Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A w Nasutowie to co ??? Niech ktoś przyjedzie i zobaczy. A zresztą cała Europa się zjeżdża do Fundacji Europejskiego Domu Spotkań. W zimie brak dojazdu przez tydzień, teraz droga rozmyta... W UE jesteśmy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zosinek macie pecha, wójt nie ma tam nigdzie działki ani sadu, widocznie rzadko też tamtędy jeździ, poza tym wybory dopiero co były może bliżej następnych coś się pomyśli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się ze wcześniejszym zdaniem:) Wójt widocznie nie ma tam żadnej działki skoro macie taki stan dróg.. Najważniejsze, że Ratoszyn (ile ich tam z resztą jest, nie ma pojęcia nikt) ma nawet w pole asfalt.. Głosujcie dalej na tego Pana to będziecie widzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Grądy-Kol.Borów jest drogą zaliczoną do kat. dróg powiatowych, droga przedstawiona na zdjęciach jest drogą gm. Borzechów - stanowi skrót pomiędzy Zosinkiem a Borzechowem, (który jej naprawą nie jest zainteresowany!)droga główna (ale za dłłuuuuuggggaaa dla mieszkańców Zosinka) jest przejezdna. Jsk umiecie pisać to nauczcie się także czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny przykład z lubelskiego. https://picasaweb.google.com/zyko56/DrogaDoZabowaKolKlukowszczyzna#5472955608780627922
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odcięcie od świata to gruba przesada. Droga przez wieś Zosienek jest niezła. Droga Ratoszyn - Grady jest droga powiatową, nie lezy w gestii gminy. Przy tych cenach paliwa rozumiem, że chcą mieć skrót, ale ja też wiele bym chciał. Artykuł mocno tendencyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentka napisał:
Zgadzam się ze wcześniejszym zdaniem:) Wójt widocznie nie ma tam żadnej działki skoro macie taki stan dróg.. Najważniejsze, że Ratoszyn (ile ich tam z resztą jest, nie ma pojęcia nikt) ma nawet w pole asfalt.. Głosujcie dalej na tego Pana to będziecie widzieć
Wow!!! - chyba łopatologii. Gdybyśmy głosowali na innego "Pana" to wszystkie drogi by wyglądały jak bajora! A no i czy ta droga ze zdjęć - nie wygląda jak "droga w pole"????????! Oj dużo nauki jeszcze przed tobą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Ratoszyn- Grądy -Skrzyniec jest drogą powiatową, ale powiat pozbył się problemu i do roku 2014 przekazał ją w utrzymanie na prośbę wójta gminy Chodel do gminy. Wójt z otrzymanych skromnych pieniędzy od Starostwa robi asfalty tam gdzie ma rodzinną chłodnię, działki z sadem lub plantacje malin i truskawek. Jednym słowem załatwia sprawy po rodzinnemu. Ma się dobrze –grabie zawsze grabią do siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tą drogą powinien też zainteresować się Wójt Gminy Borzechów ponieważ nie tylko dla Zosinka jest ta droga wygodą ale i mieszkańcy gm. Borzechów mają problemy z dojechaniem do pól a przecież do gminy płacą podatki za te pola więc mogą domagać się lepszego dojazdu do pola!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich dróg dziurawych jak z Ratoszyna - Grąd jest więcej w tej gminie ale nasz wójt ma je w dalekim poważaniu!!! Przecież musi nie tylko drogi w Ratoszynie robić ale musiał sobie za tą kasę chatę wyremontować. musicie poczekać aż skończy remonty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, przed wyborami tyle obiecał. "Zrobię drogi do wsi", "Wymienię wam dach na starej remizie, żebyście mieli gdzie zebrania wiejskie robić", no tak ale jak zwykle to były tylko obiecanki przedwyborcze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieskorzystanie ze środków finansowych przeznaczonych na dofinansowanie tzw."schetynówek" to skandal.To tylko świadczy o nieudolności zarządzaniem drogami i w ogóle gminą. Powiat nie interesuje się "ścianą wschodnią" powiatu - pozbywa się problemów które powinien sam rozwiązywać a swoje obowiązki przekazuje do gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w tej sprawie (dróg) nie zabiera głosu wybrana radna, która reprezentuje interesy dwóch wsi tj.Grądy i Zosinek. Po co nam taka radna - a co robią w tej sprawie nasi sołtysi? lub całe rady sołeckie ? Czy dla dogadania się w celu rozwiązania dojazdu do wsi Zosinek od strony Kolonia Kępa z wójtem gminy Borzechów o Chodel potrzebny jest tłumacz ?