Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nawet gdyby Chełm wydał kilka milionów na promocję, to i tak tam nie pojadę jako turysta bo nie ma po co. Wolę Kazimierz Dolny, Zamość, Lublin.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
trzymam za słowo, że cie tu nie przywieje
0
Co z tego , że w Chełmie się promują.... pytanie tylko po co ??? Chełm to dziura zabita dechami , tu walczą z mareketami , centrami handlowymi wiatrakami i przedsiebiorcami( podobno pani plezydent chce zlikwidowaćjedyne kino?!?)
0
A kto powiedział że zlikwidować?? Weź człowieku się uspokój i nie wypisuj głupot.
0
Robertowi pewnie chodzilo oto , że pewnie po pół roku okaże sie , że niestety chdk nie może nabyć nowych filmów i kino jest zadłużene na pół miliona i trzeba będzie ogłosic przetarg. No i dlaczego go wygrał kolega Pani prezydent !!!...he he hi
0
Robert napisał:
Co z tego , że w Chełmie się promują.... pytanie tylko po co ??? Chełm to dziura zabita dechami , tu walczą z mareketami , centrami handlowymi wiatrakami i przedsiebiorcami( podobno pani plezydent chce zlikwidowaćjedyne kino?!?)
Chyba poza swoje miasto nigdzie nie jeździłeś... Pojeździj po Polsce i zobaczysz dopiero zapomniane miasteczka gdzie czas zatrzymał sie w latach 70. Chełm jest jaki jest, ale jest dużo gorszych miejsc w naszym kraju.
0
Temat o Lubelszczyźnie a same wpisy o Chełmie
0
Do odwiedzenia Zamościa mają zachęcić Włosi
Zwłaszcza Luigi będzie reklamował Zamość po ostatnich skandalach z kamienicą
0
To już buc obw. Kraw... z biura promocji miasta nie chce aby zbierac punkty na ,,gażety'' związane z tubtinem ?? Przecież jeszcze można urządzić turystom atrakcje zalicz 200 dziur na drogach, wymienimy ci zawieszenie... Jak dla mnie promocja nowego lublina jest bardzo cienka, ale cóż żyjemy w zaścianku. Aż dziwie się że dzieci nie wsadza sie do pieca na 3 zdrowaśki. tubtin - miasto flustacji
0
W ubiegłym roku przebywałem w Kazimierzu na Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Rozmawiałem z ludźmi, którzy korzystając z pobytu na festiwalu chcieli zwiedzić Lubelszczyznę. Z rozmów wynikało, że mają w planach pojechać do Nałęczowa, Puław, ktoś wspomniał o Kozłówce, ktoś inny o Zamościu. Na moje pytanie o Lublin reagowano zdziwionymi spojrzeniami: "przecież tam nic ciekawego nie ma". Inny przykład - także z ubiegłego roku. Przebywałem na pewnej konferencji w Łodzi. Uczestniczyli ludzie z całej Polski. Jak zwykle były nieformalne rozmowy: "kto, skąd itd.". Gdy powiedziałem że z Lublina, to ktoś ze współczuciem zauważył, że chyba musiałem jechać całą noc, bo to tak strasznie daleko na wschodzie. Nie uważam, że w tych osądach kryje się jakakolwiek złośliwość. Po prostu tak właśnie postrzegana jest Lubelszczyzna i jej największe miasto. Nie zmienią tego kosztowne billboardy, "chwytliwe" hasła czy inne kampanie. Winne jest wyjątkowo niekorzystne położenie geograficzne (czy też geopolityczne), a co za tym idzie - zapóźnienie cywilizacyjne, ale za to przecież mieszkańcy nie mogą czuć się odpowiedzialni.
0
Filmofan napisał:
W ubiegłym roku przebywałem w Kazimierzu na Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Rozmawiałem z ludźmi, którzy korzystając z pobytu na festiwalu chcieli zwiedzić Lubelszczyznę. Z rozmów wynikało, że mają w planach pojechać do Nałęczowa, Puław, ktoś wspomniał o Kozłówce, ktoś inny o Zamościu. Na moje pytanie o Lublin reagowano zdziwionymi spojrzeniami: "przecież tam nic ciekawego nie ma". Inny przykład - także z ubiegłego roku. Przebywałem na pewnej konferencji w Łodzi. Uczestniczyli ludzie z całej Polski. Jak zwykle były nieformalne rozmowy: "kto, skąd itd.". Gdy powiedziałem że z Lublina, to ktoś ze współczuciem zauważył, że chyba musiałem jechać całą noc, bo to tak strasznie daleko na wschodzie. Nie uważam, że w tych osądach kryje się jakakolwiek złośliwość. Po prostu tak właśnie postrzegana jest Lubelszczyzna i jej największe miasto. Nie zmienią tego kosztowne billboardy, "chwytliwe" hasła czy inne kampanie. Winne jest wyjątkowo niekorzystne położenie geograficzne (czy też geopolityczne), a co za tym idzie - zapóźnienie cywilizacyjne, ale za to przecież mieszkańcy nie mogą czuć się odpowiedzialni.
Racja. Poza tym te wszystkie strategie, kampanie, oferty - cały ten marketingowy bełkot służy tylko do nabijania kabzy urzędnikom "od promocji" i uzasadnia dalsze istnienie ich biur i stanowisk. Dlaczego nikt nie sporządził analiz - o ile zwiększyła się liczba ludzi odwiedzających Lublin dzięki tym akcjom? A odwracając sytuację, inne miasta także się reklamują w podobny sposób: "Wielkie dzieje się" (Katowice), "Wschodzący Białystok", "7 km do Raju" (Kielce). Czy kogokolwiek z lublinian zachęciło to do odwiedzenia akurat tych miast?
0
Zamiast pakować pieniądze w marketing to najpierw niech drogi zrobią!!! Jakie dziury są po zimie a jeszcze się nie skończyła... Później trzeba by było czymś zachęcić turystów, jakimiś atrakcjami w mieście a nie plakatami ale o atrakcje ciężko tutaj, nie ma ludzi z głową na karku więc o czym mowa??
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: