Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Smug dojadą miejskim autobusem do Lublina

Utworzony przez LBN, 21 listopada 2011 r. o 18:54 Powrót do artykułu
Poszerzenie granic Lublina do Ich miejscowości to nie, ale korzystanie z miejskiej komunikacji to już tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jastków jest gminą wiejską...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LBN napisał:
Poszerzenie granic Lublina do Ich miejscowości to nie, ale korzystanie z miejskiej komunikacji to już tak.
Jeśli gmina będzie dopłacać do połączeń to ja nie widzę w tym żadnego problemu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, to co ZTM zarobi na biletach to jego, a każdy km poza granice Lbn dopłaci gmina, wiec w czym problem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego że Jastków jest gminą wiejską, i komu to przeszkadza ? Jastków jest gminą wiejską ale podmiejską Jak widać to ktoś z dalekiej gminy zazdrości Cieszymy się bardzo że trwają rozmowy w gminie na temat komunikacji a to jest dużo. Zobaczymy co da się zrobić w tym kierunku, było by jak dawniej. Zobaczymy jak te sprawy się potoczą i kto wie, wójt zrobi nam niespodziankę na Nowy Rok, spojrzy inaczej na wschód swojej gminy. Pozdrawiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3km to mogą przejść z buta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedłużenie miejskiej linii nr 20 o dosłownie 3 km(ok. 5 przystanków)do samego "właściwego" Jastkowa ułatwiło by z kolei życie tysiącom osób - ale widać radni z tego okręgu o interes wyborców nie dbają tak jak radny ze Smug.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedłużyć 20 stkę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram tą inicjatywę w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedłużyć 20 do Jastkowa, napiszmy petycje do władz gminy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Przedłużyć 20 do Jastkowa, napiszmy petycje do władz gminy!!!
Popieram - ale trzeba by się jakoś zorganizować w "realu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram przedłużenie 20, ale przy okazji dodam że wypadałoby też coś przedłużyć do Tomaszowic, może 54 ? i dać trochę więcej kursów ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
Popieram - ale trzeba by się jakoś zorganizować w "realu".
myślę że trzeba zkożystać ze strony petycje.pl, wydrukować i zbierać podpisy na papierze i w necie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli mieszkańcy są zainteresowani przedłużeniem 20 do Jastkowa to według mnie nie ma potrzeby pisania petycji. Uchwałę, którą przygotowałem i na szczęście po długiej walce dzięki poparciu większości radnych została przyjęta, nie jest ograniczona wyłącznie do miejscowości Marysin, Natalin, Snopków, Smugi. Proponuję abyście rozmawiali ze swoimi radnymi. Do końca miesiąca mamy przedstawić Wójtowi pewne propozycję. Dla swojego okręgu w najbliższym czasie opracuję godziny kursowania i dokonam stosownych kalkulacji. Myślę, że podobnie mogą zrobić Wasi radni. Jeżeli nie uda wam się skutecznie nawiązać współpracy z nimi to ja jestem do Państwa dyspozycji, żeby się spotkać, dokonać pewnych ustaleń i później odpowiednio zapisać je na stosownym wniosku. Co z tego wyjdzie Jeśli chodzi obszar gdzie może kursować 20 to nie oceniajcie Państwo negatywnie swoich radnych. Publicznie pragnę podziękować radnemu Tomaszowi Gawronowi (Jastków) i radnemu Jerzemu Sadawie (Panieńszczyzna) za poparcie tej uchwały. Niestety radny Marek Warchoł (Panieńszczyzna) był zagorzałym przeciwnikiem mojego projektu, ale na szczęście nie przeszkodziło to nam w przyjęciu uchwały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram włączenie tych gmin do Miasta Lublin i zakończy się problem z komunikacją !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert Żyśko napisał:
Jeśli mieszkańcy są zainteresowani przedłużeniem 20 do Jastkowa to według mnie nie ma potrzeby pisania petycji. Uchwałę, którą przygotowałem i na szczęście po długiej walce dzięki poparciu większości radnych została przyjęta, nie jest ograniczona wyłącznie do miejscowości Marysin, Natalin, Snopków, Smugi. Proponuję abyście rozmawiali ze swoimi radnymi. Do końca miesiąca mamy przedstawić Wójtowi pewne propozycję. Dla swojego okręgu w najbliższym czasie opracuję godziny kursowania i dokonam stosownych kalkulacji. Myślę, że podobnie mogą zrobić Wasi radni. Jeżeli nie uda wam się skutecznie nawiązać współpracy z nimi to ja jestem do Państwa dyspozycji, żeby się spotkać, dokonać pewnych ustaleń i później odpowiednio zapisać je na stosownym wniosku. Co z tego wyjdzie Jeśli chodzi obszar gdzie może kursować 20 to nie oceniajcie Państwo negatywnie swoich radnych. Publicznie pragnę podziękować radnemu Tomaszowi Gawronowi (Jastków) i radnemu Jerzemu Sadawie (Panieńszczyzna) za poparcie tej uchwały. Niestety radny Marek Warchoł (Panieńszczyzna) był zagorzałym przeciwnikiem mojego projektu, ale na szczęście nie przeszkodziło to nam w przyjęciu uchwały.
Czy radny Robert Żyśko był by w stanie spotkać się w sprawie przedłużenia linii nr 20?? Innych radnych osobiście nie znam, więc kontakt byłby utrudniony, a czas nagli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
Czy radny Robert Żyśko był by w stanie spotkać się w sprawie przedłużenia linii nr 20?? Innych radnych osobiście nie znam, więc kontakt byłby utrudniony, a czas nagli.
Możemy umówić się na spotkanie. Czy udałoby się zorganizować spotkanie z większą grupą mieszkańców? Proszę o kontakt w tej sprawie mailowo: robertzysko@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie nie przemyślane decyzje ze strony Pana Źysko doprowadzą do tego że w gminnie zostaną zablokowane inne inwestycje drogowe, kanalizacyjne i wiele innych. Gmina Jastków to nie tylko miejscowości Natalin, Marysin, Snopków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście gmina dopłaci 4- 8 zł do do każdego km i kursów będzie nie 40 dziennie jak aktualnie tylko jeszcze późno wieczorne i więcej weekendowych. Oczywiście do wszystkich miejscowości bo my nie gorsi od tych z Jastkowa. Aha i podatki trzeba obniżyć.Są zbyt wysokie. Nareszcie radny z prawdziwego zdarzenia. Pan Robert na prezydenta ( no chociaż wójta)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam123 napisał:
Takie nie przemyślane decyzje ze strony Pana Źysko doprowadzą do tego że w gminnie zostaną zablokowane inne inwestycje drogowe, kanalizacyjne i wiele innych. Gmina Jastków to nie tylko miejscowości Natalin, Marysin, Snopków.
Jak to nie przemyślane decyzje ?! To jest tylko połowa poborów wójta ! Inwestycje drogowe, kanalizacyjne i inne, tzn inwestycje w wójta ? Tak proszę Państwa, nie oszukujmy się, bo 8 radnych chce podwyżkę dla wójta, 10,5 tys. to za małoooo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...