Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Popieram mieszkańców, jeżdżę tędy codziennie .Droga jest w fatalnym stanie, a piesi , którzy codziennie przemierzają odcinek od końcowego przystanku do domów i szkoły z,, duszą na ramieniu" chyba nie bardzo obchodzą kogokolwiek,poza nami kierowcami. Swoją drogą, uważam,że złośliwością jest fakt,że oddalony o ok 2 km przystanek w Krężnicy za stawami nie jest końcowym wszystkich kursów linii 8, co ułatwiłoby życie i pieszym i kierowcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolutnie sie zgadzam z mieszkańcami Krężnicy Jarej ta droga jest w bardzo złym stanie.Bardzo często jak jeżdże do Niedrzwicy Dużej z siostrą to nie pcham sie przez Aleje Kraśnicką i dalej 19-tką przez Konopnice,tylko lece przez Zemborzyce Krężnice Jarą żeby wylecieć na 19-tke w Strzeszkowicach.Teraz gdy będą światła w Konopnicy napewno wielu kierowców będzie praktykowało to samo,droga w Krężnicy Jarej jest fatalna tak samo zła albo jeszcze lepsza jest w Zemborzycach.Tak że remont drogi w Krężnicy Jarej jest absolutnie konieczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i faktycznie: tamta droga woła o pomstę do nieba !!! Właściwie od samej krzyżówki "przy Bosmanie"/ul.Żeglarskiej aż do przejazdu kolejowego w Majdanie. Kilka razy tą trasą jechałem w stronę Kraśnika (aby ominąć te nieszczęsne Aleje Kraśnickie) - i powiem : ten odcinek to Bida Z Nędzą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 to autobus miejski. Mieszkańcy jeśli chcą to niech stworzą sobie komunikację gminną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No chyba nie wiesz o czym mówisz kochany użytkowniku, gdybyś Ty miał zapierdalac 2 km bez chodnika niebiezpieczna drogą zmienilbys zdanie, ludzie proszą tylko o 2km prZedłużenie trasy od końca znaku "lublin" więc przestań prawic swoje mądrości ze 8 to autobus miejski... bo nikt nie otworzy linii busów dla 2 km I skoro da się przedłuŻyć trasę np.17 do gminy głusk, to da się również 8 do gminy Niedrzwica duża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkanką Krężnicy. Przez wiele lat mieszkaliśmy w Lublinie, przeprowadzając się tutaj liczyliśmy na odrobinę spokoju.... Niestety... W związku z remontami na przedmieściach Lublina codziennie przez naszą miejscowość przejeżdżają setki pojazdów. Przejeżdżają to chyba zbyt delikatne słowo, ponieważ u wielu kierowców stopa wbita jest w pedał gazu niemalże do samej podłogi. Codziennie rano budzi nas pisk opon, trąbienie, sygnał karetki, bo akurat ktoś nie zdążył wyprzedzić "na trzeciego"... Mam dwójkę małych dzieci. Nie ukrywam, iż przeprowadziliśmy się tu, by mogły korzystać ze spacerów, pieszych wycieczek...-marzenie... Od roku bawimy się tylko w obrębie domu. Nie wychodzimy na ulicę, nie mamy możliwości odwiedzenia rówieśników, koleżanek. Każde wyjście na jezdnię to igranie z losem. Nikt nie zważa że idę z wózkiem i dwulatkiem. Nie raz musiałam uciekać z dwójką dzieci do pobliskich rowów, by przypadkiem nie oberwać lusterkiem. Co krok moja dwuletnia córka widuje zabitego psa, kota czy inne zwierzę. Brak chodnika powoduje, iż czasem żałuję przeprowadzki. Czuję się jakbym cofnęła się do średniowiecza. Jest cholernie niebezpiecznie, nie ma pobocza, jezdnia jest w opłakanym stanie, a kierowcom wydaje się że są bogami wiejskich asfaltówek.... Także taki mały apel moich dzieci - odpowiednie władze prosimy o budowę chodnika, a kierowców prosimy o odrobinę rozwagi, lub potocznie mówiąc -troszkę oleju w głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak kurwa chuja do buzi możecie dostać a nie chodniki Kurwy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle wójt czeka aż coś się tragicznego wydarzy np.potrącenie. Ciekawy jestem kto odda mi pieniądze za ciągłe remonty w samochodzie, zawieszenie co miesiąc to katastrofa ekologiczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...