Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkaniec Opola prosi o pomoc w odbudowie domu

Utworzony przez xyz, 5 czerwca 2008 r. o 08:18 Powrót do artykułu
zamiast do kościułka to powinien domu pilnować. niech mu teraz czarnosukienkowe pomogą hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zamiast do kościułka to powinien domu pilnować. niech mu teraz czarnosukienkowe pomogą hahahaha" "xyz" - cie powinni wyciąć ci jaja, żeby znikły ze świata takie geny jak twoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To będzie egzamin dla radnych. Teraz mogą wykazać sie swoją pomysłowością, zaradnością i udowodnić że są warci głosów, diet itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo współczuję ale nie można było sie ubezpieczyć a nie teraz płakać i wyciągać ręce - dajcie? i niech nikt nie mówi, że ubezpieczenie jest drogie w obliczu straty całego dorobku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie pamiętacie jak kiedyś jednemu z urzędasów i działaczy psl nadpaliła się chata a nic z dobytku i jaka była masowa zbiórka i kampania w urzędach szkołach, sklepach i zabieranie funduszy socjalnych podległych mu pracowników. Zebrano o wiele więcej bo można było rozbudować jeszcze dom oprócz tego miał ubezpieczenie. Kto za tym stał?. A może teraz ten pan i organizatorzy tamtej kampanii przeprowadzą zbiórkę i pomogą biednemu samotnemu emerytowi. A może i burmistrz odda część swojej podwyżki którą mu hojnie radni dali lekką ręką. Niewątpliwie burmistrz odwdzięczy się podwyżką dla radnych zwłaszcza swoim i na następnej sesji położy kapelusz i coś do niego wrzuci. Na pewno inni pójdą za przykładem papy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jak? Ruszysz swoje czarne tłuste dupsko panie Czarnowski i zorganizujesz emerytowi pomoc? Czy potrafisz jedynie brać i korzystać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego czepiacie się pensyjki burmistrza. Wystarczy, że ktoś się dobrze uczy, to po studiach zarabia więcej niż On, co prawda nie w Opolu, ale to tylko dlatego, że w Opolu szczytem kariery jest złapanie pracy na państwowej posadzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt się nie czepia burmistrza a tym bardziej wynagrodzenia,z tą różnicą, każdy ma prawo oczekiwać od niego jakichś działań i zachowań etycznych od ludzi na tak eksponowanych stanowiskach jest to miarą ich wielkości bądź małości. Ktoś powinien świecić dobrym przykładem, być wrażliwym na krzywdy ludzkie pomagać i rozwiązywać trudne problemy. Zrobić imprezkę pijacką to potrafią wszyscy, nikomu nie ubliżając, chorzy ludzie na chorobę alkoholową, nie pobierając przy tym wynagrodzenia. Wybierać powinniśmy za ich wartości moralne jakie powinien posiadać, a nie za kampanię, w której wykorzystuje się wszystkie przywileje władzy nie zawsze zgodne z prawem. Jakie? zapewne pamiętasz i wiesz. Dobry gospodarz nie śpi i wszystko dopilnuje, a jeżeli posiądzie wiedzę, że się coś źle dzieje to interesuje się, a nie chowa pod stół i udaje że wszystko jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściwie to juz obecny burmist zrobił wiecej dla Opola niż jego poprzednicy razem wzięci. jesli nie wiecie co, to wymieńcie osiągnięcia poprzednich a ja jego Nie wiem dlaczego wszyscy wymagaja tylko od Burmistrza a nic sami nie robią? Podobno mamy w Oplu prężnie działajace kluby czy partie polityczne i nikt nic nie wymyslił> Jest ciepło mozliwości wiele i nie chodzi tu tylko o zrobienie składki czy jakiejś zapomogi. Tu chodzi raczej o zorganizowanie czegoś, co pozwoli na zarobienie, zebranie pieniążków. No ale skoro większośc potrafi tylko wytykac to czy tamto.... Nic się nie zrobi. W gębie to wszyscy mocni sa a w dzialaniu? udowodnijcie że jesteścielepsi i coś potraficie, bo przed wyborami to głosno jest a teraz nie widać działania waszego partyjniacy i społecznicy jedni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Właściwie to juz obecny burmist zrobił wiecej dla Opola niż jego poprzednicy razem wzięci. jesli nie wiecie co, to wymieńcie osiągnięcia poprzednich a ja jego Nie wiem dlaczego wszyscy wymagaja tylko od Burmistrza a nic sami nie robią? Podobno mamy w Oplu prężnie działajace kluby czy partie polityczne i nikt nic nie wymyslił> Jest ciepło mozliwości wiele i nie chodzi tu tylko o zrobienie składki czy jakiejś zapomogi. Tu chodzi raczej o zorganizowanie czegoś, co pozwoli na zarobienie, zebranie pieniążków. No ale skoro większośc potrafi tylko wytykac to czy tamto.... Nic się nie zrobi. W gębie to wszyscy mocni sa a w dzialaniu? udowodnijcie że jesteścielepsi i coś potraficie, bo przed wyborami to głosno jest a teraz nie widać działania waszego partyjniacy i społecznicy jedni
