Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miał dość walki z radnymi

Utworzony przez wyborca, 11 grudnia 2007 r. o 09:27 Powrót do artykułu
W tej chwili jest to wyprzedzenie faktów, gdyż przed stwierdzeniem wygaśnięcia mandatu przez Radę, Burmistrz może w każdej chwili wycofać rezygnację. Moim zdaniem Czuryszkiewicz ma wielkie poparcie i mandat zaufania u ludzi. Rezygnując sprawia im wielki zawód. To ponad połowa wyborców mu powierzyła sprawowanie funkcji burmistrza i kilku radnych, którzy na początku kadencji założyli sobie plan wykończenia Czuryszkiewicza i konsekwentnie go realizują nie mają prawa niszczyć tego na co my wyborcy oczekujemy. Za poparcie swoich poczynań obiecywali profity: m. in. Kasprzak już został dyrektorem MDK. Oglądając zapisy sesji mogę stwierdzić, że Wójtowicz – machora prowadzi za sobą stado baranów, ale idą jak na rzeź. To jest całe zło w tej radzie i nieszczęście dla Bełżyc. Burmistrzu życzę Ci zdrowia i wytrwałości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wójtowicz uspokój się!!! Już kiedyś robiłeś SWÓJ rachunek sumienia i Pan Bóg zostawił cię na poprawę. Zrób go teraz ponownie - ALE NA TRZEŹWO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często bywam w Bełżycach i rzeczywiście nie widać tam ręki Gospodarza!!!!! Ale w końcu to Burmistrz z Radą Miasta są za to odpowiedzialni RAZEM...... i nie można zcedować jej na jedną jednostkę!!!!! Ta "wojna" to nie walka o "lepsze" gminy!!!!!, to "prywatna" walka o Władzę.......i KASĘ!!!!!!! Miasto jak i gmina rządzi się........swoimi prawami......Nie ma koszy i kontenerów na śmieci przy ulicach lub drogach więc wędrują ONE do lasu lub wypalane. Brak kanalizacji........szamba są oprózniane do rowów lub rzeki.......Za to Władzę Miasta jak i Radę ......stać na organizowanie wystawnych imprez lub atrakcyjnych wycieczek.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z Świętym Mikołajem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam taką rade dla radnych... Dajcie sobie po razu i ustabilizujcie sytuację miedzy sobą wpierw... W związku z tym mam pytanie - Czy ja z kolegą mógłbym sie przyłączyć??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Przewodniczący Król potrzeba Panu jeszcze wielu lekcji pokory aby nauczyć się kultury i szacunku do innych ludzi. Twoje chamstwo widać na każdym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średnio interesuje mnie prywatna wojenka obu Panów(Czuryszkiewicz-Wójtowicz).Obaj niewiele zrobili dla miasta i jego mieszkańców.Raczej dbali wyłącznie o własne interesy lub interesy wąskiej grupy. Dlatego z bez żalu pożegnam jednego i z ogromą nadzieja czekam aż znajdzie sie ktoś kto zajmie się drugim, tym bardziej że jest to człowiek wysoce konfliktowy o marnej reputacji ale potrafiący jednak poprzez mącenie zyskać sobie grono ludzi wierzących w to, że działa dla ich dobra. Kilka lat temu miałam możliwość poznać jego metody działan w Spółdzielni Mieszkaniowej Rozwój w Bełżycach (napuszczanie jednych na drugich, ustawianie wyborów,zebran,przetargów,inwestycji w tym własnego domu).Czy ktoś rozliczy dokonania tego Pana?Czy czekamy na Sąd Ostateczny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ma odchodzić Burmistrz to czego nie z całą "Radą" miasta??????? wszak i tak jak On nie zrobili NIC, oprócz BRANIA KASY!!!!!!!! Czy mieszkańcy i rolnicy gminy Bełżyce.........nie widzą tego??????czy są świadomi, że KASA z Unii "odpływa".......czy musza rządzić " Józiki"?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz po wyborach rok temu ze środowiska radnego Wójtowicza wyciekły informacje, że zadaniem lewicowej rady będzie destrukcja poczynań burmistrza aby w końcu wykazać mu nieudolność w zarządzaniu gminą i doprowadzenie go do dymisji poprzez ustąpienie bądź referendum. W sukurs lewakom pośpieszył radny Pluta w odwecie za odmowę umorzenia podatków z działalności jego piekarni. Największe jednak zasługi w zniszczeniu człowieka uczciwego i prawego jakim jest Czuryszkiewicz ma sfrustrowany i z przerostem ambicji niedoszły burmistrz Janusz Rodak. Człowiek bezwzględny wprowadzający wszędzie destrukcję i działający koniunkturalnie. Jego radni dołączyli do ekipy byłego, ze znakomitą reputacją wójta Chodla. Te zmasowane działania pod fasadowym przywództwem prostego i gburowatego przewodniczącego Rady Miejskiej zaowocowały. Gratulacje. Gminie i jej mieszkańcom życzę zdrowia i... rozumu przy kolejnych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie, wreszcie koniec z mydleniem ludziom oczu. Jak napisał Marek Berger " Dość już mydlenia ludziom oczu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat godny autora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdn napisał:
Cytat godny autora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...