyrekcję MGOK to inna sprawa , trzeba pogonić ich do roboty , bo faktycznie mizernie to wyglada. Zawsze jakoś wybieracie mało operatywnych dyrektorów , coś ta kultura nie ma szczęścia , no może dlatego że księgowa rzadzi. Dajcie spokój już z ty Maciusiem , a zróbcie porzadek z władzą w MGOK . Tyle sąsiad wam radzi zza miedzy. W naszej gminie takie cuda sie nie dzieją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąsiad napisał:
Hej opolaki , zaintygowała mnie wasza dyskusja , musze się wtrącić , przeciez Macikowi nikt nie zabrał dzieci, niech szkoli , czy to wazne pod jakim patronatem MGOK czy swój prywatny , a fakt jest taki że na dyr nie nadaje się jest za młody brak doświadczenia merytorycznego, przecież MGOK to nie tylko tance , tu wyraźnie widac ze Maciusiowi spodobał sie stołek dyrektora . Jeżeli chodzi o dyrekcję MGOK to inna sprawa , trzeba pogonić ich do roboty , bo faktycznie mizernie to wyglada. Zawsze jakoś wybieracie mało operatywnych dyrektorów , coś ta kultura nie ma szczęścia , no może dlatego że księgowa rzadzi. Dajcie spokój już z ty Maciusiem , a zróbcie porzadek z władzą w MGOK . Tyle sąsiad wam radzi zza miedzy. W naszej gminie takie cuda sie nie dzieją
\ Popiram w całej rozciągłości jak chce tańczyć to niech tańczy. Czy musi być dyr. Ludzie mają pasję czegoś i to robią a nie pchają się na stołki a maciuś tańczył by ale jako dyr. Ma chłopak pasję ale być dyr. MGOK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąsiad napisał:
Hej opolaki , zaintygowała mnie wasza dyskusja , musze się wtrącić , przeciez Macikowi nikt nie zabrał dzieci, niech szkoli , czy to wazne pod jakim patronatem MGOK czy swój prywatny , a fakt jest taki że na dyr nie nadaje się jest za młody brak doświadczenia merytorycznego, przecież MGOK to nie tylko tance , tu wyraźnie widac ze Maciusiowi spodobał sie stołek dyrektora . Jeżeli chodzi o dyrekcję MGOK to inna sprawa , trzeba pogonić ich do roboty , bo faktycznie mizernie to wyglada. Zawsze jakoś wybieracie mało operatywnych dyrektorów , coś ta kultura nie ma szczęścia , no może dlatego że księgowa rzadzi. Dajcie spokój już z ty Maciusiem , a zróbcie porzadek z władzą w MGOK . Tyle sąsiad wam radzi zza miedzy. W naszej gminie takie cuda sie nie dzieją
widze ze sąsiad jest bardzo zorientowany co sie dzieje w naszej gminie ,moze powiedz jaką to gminę reprezentujesz to opolaki zaczna brac przykład bo z moich obserwacji wszedzie jest ciekawie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzic napisał:
czy to ważne sa układy personalne ,polityczne ,przedwyborcze czy finansowe to obchodzi może nas dorosłych tylko jak wytłumaczyć to wszystko dzieciom które nie wiedzą dlaczego znowu KTOŚ ich zawiódł i muszą sie przenosić bo kochają to co robią i dla nich tańce to p. Maciek w końcu do MGOK płaciliśmy co miesiąc to teraz możemy płacić bezpośrednio instruktorowi
TO W KOŃCU O CO TEN KRZYK ,PAN MACIEK PROWADZI TAŃCE A JAK PISZECIE CZY PŁACICIE P MACKOWI CZY MGOK NIE MA RÓŻNICY TO CHYBA PROBLEM ROZWIĄZANY . LUDZIE NAKRĘCACIE SIĘ SAMI . PAN MACIEK NIECH ZOSTANIE DYREKTOREM PRYWATNEJ SZKOŁY TAŃCA A NA SWOJE MIEJSCE ZATRUDNI SE MŁODEGO INSTRUKTORA .TYLKO ZEBY GO NIE WYGRYZŁ Z W ŁASNEGO BIZNESU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz czas na świetego balującego w niebie.Oto przeczytałem wszytskie wypowiedzi jakie wiążą się z szanowną Panią Dyrektor a byłym bo już nie jest dyrektorem Panem Marcijem. Może zacznijmy od tego kto mianował Pana Marcija na dyrektora a właściwie zastępcę dyrektora MGOK w Opolu lubelkim to zagadkowa sprawa moim zdaniem ktoś macał w tym palce bo....no właśnie bo jak można takiego człowieka który tylko uczy tańca mianować dyrektorem?????? przecież ten Maciek to tylko od tańca