Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy gminy Poniatowa pojadą \"schetywówką\"

Utworzony przez Gość, 20 lutego 2009 r. o 08:36 Powrót do artykułu
Oj Panie Redaktorze znowu gafa. Przeciez nawet ze zdjecia widac kto jest jest burmistrzem Poniatowej. Przeciez, z twarzy bije ze to ta po prawej. Dorwała sie do stołka i świruje. Ta po lewej to wojewoda, wygląda odpowiedniej do takiego stanowiska niz ta blondi z Poniatowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA SIE PYTAM. A GDZIE DROGA PONIATOWA WĄWOLNICA ?? ZAMISAT ZROBIC DROGE POSTAWILI ZNAK "60" TO JEST ABSURD. TAMTEDY JUZ SIE JEZDZIC NIE DA. TO PRZYKRE ALE NA TAKIEJ DRODZE BEDĄ GINĄC LUDZIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECIEŻ JAK POKAZUJĄ SHOW MANA SCHETYNĘ=SKETYNĘ W MEDIACH TO PŁACZE(DZIWI MNIE, ŻE TUSKU GO JESZCZE NIE WYWALIŁ, DLA MNIE TO TAKIE SAMO DNO, JAK TEN Z MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I Z MINISTERSTWA NIBY KULTURY ITD!!),ZE KRYZYS A TU WYJĄŁ KRÓLIKA Z KAPELUSZA,CZYLI KASĘ NA DROGĘ MIĘDZY WIOSKAMI NA ZA...U EUROPY O NAZWIE LUBELSZCZYZNA, ZABITEJ DECHAMI???COŚ TO ŚMIERDZI, CHYBA CZYSTA PROPAGANDA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Poniatowa Wawolnica to droga Pana Starosty Opolskiego to On powinien pomyslec o budowie.Poniatowa nic nie ma do drogi powiatowej. Pani Burmistrz juz nie raz interweniowala nawet chce troche do niej dolozyc swoich pieniedzy ale Starosta jest Karczmiski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jejku, ludzie z otoczenia Pani Burmistrz, jej PR-owcy. Jak wasz slysze i czytam, to mam wrazenie, ze ta "WASZA Pani burmistrz" to juz wszedzie byla. wszedzie interweniowala. Wiemy ze jest z PO które rzadzi, ale niech sie opamięta, nie jest I Sekretarzem PZPR lub Naczelnikiem dawnych czasów, który decywoala o wszystkim i bez wiedzy którego nic sie nie moglo zrealizowac. Wasza Pani Burmistrz chece byc burmistrzem Poniatowej, wojtem kazdej z gmin powiaty no i stastrosta i nie wiem - duchem swietym chyba w ostatecznosci. Wspołczuje jej samopoczuciu - p[rzesadza z tym pijarem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu zle ze Pani Burmistrz duzo dla Poniatowej robi. Dopiero narzekaliscie, ze poprzednicy nic nie robili jeden rozsprzedal co sie dalo a drugi nie pomogl i nie zaszkodzil. Ludzie jak Wam dogodzic. A propo drogi Poniatowa Wawolnica to pretensje do Radnych Powiatowych tj.Pana Kuty i Pana Chyly. Co zrobili w tej kadencji nie mowie juz o samej Poniatowej ale dla swoich wsi - nic. Podrzegali tylko do protestow w Kowali bo chca wyplynac w nastepnych wyborach. Droga jest powiatowa i gmina Poniatowa nic nie ma do niej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Znowu zle ze Pani Burmistrz duzo dla Poniatowej robi. Dopiero narzekaliscie, ze poprzednicy nic nie robili jeden rozsprzedal co sie dalo a drugi nie pomogl i nie zaszkodzil. Ludzie jak Wam dogodzic. A propo drogi Poniatowa Wawolnica to pretensje do Radnych Powiatowych tj.Pana Kuty i Pana Chyly. Co zrobili w tej kadencji nie mowie juz o samej Poniatowej ale dla swoich wsi - nic. Podrzegali tylko do protestow w Kowali bo chca wyplynac w nastepnych wyborach. Droga jest powiatowa i gmina Poniatowa nic nie ma do niej.
