Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Wilczopola wzięli w obronę podejrzanego o gwałt

Utworzony przez gość, 28 września 2010 r. o 09:58 Powrót do artykułu
Marii napisał:
Baby to są Wielkanocne a My jesteśmy Kobietami Szanowni Panowie:)))
na takie miano to moze jedna na sto zasluguje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek jest niewinny!!! A ta baba to najgorszy menel na wsi!!! Z tego co się dowiedziałem to do takich fałszywych zeznań namówiła ją córka (też niezła agentka) żeby wyciągnąć pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WLP napisał:
jestem jej sąsiadem i ona to taki zgred a te kobiety to ona im ukradła flaszke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
---tak --lubi wypic -ale nikomu nic zlego nie robi. sasiadka(kolezenka)-sasiadka mowi ze ukradla jej 1 butelke wodki-czy za to rozbij sie okno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Piotrek jest niewinny!!! A ta baba to najgorszy menel na wsi!!! Z tego co się dowiedziałem to do takich fałszywych zeznań namówiła ją córka (też niezła agentka) żeby wyciągnąć pieniądze.
---corka wcale nikogo nie namawiala --sami policjanci jak zobaczyli slady po zdazeniu powiedzieli aby to zlosic-duzo ludziz tej wsi wiedzialo co sie stlo to dlaczego nikt nic nie powiedzial-dopiero po aresztowaniu-sa swiadkowie jak wychodzily z tego domu 2 kobiety --sasiadki poszkodowanej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--ci ktorym niby ukradla tez -bardzo lubia wypic-najbardziej wino marki--mozg--piotr pewnie jest niewinny-a moze to te kobiety co do niej sie dobijaly tak jej kazaly mowic-zamist pomwiac kogos porozmawiajcie z normalnymi ludzi---sasiadami-ale tymi kturzy nie pija-mozga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
redaktorku! bądź konsekwentny i zmieniaj wszystkie imiona a nie tylko tej baby co ją NIBY zgwałcili!!!!!!!!!!!! ona będzie dalej po wsi latać z flaszką za pazuchą a Piotra będą palcami wytykać!!!
-za twoje nie pije-porozmawiaj z ta kobieta kturej zginela wodka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-nie osadzaj jak nie znasz-jestes sasiadem ale dalszym-zaden bliski sasiad tak nie mowi-sprawe trzyma prokurator -poczekaj na wyniki-to co wiem bylo duzo sladow-ja tez sadze ze tym razem --piotr-jest czysty-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...