Ciekawie o jakich klubach i partiach myślisz. Tak naprawdę jest jeden klub- Klub Gminnej Kliki - i nieważne pod jakim szyldem kto startował i wszedł do rady. Tam ma klaskać, podnosić grzecznie łapkę i chronić gminne przekręty przed światłem dziennym. I przez lata tak było. Zero opozycji, wszyscy z gminną kliką. Po ostatnich wyborach samorządowych pojawiło się w końcu kilku radnych mających inne zdanie i czasami próbujący punktować przekręty burmistrza i jego ludzi. Jednak KGK robi wszystko, żeby nawet tą słabą opozycję niszczyć, dyskredytować, ośmieszać. PS. A prawie bym zapomniał jest jeszcze jeden klub polityczny, który działa także na terenie Opola niczym nowotwór. Klub Zielonego Tancerzyka. Czy jednak poważna osoba od takich łobuzów może oczekiwać pomocy? Pytanie pozostawiam pod rozwagę "Gościowi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem artykuł o tym mężczyźnie, któremu na Ogrodowej spłonął dom. I co się dowiedziałem. Ano to, że Ośrodek Pomocy Społecznej w Opolu Lub. dał temu panu 1 tys. zł !!! Takie pieniądze, to można dać jak komuś się spali rower, a nie dorobek całego życia!!! Należy pamiętać, że OPS podlega pod Urząd Miejski w Opolu. I tu dochodzimy do setna sprawy. Wczoraj ( 4.06. ) odbyła się kolejna sesja rady miejskiej, na której radni podnieśli zarobki burmistrza WRÓBLA o 2 TYSIĄCE ZŁ. ! Tyle to normalni ludzie nie maja nawet na miesiąc. Dwa tys. Wróblowi, a dla pogorzelca 1 tys. ]Za podwyżką głosowali następujący radni: B. Piecha, I. Lenartowicz, A. Sobczuk, J. Goldman, Plis, Adamczyk, S. Mroczkowski, Wójtowicz, R. Możdżeń, Tomasz Miroński. Ci ludzie wstydu nie mają !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Właściwie to juz obecny burmist zrobił wiecej dla Opola niż jego poprzednicy razem wzięci. jesli nie wiecie co, to wymieńcie osiągnięcia poprzednich a ja jego Nie wiem dlaczego wszyscy wymagaja tylko od Burmistrza a nic sami nie robią? Podobno mamy w Oplu prężnie działajace kluby czy partie polityczne i nikt nic nie wymyslił> Jest ciepło mozliwości wiele i nie chodzi tu tylko o zrobienie składki czy jakiejś zapomogi. Tu chodzi raczej o zorganizowanie czegoś, co pozwoli na zarobienie, zebranie pieniążków. No ale skoro większośc potrafi tylko wytykac to czy tamto.... Nic się nie zrobi. W gębie to wszyscy mocni sa a w dzialaniu? udowodnijcie że jesteścielepsi i coś potraficie, bo przed wyborami to głosno jest a teraz nie widać działania waszego partyjniacy i społecznicy jedni
Jasne, dobrze dba by wszelkie przejawy niezależności i odmienne zdanie w samym zarodku zniszczyć. Posiadł umiejętność przypisywania sobie zasług, a właściwie z klęski zrobić sukces. Tak pokazaliście swoje umiejętności organizacyjne organizując zbiórkę dla swojego, zaangażowaliście dzieciaki w szkołach, urzędy, posłaliście żebraków po domach, ruszyliście fundusze socjalne wbrew woli pracowników wykorzystując zależności służbowe. Rzeczywiście dużo zebraliście kasy aż zastanawiające jest gdzie została ulokowana a może pomogła w wyborach? Wyrazy uznania, tylko czemu chcecie się równać się z raczkującym zalążkiem klubu. Który rozrywacie i pragniecie niszczyć. Czemu atakujecie czego oczekujecie od społecznego klubiku. Wy macie kluby, partie, sołectwa, rady, biznesy,władze nieograniczoną, kasę, doświadczenie,możliwości. Jak wam nie wstyd nie pomóc potrzebującemu. No tak ale on nie jest wasz, jemu dokopać na forum. Zasług burmistrza żadnych poza samouwielbialnymi chorałami nie widzimy. W każdej śmierdzącej sprawie przewija się straszy wszystkich nie wykluczając funkcjonariuszy publicznych. Ale te zasługi nie można jemu przypisać jeżeli już to bardziej poprzednikowi, a ten jest kontynuatorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
77AO79 napisał:
Przeczytałem artykuł o tym mężczyźnie, któremu na Ogrodowej spłonął dom. I co się dowiedziałem. Ano to, że Ośrodek Pomocy Społecznej w Opolu Lub. dał temu panu 1 tys. zł !!! Takie pieniądze, to można dać jak komuś się spali rower, a nie dorobek całego życia!!! Należy pamiętać, że OPS podlega pod Urząd Miejski w Opolu. I tu dochodzimy do setna sprawy. Wczoraj ( 4.06. ) odbyła się kolejna sesja rady miejskiej, na której radni podnieśli zarobki burmistrza WRÓBLA o 2 TYSIĄCE ZŁ. ! Tyle to normalni ludzie nie maja nawet na miesiąc. Dwa tys. Wróblowi, a dla pogorzelca 1 tys. ]Za podwyżką głosowali następujący radni: B. Piecha, I. Lenartowicz, A. Sobczuk, J. Goldman, Plis, Adamczyk, S. Mroczkowski, Wójtowicz, R. Możdżeń, Tomasz Miroński. Ci ludzie wstydu nie mają !!!