I słusznie droga Poniatowa - Wąwolnica należy do Starostwa i to Oni powinni interweniować żeby Starosta się postarał - ale po co - jak On nas nie lubi a radni powiatowi go muszą wspierać bo to PSL a jak sie kandyduje z klucza partyjnego to należy wodza słuchać i być lojalnym wobec niego a nie wyborców. I tak nasi radni powiatowi mają nas gdzieś -to prawda .Rozliczymy ich przed nastepnymi wyborami - ciekawe co nam zaoferują w nastepnej kadencji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Znowu zle ze Pani Burmistrz duzo dla Poniatowej robi. Dopiero narzekaliscie, ze poprzednicy nic nie robili jeden rozsprzedal co sie dalo a drugi nie pomogl i nie zaszkodzil. Ludzie jak Wam dogodzic. A propo drogi Poniatowa Wawolnica to pretensje do Radnych Powiatowych tj.Pana Kuty i Pana Chyly. Co zrobili w tej kadencji nie mowie juz o samej Poniatowej ale dla swoich wsi - nic. Podrzegali tylko do protestow w Kowali bo chca wyplynac w nastepnych wyborach. Droga jest powiatowa i gmina Poniatowa nic nie ma do niej.
Mówiłem, żebyś się zaczął leczyć - z twoją głową jest coraz gorzej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOCHANI OPAMIĘTAJCIE SIĘ GMINA POWIAT NASZA POLSKA JEST ZA MAŁA ABY KŁÓCIĆ POMAWIAĆ OCZERNIAĆ . JEŚLI KTOŚ CHCE OCENIAC STAROSTĘ RADNYCH POWIATOWYCH PANA CHYŁĘ KUTĘ ,KANIĘ TO NIECH PISZE PRAWDĘ ALBO PRZYNAJMNIEJ PRÓBUJE DO NIEJ DOTRZEĆ ZAPRASZAM NA SPACER PO MIEŚCIE JAK WYGLĄDA SZKOŁA LICEUM PRZY UL. 11 LISTOPADA ZS T ECNICZNYCH PRZY EDIE SIEDZIBA SZCYGIEŁKÓW PRZY UL.MŁODZIEŻOWEJ -- PO TERMOMODERNIZACJI SFINANSOWANE W WIĘKSZOŚCI Z FUNDUSZY NORWESKICH . NOWE NAWI ERZCHNIE ASFALTOWE UL. KRACZEWICKA UL. WYLOTOWA TO TEŻ INWESTYCJE POWIATOWE.ITD. ITD. ITD......Z LEKTURY BUDŻETU POWIATU NA 2009 WYCZYTACIE 2 DUŻE INWESTYCJE PRZEBUDOWA DROGI PONIATOWA WĄWOLNICA PONAD 8 MLN ZŁ TERMOMODERNIZACJA SZPITALA 1,5 MLN WARTO DODAĆ SĄ TO NIE TYLKO PLANY O DOFINANSOWANIU DROGI DECYZJE PODJĄŁ JUŻ PŁATNIK .PODPISANA JEST UMOWA DOTACYJNA NA REMONT SZPITALA ŻYCZĘ WŁODARZOM MIASTA RÓWNIE UDANYCH INWESTYCJI POZDRAWIAM ŻYCZĘ UDANEGO WYPOCZYNKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mówiłem, żebyś się zaczął leczyć - z twoją głową jest coraz gorzej...
Owszem, mówiłeś tak, ale do mnie a nie do tego gościa. Sam się lecz, najlepiej z "oszołomstwa".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oj Panie Redaktorze znowu gafa. Przeciez nawet ze zdjecia widac kto jest jest burmistrzem Poniatowej. Przeciez, z twarzy bije ze to ta po prawej. Dorwała sie do stołka i świruje. Ta po lewej to wojewoda, wygląda odpowiedniej do takiego stanowiska niz ta blondi z Poniatowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LP, też wyborca napisał:
Owszem, mówiłeś tak, ale do mnie a nie do tego gościa. Sam się lecz, najlepiej z "oszołomstwa".
Tobie już nawet nie są w stanie pomóc nawet w Abramowicach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...