Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Lubelszczyzny nie płacą czynszów

Utworzony przez Ariel, 14 grudnia 2010 r. o 15:05 Powrót do artykułu
bambosh napisał:
No i słusznie!-bo tak jest,też co-nieco wiem o tych sprawach... Dużo osób jest takich,że biorą żywność z Caritasu,PKPSu,itp.,a później handlują a w zamian kupują fajki i alkohol -to zjawisko jest globalne w Lublinie i trzeba być naprawdę ślepym,żeby tego nie wiedzieć/nie widzieć i mówić,że tak nie jest. Dziwi mnie tylko,że Opieka Społeczna nie umie się z tym zjawiskiem uporać W dodatku wielu jest symulantów: biorą kulę i udają chorą osobę. Poza tym znam takich pijaków,że całą poprzednią zimę(przecież i w mrozy!) przemieszkał bez szyby w oknie i na tyle był leniwy,że nawet zwykłego kawałka dykty lub tektury nie chciało mu się w miejsce brakującej szyby wstawić jeśli już go nie stać na szklarza...
A może miał zalecone zabiegi krioterapii .Zahartował się po zabiegach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
A może miał zalecone zabiegi krioterapii .Zahartował się po zabiegach.
Ano faktycznie!-nie pomyślałem o tym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...