Dokładnie tak oni nie mają ani honoru ani ambicji, ani wstydu. Toż to zwykli tchórze. Co oni sobą prezentują jakie jest ich wychowanie, gdzie jest u nich przyzwoitość. Zakłamani, plotkarze nieodpowiedzialni, ograniczeni do granic upadku moralnego. Przypomnijcie może nie pamiętam czy była chociaż jedna sesja w której byli zdolni do zabrania głosu, mieli inne zdanie i czy potrafili obronić swoje racje?. Z tego co widzę zawsze jednomyślni zawsze zgodni nie ma spraw trudnych i nie ma spraw dyskusyjnych nie było wątpliwości. Czy to jest sekta, tylko tam taka zgodność. Czy ktoś widział w historii 64 letniej taki przypadek? Wszystko dobrze oni nieskazitelni a jeżeli ktoś powie inaczej to wyklęty oszołom. Sami profesjonaliści w tej 10 radnych, jaki mamy skarb? Same orły dlatego pomysł u jednego Pana Radnego by zakupić orła i sokoła by łapał bezpańskie koty. Interesujący i fenomenalny pomysł, profesjonalizm. Brawo krogulcowi z Długiej może o tym ktoś coś napisze. Należy takie rzeczy publikować wyborcom niech sami będą dumni z takich geniuszy jakich wybrali. Może w księdze Ginesa zamieścimy. Być może wicepremier Pawlak z psl ma rację ważne kto liczy głosy a nie kto głosuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się ile pustaków otrzymał poszkodowany dzięki tej błazenadzie? Jak widać z gadania nic nie ma, trzeba się brać do roboty, wiec więcej działania mniej rozprawiania. No chyba że tu szkolą się politycy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zastanawiam się ile pustaków otrzymał poszkodowany dzięki tej błazenadzie? Jak widać z gadania nic nie ma, trzeba się brać do roboty, wiec więcej działania mniej rozprawiania. No chyba że tu szkolą się politycy
Bardzo wrażliwa nasza władza, no to do roboty. Zbiórka pustaków przed urzędem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się ilu z tych piszący tu dało coś dla tego gościa, np. na zbiórce w kościele. Ja dałem ostatnie 5zł jakie miałem i to nic, ze w poniedziałek nie miałem za co kupic chleba dzieciom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zastanawiam się ilu z tych piszący tu dało coś dla tego gościa, np. na zbiórce w kościele. Ja dałem ostatnie 5zł jakie miałem i to nic, ze w poniedziałek nie miałem za co kupic chleba dzieciom.
oj ale ściemniasz ty tez załapałeś się na podwyżkę. Ale z ciebie biedak gościu. Na internet mas a na chleb brak.picu picu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uboga władza napisał:
oj ale ściemniasz ty tez załapałeś się na podwyżkę. Ale z ciebie biedak gościu. Na internet mas a na chleb brak.picu picu
jesteś pewnies swoich słów, dasz sobie za nie odciąć palec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co mu pustaki ? przecież on ma dom-stoi cały! tylko nie ma na remont: farb, płytek mebli itp. nie potrzebuje pusataków no chyba że chce się gościu urzadzić to ja też tak bym chciał tzn spalić se chate w środku wyremontować przy pomocy innych i jeszcze może dobudować ganek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"zamiast do kościułka to powinien domu pilnować. niech mu teraz czarnosukienkowe pomogą hahahaha" "xyz" - cie powinni wyciąć ci jaja, żeby znikły ze świata takie geny jak twoje
a ciebie młotku to chyba zrobili na próbę i zapomnieli zabic ty watykański kmiocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...