Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie rozumiem duchownych. Kościół wszak nie zabrania kremacji. Skoro inwestor ma wszystkie pozwolenia, zgodę właściciela sąsiadującej ze spalarnią działki (inne nie były wymagane - o czym zapominają protestujący), to czego chcą protestujący? W jaki sposób pragną powstrzymać inwestycję? I kto zapłaci inwestorowi ewentualne zadośćuczynienie za poniesione straty? Dziwi mnie jeszcze jedno. Mieszkańcom jakoś nie przeszkadzają kłęby gryzącego śmierdzącego dymu z kominów, jakoś nikt nie protestuje przeciwko spalaniu przez sąsiada plastiku lub gumy. Teraz, nie znając nawet technologii spalania zwłok, nie zbadawszy problemu, od razu wychodzą na ulice. Mam też pytanie do protestujących. W czym zawinili wam Bogu ducha winni kierowcy, których (bezprawnie i bez podstaw) zatrzymywaliście na drodze?! Jaki oni mają wpływ na całą sprawę?! Demokrację zamieniliście w anarchię i ochlokrację, w której brak rozumu, rozsądku, w którym pieniactwo i źle pojęte poczucie sprawiedliwości bierze górę nad prawem. Mam nadzieję, że jednak rozsądek (u świeckich i duchownych) zwycięży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyż to nie w Czerniejowie zwłoki chowa się w beczkach po kapuście zmagazynowanych w piwnicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie wypowiadaj sie na temat! Czy to dym w miastach czy to dym na wsiach..wszedzie taki sam...ludzie od dawien dawna tak robili i robic beda..nie odwracajcie kota ogonem z ekologia..w sprawie spalarni idzcie po sprawiedliwosc do wojtowej, ktora, chciaz tlumaczono jej, to i tak wziela sprawy w swoje rece i podjela decyzje..ludzie mieli sie dowiedziec w swoim czasie..i sie dowiedzieli od rzekomego robotnika budowy. Jest gazetka gminna i sa festyny, nikt nie wymaga chodzenia po chalupach i informowania..ludzie czuja sie oszukani i tego nie da sie odwrocic...brak kompetencji wojtowej i tyle w tym temacie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie wypowiadaj sie na temat! Czy to dym w miastach czy to dym na wsiach..wszedzie taki sam...ludzie od dawien dawna tak robili i robic beda..nie odwracajcie kota ogonem z ekologia..w sprawie spalarni idzcie po sprawiedliwosc do wojtowej, ktora, chciaz tlumaczono jej, to i tak wziela sprawy w swoje rece i podjela decyzje..ludzie mieli sie dowiedziec w swoim czasie..i sie dowiedzieli od rzekomego robotnika budowy. Jest gazetka gminna i sa festyny, nikt nie wymaga chodzenia po chalupach i informowania..ludzie czuja sie oszukani i tego nie da sie odwrocic...brak kompetencji wojtowej i tyle w tym temacie!
Czy to "wójtowa" wydała decyzję i pozwolenie na budowę?! Ty też nie odwracaj kota ogonem. Najpierw sprawdź, kto co może, jakie ma kompetencje. Pozwolenie na budowę wydaje starosta w oparciu o plan zagospodarowania przestrzennego dla danej gminy. U was, z tego co pisano i wiadomo, plan (uchwalony chyba za przeszłej władzy) przewidywał na tym terenie usługi (być może pan radny - protestant sam głosował za takim planem). Taka inwestycja jak spalarnia zwłok nie wymaga decyzji środowiskowej, nie wymaga zgody wsi, osiedla itd., itp.. Co miała zrobić p. wójt? Chodzić "po chałupach"? Zwołać wiec? Ludzie - uczcie się trochę, ogarnijcie się, wyrzućcie z siebie głupotę i zawiść, bo inaczej nic w tym kraju się nie zbuduje. Jedno jest pewne - nie macie racji. Żadnej. Absolutnie żadnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżby ksiądz nie widział tych ciąż i dlaczego nie zainteresował się co z tymi ciążami, gdzie te dzieci.,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co listy do kurii? A co ma kuria do tego? Przecież póki co w Polsce mamy świeckie władze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw nie chcieli proboszcza, teraz spalarni. A cmentarz Wam nie przeszkadza? Nie chcecie go przenieść do Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za spalarnią,będzie bliżej niż do Stalowej Woli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet w Mielcu - kolebce pisiorstwa .. powstaly dwie spopielarnie w centrrum miasta - jedna obok szpitala miejskiego, a tutaj takie warcholstwo ...i jeszcze wspierane przez proboszcza to jest lubelszczyzna w pelnej krasie ! Trudno sie dziwic w Poilsce ponoc 80 procent to idioci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtowa łaziła i wyłaziła , a teraz z chałupy wyjsc sie boi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyż to nie w Czerniejowie zwłoki chowa się w beczkach po kapuście zmagazynowanych w piwnicy?