a dyrektor musi być od wszytskiego musi się intersować sprawami dotyczące Domu Kultury dobrze się stało,że go nie ma że poszedł tworzyc swoje arcydzieło tutaj trzeba promować Dom Kultury a nie mianować młodego człowieka na dyrektora.Ale dobrze nie ma dyrektora jest tylko Pani Dyrektor.Przejdzmy do drugiego tematu chodzi mi o tańce było dobrze jak nie był dyrektorem tylko robił to co robił a jak sie stał dyrektorem to juz nie było to ale wracajac do tańca mysłe,że on nie za bardzo uczy bo tak ciagle wymachuje rekami a dzieci a raczej rodzice placa jest tutaj tego typu sprawa ze on wybiera tylko te dzieciaki ktore maja kase to ich uwarza reszta sie nie liczy.Jeszcze tylko sie wypowiem na temat Domu kultury dokladnie chodzi oto ze dom kultury musi sie wziąść za robote chodzi o imprezy bo malo ich jest poprostu takie imprezy dla ludzi cos pożytycznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic 3 napisał:
powiem krótko moje dziecko też chodziło na te tance i uwazam ze pan instruktor wcale sie nie sprawdza powiedzcie szczerze cowasze dzieci umieją i gdzie się ostatnio pokazały za porzednią panią instruktor to wystepy miały co trochę
jak zauważyłam prosze państwa złośliwość ludzka nie zna granic[z przykrościa stwierdzam ]Opole nasze kochane ma rożnych ludzi ,przeważaja na całe szczeście normalni ,ale nie brakuje wśród nas niestety plotkarzy,złośliwców i zazdrośników.Otóż pana Macieja znam od dziecka i zawsze miałam jak najlepsze zdanie Młody,Ambitny,Madry,Dobry i Uzdolniony.W tak młodym wieku doszedł tak daleko,trzeba być nieudacznikiem ,aby skrytykować tego młodzieńca[założe sie ,że przez zazdrość],wreszcie zaczeło sie coś dziać w naszym małym miasteczku,masa dzieci i młodziezy z checia uczeszczała na zajecia prowadzone z panem Maciejem.Mam znajomych ktorzy jako dorośli z radoscia biegli na zajecia tańca,o co wiec chodzi komuś?Nie wiem kim jestes ,ale napewno z ;odwaga; wypowiadasz sie krytykujac kogos ,komu zazdroscisz.Piszesz o kobiecie ktora wczesniej prowadziła taniec i fajnie- też ładnie tyle,ze tak naprawde z tego co wiem nikt tej pani nie wywalił sama odeszła bo ma inne zajecie.Przyszedł ktos drugi ,młody .chetny żeby cos zrobic w naszym miasteczku,zajac dzieci ,aby odnalazły talent,miały zajecie i chetnie zamiast palić;trawke;,czy pić tanie wino za winklem[bo taki obraz dominuje w Opole naszym kochanym].Panie Maćku ja powiem tak,głowa do góry!jest pan wspaniałym młodziencem,pełnym pasjii,miłości do tańca bo to widać,słychać i czuć tak wypada powiedzieć!prosze nie zmieniać sie ,nie załamywać i dążyć do celu!gdziekolwiek sie pan odnajdzie -Ci którzy rozumieja pana miłość do tanca znajda pana.Prosze nie przejmować sie mizerota,pomówieniami to tylko zazdrość ludzka ,ze samemu do niczego sie nie doszło.Jestem z Panem ja, moja rodzina i moi przyjaciele.Grażyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szanowna Pani Borowiak uznała najwyraźniej pana Macka za zagrożenie dla siebie. Chłopak sie angażował i dawał z siebie wszystko. Oragizował dzieciom kolonie, warsztaty etc. a Pani Borowiak trzęsła się tylko z mikrofonem w kinie (byle się pokazac). Jednak nie to jest najgorsze. )Pan Maciek daje radę i trzymam za niego kciuki, aby pokazła swojej eks przełożonej, że tak naprawde MGOK nie opiera się tylko na niej.) Najgorsze jest to, że... ume to w pytaniu: Gdzie była nasza Opolska WOŚP w tym roku? No gdzie? Chyba tylko przed kościołem i to też bardzo skromniutko. Zero inicjatywy i ambicji ze strony pani dyrektor. A nasz burmistrz powinien zatrudniac ludzi z perpektywami, którzy wyciągną Opole z tego dołka. Nie wiem jak państwo, ale mi się nie usmiecha mieszkanie na (przepraszam za wyrażenie) zadupiu. Nic się tu nie dzieje! WSTYD! WSTYD! WSTYD!
