Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak tam sytuacja z Wólką Polanowską?;> udało się zatrzymać wodę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narazie woda jest koło beczki a od strony młyna 200 metrów za młynem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ss napisał:
Narazie woda jest koło beczki a od strony młyna 200 metrów za młynem
jak myslicie podejdzie?czy nie przekroczy ulicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wólki nie zaleje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi też sie wydaje, że wWólka bezpieczna, trzeba przyznac, ze to chyba cud nad Wisłą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nom ale patrząc na mapę topograficzną widać, że Wólka jest wyżej od Wilkowa, ale jakby to była główna fala to pewni wólkę by zalało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby to była głowna fala to w ciagu godziny cała wies by była zalana!chyba najgorsze juz minęło, nie wiecie, czy woda zatrzymała sie koło beczki, czy cofa?a jak w dobrem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto wie co z Kosiorowem i Żmijowiskami jak tam wygląda sytuacja? bardzo proszę o odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A propo helikoptera: przestał cały dzień w Opolu Lubelskim na placu targowym w pełnej gotowości nie wspominając o PTSie koło szkoły nr1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie szkoda im uzyc helikptera ,bo pewnie starostwo uwaza ,ze sie nie oplaca i nie da sie nic zrobic -tak samo jak zalatanie wyrwy w wale po pierwszej fali . Flaki sie czlowiekowi wywracaja gdy widzi i czuje jakie glaby i komletni dyletanci zasiadaja we wladzach starostwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie pod koniec roku budzetowego sobie jeszcze nagrody przyznaja za heroiczna obrone powisla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie pod koniec roku budzetowego sobie jeszcze nagrody przyznaja za heroiczna obrone powisla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jako pierwszemu zapewne wspaniałemu Staroście Opolskiemu!i tak juz w RMFFM-ie chwalił sie że cudem udało "NAM" sie uratować, wał na chodelce(to było po pierwszej fali) a jak było w rzeczywistości i jak sie przyłozył do tego pewnie niektórzy wiedzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpisz w google "wielki bunt samorządów" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tmn napisał:
Widocznie szkoda im uzyc helikptera ,bo pewnie starostwo uwaza ,ze sie nie oplaca i nie da sie nic zrobic -tak samo jak zalatanie wyrwy w wale po pierwszej fali . Flaki sie czlowiekowi wywracaja gdy widzi i czuje jakie glaby i komletni dyletanci zasiadaja we wladzach starostwa.
halikopter bał sie latać bo światły lud powiśla podobno czekał z procami, żeby wałów im nie wysadził, słyszałem to od jednej baby na małym targu, to niby dlaczego miałem jej nie uwierzyć ahoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyrektorem szkoły w Rogowie jest Mariusz Sierpień a nie Dariusz, jeśli potrzebujecie informacji na temat gminy wilków i okolic to służę pomocą karlvip@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ślepy napisał:
halikopter bał sie latać bo światły lud powiśla podobno czekał z procami, żeby wałów im nie wysadził, słyszałem to od jednej baby na małym targu, to niby dlaczego miałem jej nie uwierzyć ahoj
a co Ty możesz wiedzieć o tym co się działo na wale i w okolicy skoro tylko słuchasz jakichś głupich plotek na targu i wyrabiasz sobie opinie o sytuacji, wg mnie ludzie bardzo dobrze robili że pilnowali osobiście wału na chodelce i wiśle, bo nie ma to jak ludzkie oko które może dostrzec w jakim stanie jest wał i czy potrzeba w dane miejsce nawieźć worków z piaskiem lub w inny sposób je wzmocnić, helikopterem można narobić tylko zbędnego hałasu i niepotrzebnych fal które bardzo negatywnie wpływają na wzmocnienia na wale, ludzie w tym czasie mogą nanieść dużą ilość worków i ułożyc je precyzyjniej w odpowiednie miejsca, pozdrawiam powiśle ludzie nie załamujcie się wspólnie przetrwamy tą tragedię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ślepy napisał:
halikopter bał sie latać bo światły lud powiśla podobno czekał z procami, żeby wałów im nie wysadził, słyszałem to od jednej baby na małym targu, to niby dlaczego miałem jej nie uwierzyć ahoj
a co Ty możesz wiedzieć o tym co się działo na wale i w okolicy skoro tylko słuchasz jakichś głupich plotek na targu i wyrabiasz sobie opinie o sytuacji, wg mnie ludzie bardzo dobrze robili że pilnowali osobiście wału na chodelce i wiśle, bo nie ma to jak ludzkie oko które może dostrzec w jakim stanie jest wał i czy potrzeba w dane miejsce nawieźć worków z piaskiem lub w inny sposób je wzmocnić, helikopterem można narobić tylko zbędnego hałasu i niepotrzebnych fal które bardzo negatywnie wpływają na wzmocnienia na wale, ludzie w tym czasie mogą nanieść dużą ilość worków i ułożyc je precyzyjniej w odpowiednie miejsca, pozdrawiam powiśle ludzie nie załamujcie się wspólnie przetrwamy tą tragedię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karl napisał:
a co Ty możesz wiedzieć o tym co się działo na wale i w okolicy skoro tylko słuchasz jakichś głupich plotek na targu i wyrabiasz sobie opinie o sytuacji, wg mnie ludzie bardzo dobrze robili że pilnowali osobiście wału na chodelce i wiśle, bo nie ma to jak ludzkie oko które może dostrzec w jakim stanie jest wał i czy potrzeba w dane miejsce nawieźć worków z piaskiem lub w inny sposób je wzmocnić, helikopterem można narobić tylko zbędnego hałasu i niepotrzebnych fal które bardzo negatywnie wpływają na wzmocnienia na wale, ludzie w tym czasie mogą nanieść dużą ilość worków i ułożyc je precyzyjniej w odpowiednie miejsca, pozdrawiam powiśle ludzie nie załamujcie się wspólnie przetrwamy tą tragedię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel napisał:
Wpisz w google "wielki bunt samorządów" .
Nasze kochane Lubelskie nie dostało pieniążków bo głosowało za pisiakami-zemsta jest słodka-powiedział Tusek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...