Tak kolego/koleżanko w Czerniejowie odkryto zwłoki a gdzie mordowane niewinne noworodki w L U B L I N I E  na ul. Sympatycznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wydał pozwolenie na budowę? PSLowski starosta. Idźcie protestować na Spokojną a nam kierowcom dajcie spokój na drodze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżby ksiądz nie widział tych ciąż i dlaczego nie zainteresował się co z tymi ciążami, gdzie te dzieci.,
Przepraszam a jaki ksiądz skoro małżeństwo K. mieszkało w tym czasie w Lublinie na ul. Sympatycznej a chyba, że chodzi o księdza z tamtejszej parafii to masz rację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym czerniejowie to jakieś cuda są. w niedzielę zdrowaśki w kościele a dzień wcześniej protest. ja jestem za spalarnią.  wójtowa to jakaś mało samodzielna osoba która jest sterowana przez sołtysa z czerniejowa. ten to dopiero ciekawy model.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wydał pozwolenie na budowę? PSLowski starosta. Idźcie protestować na Spokojną a nam kierowcom dajcie spokój na drodze !
Jestem mieszkańcem Czerniejowa jakiś czas temu się przeprowadziłem z Lublina jestem za protestem na ul. Spokojnej i w Bychawie przed domem pana starosty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do protestujących. plan zagospodarowania gminy jabłonna dla czerniejowa (teren działki zakładu pogrzebowego) umożliwia prowadzenie usług. spopielarnia jako usługa jest dopuszczona w tym terenie i na tej podstawie została wydana decyzja o pozwoleniu na budowę. inwestycja ta nie wymaga decyzji środowiskowej. wasze protesty nie przyniosą żadnego efektu. na miejscu protestujących bardziej zaczołbym się martwić faktem iż droga wojewódzka na odcinku od granicy lublina do miejscowości wysokie będzie przebudowywana. pojawią się drogi serwisowe. jak coś będą usuwać z działki której częśc będzie przeznaczona na drogę to za to inwestor zapłaci pod warunkiem że nie jest to samowola budowlana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie - najpierw dzieci w beczkach kisili, a teraz zwłoki będą palić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś na tę inwestycję wydał zgodę. A ciekawe dlaczego na płocie najważniejszego urzędnika w gminie transparent "przeciwko inwestycji" nie wisi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy Chmiela, Jabłonny ( nie Jabłonnej), Piotrkowa, Prawiednik, Mętowa, itd.,dlaczego protestowali przeciwko spopielarni ? Mało chętnych do protestu było mieszkańców Czerniejowa ? Radni z Czerniejowa i Kol. Czerniejów, nie wiecie co się w waszej gminie dzieje, a o takiej inwestycji powinniście wiedzieć. W gruncie rzeczy protestujecie teraz przeciwko sobie. Wy jesteście władzą gminy, więc to co teraz robicie jest słabe, zwłaszcza, że podobno do rady gminy dostaliście się startując z listy p. wójt. Powinniście łagodzić ten konflikt, a nie eskalować go głupimi publicznymi wypowiedziami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkańcem Czerniejowa jakiś czas temu się przeprowadziłem z Lublina jestem za protestem na ul. Spokojnej i w Bychawie przed domem pana starosty
Idioci jednak istnieją. Ty potwierdzasz prawdziwość tego twierdzenia. Twój idiotyzm bije wszelkie rekordy. Idź i protestuj, jak się nudzisz i szukasz "atrakcji". Chociaż nie wiesz, po co i w jakim celu ten protest będzie. Gamoń zawsze będzie gamoniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...