No własnie! Gdzie było WOŚP. moze juz nie przestańmy mowic tylko o panu Macieju, aporozmawiajmu o domu kultury. Dlaczego nic się tam nie dzieje. No moze tylko spotkania emerytów... a co z młodzieżą?? to im trzeba poświęcac uwagę. Dzieci nie mają co robic... nudzą się... a na przykładzie marcowego gwałtu wiemu do czego prowadzi nuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opolaki przestańcie prać swoje brudy publicznie , juz dosyć tego płaczu nad Maćkiem , do roboty, wystarczy dokładnie poczytać i już wiadomo co tu sie dzieje , Maciek nie w jednej gminie namieszał , nikt mu pracy nie zabrał , niech wyszkoli i wtedy wszyscy zobaczą , szczeka im opadnie , a po próżnicy nie ma co pleść , MGOK niech też weźmie się do roboty, promowanie miasta na forum to za mało , błazenada, Prawda potrafi obronić się sama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opolanin napisał:
widze ze sąsiad jest bardzo zorientowany co sie dzieje w naszej gminie ,moze powiedz jaką to gminę reprezentujesz to opolaki zaczna brac przykład bo z moich obserwacji wszedzie jest ciekawie .
wystarczy dokładnie poczytać i już wiadomo o co chodzi , a przy odrobinie inteligencji można domyśleć sie o jaką gminę chodzi, mnie juz to nie kreci , oszmieszacie sie tym forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wracajac do tańca mysłe,że on nie za bardzo uczy bo tak ciagle wymachuje rekami a dzieci a raczej rodzice placa jest tutaj tego typu sprawa ze on wybiera tylko te dzieciaki ktore maja kase to ich uwarza reszta sie nie liczy.Jeszcze tylko sie wypowiem na temat Domu kultury dokladnie chodzi oto ze dom kultury musi sie wziąść za robote chodzi o imprezy bo malo ich jest poprostu takie imprezy dla ludzi cos pożytycznego. [/quote] a ja myslę że uważa wszystkich i tam tańczą dzieci nie tylko z Opola ale dojeżdzają z innych gmin i to niektórzy chodzą na zajęcia od 4-5 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro tu mowa o M.G.O.K. w Opolu lubelskim to pozwolę sobie napisać rzeczy dotyczące tejże właśnie działalności. mam na myśli teraz organizacyjne sprawy imprez.Maćka nie ma i nie będzie już nigdy w domu kultury w Opolu Lubelskim.Na zastępstwo Maćka przydałby się ktoś inny ja bym głosowała na Grzegorza Ogonka ale to byłby tancerz i nawet dyrektorka by była zadowolona.No ale nic Ogonka nie ma bo wolał Tiry niż dom kultury a zrobił napewno głupotę która z pewnością nikt by takiej nie zrobił.Ale jak tak chciał to niech tak ma. Zarty żartami ale przejdźmy do spraw organizacyjnych naszego wspaniałego Domu kultury. zastanawiam mnie jedna rzecz Jaśka nie ma bo wybrał niebo i zdaje mnie się,że chyba nie ma kto prowadzić tam zespołuw.np.rockowych,ludowych podobno nie ma już zespołu ludowego Apasze.Powiedzcie mi to co tam się wogóle odbywa? ma ktoś coś na ten temat?A jeszcze powiem,że w zasadzie jak teraz organizacyjnie działa Dom Kultury? nic kompletnie nic się nie dzieje plakatów jest sporo ale to nie tem materiał który miałby byc czyli ludzi to nie ciągnie nie są zaintersowani takimi zjawiskami.A ciekawy jestem gdzie w opolu jest burdel podobno cos takiego jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ul. Lubelska 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kultura opolska zamarzła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
kultura opolska zamarzła
a moze od TEJ kultury uciakają wszyscy jak z tonącego (zamarzajacego jak dzisiaj )okrętu szczury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MOŻE JAK zamarza to z przyjściem wiosny, będą i roztopy.... wszystko popłynie... głośno się robi, że dyrekcja i księgowa mogą zacząć się pakować. Osobiście pójdę uścisnę dłoń burmistrzowi. Mała prośba.Wprawdzie bardziej się już nie da skompromitować "opolskiej kultury" ale mimo wszystko niech zwycięzcą kolejnego konkursu będzie ktoś z pojęciem... MGOK dla mieszkańców!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...