Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dlaczego Pan poseł Palikot zamilkł? Dlaczego nie interesuje się zdrowiem kandydatów na prezydenta ? Dlaczego Pan Komorowski ma często czerwoną twarz ? Czy cierpi na poważną chorobę która uniemożliwi mu sprawowanie urzędu ? Czy ma problem alkoholowy ? Panie pośle proszę o to go zapytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LATEKSOWY WIBRATOR ZAWSZE POZOSTANIE LATEKSOWYM WIBRATOREM !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co taka prawda, ten typ nic nie robi dla Lublina, ewentualnie tylko wstyd robi, niestety nic nie widać, żeby w Lublinie się inwestowało, miała być obwodnica dawno, nic się nie dzieje w tej kwestii. Jestem wyborcą PO (nie trawie PiSu ogólnie mało ich postulatów popieram), popierałem Palikota, ale okazało się, że jemu wygłupy w głowie, nie myśli o wyborcach tylko o sobie o własnym image i o samym sobie. Palikot może się pożegnać z polityką na następne wybory, mam go dość, takiego lenia już dawno nie widziałem. Od razu prośba do Moderatorów, dajcie się wszystkimi wypowiedzieć, bo z tego co widzę to wszystkie posty przeciwko PO są osuwane to ma być demokracja??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałbym na PO gdyby nie Palikot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to artykuł o tym Palikocie, który załatwił dla Lublina fabrykę Husqvarny ???????????????????? Tak, więc zagłosuję na Niego jak tylko zacznę tam pracować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktora to kamienica paligłupka chętnie oddam mocz na nią i w ten sposób wyraże opinię o tej kupie gów...a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech kmioty - tylko poklikać w klawiaturkę możecie, żeby kompleksy wyleczyć!! Janusz Palikot (nawet nie jako poseł) może was zjeść i wy...! Osiągnijcie 5% tego co On i wtedy dopiero Go oceniajcie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie już tego Błazna pokazywać .... Zajmijcie się czymś bardziej wartościowym ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gg napisał:
Ech kmioty - tylko poklikać w klawiaturkę możecie, żeby kompleksy wyleczyć!! Janusz Palikot (nawet nie jako poseł) może was zjeść i wy...! Osiągnijcie 5% tego co On i wtedy dopiero Go oceniajcie!!
Kmiotem , to jesteś ty i tobie podobni. Lepiej napisz coś więcej o jego osiągnięciach i w jaki sposób je osiągnął. Widać ,że się rozumiecie , bo nadajecie na tych samych falach . Jak to swój do swego lgnie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że palikot to błazen Platformy Obywatelskiej, dziwię się, że jeszcze takich pajaców się trzyma, jestem zwolennikiem PO, ale jak patrze na takich jak On to zastanawiam się po co..., Temu panowi już dziękujemy! Jeśli chce pomóc lubelszczyżnie to niech się zajmie biznesem a nie polityką, niech pomyśli jakie jest bezrobocie, niech walczy o miejsca pracy dla lublinian, niech walczy o parkingi, o lepsze drogi, a nie wymachuje wibratorem, powinien sobie go wsadzic w D..., bo na nic innego nie zasługuje!!! Panie Palikot, jeśli kochasz PO to odejdż w imie jej dobra!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Palikot rozpoznawalny pan jest dzięki swojemu nazwijmy to dziwnemu zachowaniu, mającemu właśnie na celu jedno - stanie się rozpoznawalnym. Bo kto o panu słyszał poza jednostkami? Nikt. Gdyby za "opluwanie" Prezydenta Państwa była kara dzisiaj mógłby się pan tak samo poszczycić wyrokiem jak p.Lepper. Śp.Prezydentowi Kaczyńskiemu powinien pan wystawić pomnik, gdyż to głównie życie jego życiem dawało panu sens istnienia. Jak nisko trzeba upaść, aby w ten sposób zdobywać sławę, chcąc za wszelką cenę być znanym politykiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marian napisał:
Głosowałbym na PO gdyby nie Palikot
Ja uwielbiam Pana Palikota. Widac jacy jestescie zacofani i nie uzywacie mozgu. Po prostu nawet go nie mozecie zrozumiec o co mu chodzi i co chce wam powiedziec. Krytykujac Prezydenta mial racje, bo to byl nieudacznik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikocie jedź na Suwalszyznę! Karpiński zostań na Lubelszczyźnie! W sobotę wygra Poseł Karpiński, bo to nie medialny pajac, a człowiek działający na rzecz regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasio Nikodem P. - herbu gumowy fajfus - niczego dobrego dla regionu nigdy nie uczynił i nie uczyni. Wszystkie jego obietnice są funta kłaków warte. Posiada cechy osobowości narcystycznej w sadomasochistycznym wydaniu. Zrobi (z siebie) wszystko, aby w danym momencie uzyskać poklask klakierów i "brązowonosych" (zresztą w jego otoczeniu kilku jest etatowych liżących mu d... za kasę lub wpływy) oraz mediów i sam podziwiać swoje czyny. Część mediów i "warszafka" promują bezczelność i chamstwo pajaca jako przejaw geniuszu. Postać podobnego karierowicza została wypromowana w powieści T. Dołęgi-Mostowicza. Z tym, że wówczas mieliśmy do czynienia z fikcją literacką, natomiast współczesny Nikuś kilka miesięcy temu całkiem serio wyznawał jak Tusk zostanie prezydentem, to on być może przystąpi do rywalizacji o stolec premiera... Panie Palikot - panu już dziękujemy, czyli jak mawia lud prosty - zabieraj swoje zabawki spierd...j z piaskownicy. Czego panu i sobie życzą uczciwsi POlitycy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My wiemy, jak wygladaja profesjonalne badania w wersji Palikota. Czy zlecajac je podal, jaki wynik go interesuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot zajmuje się autopromocją własnej osoby a ma gdzies potrzeby mieszkańców np. w zakresie budowy dróg ekspresowych w woj. lubelskim. Gdyby nie Palikot to dojeżdżalibyśmy z Zamościa i Chełma drogą ekspresową do Lublina w 45 minut, a z Białej w godzinę z groszami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czarne jest białe, białe jest czarne" bądź też pasuje do tej sytuacji powiedzenie "plują na niego, a on twierdzi, że pada deszcz". Pan P musi być już tak zapatrzony w ten swój nowy wizerunek, że nie widzi co się dookoła niego dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot przerasta intelektualnie resztę Platformy lubelskiej. A także materialnie. Ma największy wpływ polityczny z wszystkich. Taka jest prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Lubelszczyzny i nie zgadzam się na tytuł artykułu jawnie dyskryminujący posła Palikota, mam zupełnie przeciwna opinię, a tu usiłuje się powiedzieć za mnie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ankieter napisał:
My wiemy, jak wygladaja profesjonalne badania w wersji Palikota. Czy zlecajac je podal, jaki wynik go interesuje ?
Nic dodać nic ująć, ktoś taki jak Palikot, gdyby był racjonalnie myślącym człowiekiem, posłem z misją lobbował by dla Lubelszczyzny wszystko co się da, na pewno z pozytywnym skutkiem. Jego autopromocja i olewanie regionu więcej przyniosły zła niż dobra. Myślę, że nie ma się co przejmować, bo za rok wybory do Sejmu, wystarczy nie postawić krzyżyka przy tym klaunie, wtedy może zrozumie że mógł inaczej. Ciekawe co wtedy bidula pocznie, może znów zajmie się produkcją taniego wina i szampanów w Biłgoraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...