-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odcinek drogi Zosinek-Kępa kolonia to porażka ten tłuczeń i piach nic nie dają. Tłuczeń niszczy opony a na piachu są straszne koleiny i po deszczu nie da się tamtędy przejechać. Gdyby tam był asfalt to przez Zosinek jeździłby 2 razy dziennie bus do Bełżyc. Młodzież maiałby lepszy dojazd do szkół średnich bo przy obecnym stanie dróg jeździ tylko autobus szkolny dowożący do podstawówki i gimnazjum do Ratoszyna. Jestesmy naprawdę odcięci od świata!!! Niech wójt w końcu zrobi porządny asfalt!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
D zień Dobry: Proszę Państwa, szukam swojego dawnego kolegi z miejscowości Grądy ( a może Grondy...nie jestem pewny) , Tadeusza Bogacza. Razem byliśmy w szkole w Dęblinie. Czy moze ktoś pomóc? Moj adres email : andy_cracov@yahoo.com. Będę wdzięczny za pomoc. Futrzak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ingaaa napisał:
Odcinek drogi Zosinek-Kępa kolonia to porażka ten tłuczeń i piach nic nie dają. Tłuczeń niszczy opony a na piachu są straszne koleiny i po deszczu nie da się tamtędy przejechać. Gdyby tam był asfalt to przez Zosinek jeździłby 2 razy dziennie bus do Bełżyc. Młodzież maiałby lepszy dojazd do szkół średnich bo przy obecnym stanie dróg jeździ tylko autobus szkolny dowożący do podstawówki i gimnazjum do Ratoszyna. Jestesmy naprawdę odcięci od świata!!! Niech wójt w końcu zrobi porządny asfalt!!
Ja w innej sprawie: mogłbyś pomóc mi skontatowac się z np. sołtysem wsi Grądy? Nic nie mogę znaleźć na Internet.... poszukuje mojego dawnego kolegi z Grąd..Tadzia Bogacza. Byłbym niezmiernie wdzięczny. Moj e-mail andy_cracov@yahoo.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malinka napisał:
http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/ohmy.gif Droga Ratoszyn- Grądy -Skrzyniec jest drogą powiatową, ale powiat pozbył się problemu i do roku 2014 przekazał ją w utrzymanie na prośbę wójta gminy Chodel do gminy. Wójt z otrzymanych skromnych pieniędzy od Starostwa robi asfalty tam gdzie ma rodzinną chłodnię, działki z sadem lub plantacje malin i truskawek. Jednym słowem załatwia sprawy po rodzinnemu. Ma się dobrze –grabie zawsze grabią do siebie.
Ja w innej sprawie: mogłbyś pomóc mi skontatowac się z np. sołtysem wsi Grądy? Nic nie mogę znaleźć na Internet.... poszukuje mojego dawnego kolegi z Grąd..Tadzia Bogacza. Byłbym niezmiernie wdzięczny. Moj e-mail andy_cracov@yahoo.com Ja w innej sprawie: mogłbyś pomóc mi skontatowac się z np. sołtysem wsi Grądy? Nic nie mogę znaleźć na Internet.... poszukuje mojego dawnego kolegi z Grąd..Tadzia Bogacza. Byłbym niezmiernie wdzięczny. Moj e-mail andy_cracov@yahoo.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentka napisał:
Zgadzam się ze wcześniejszym zdaniem:) Wójt widocznie nie ma tam żadnej działki skoro macie taki stan dróg.. Najważniejsze, że Ratoszyn (ile ich tam z resztą jest, nie ma pojęcia nikt) ma nawet w pole asfalt.. Głosujcie dalej na tego Pana to będziecie widzieć http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/smile.gif
Ja w innej sprawie: mogłbyś pomóc mi skontatowac się z np. sołtysem wsi Grądy? Nic nie mogę znaleźć na Internet.... poszukuje mojego dawnego kolegi z Grąd..Tadzia Bogacza. Byłbym niezmiernie wdzięczny. Moj e-mail andy_cracov@yahoo.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty wójcino opowiadasz, jakie unijne pieniądze dostaniesz w tym roku, ani w tym ani w przyszłym bo takich nie ma. Ciemnotę wciskasz tym biednym ludziom, ciemnotę wciskasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JebAĆ ZOSINEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...