Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miliony na zabytki w woj. lubelskim. Co remontują?

Utworzony przez Chełmianin N, 6 października 2012 o 17:11
Lubelszczyzna to taka kraina,co zamyka się wokół Lublina,a dalej to Lubelskie się zaczyna.Wprowadzono piano,żeby rozpowszechniających kłamstwo o Lubelszczyźnie nie krytykowano.Środowisko lubelskie kłamstwem stoi i prawdy się boi.Stanowiska Nauki i Rządu nie uznają i dalej wbrew prawu kłamstwo rozpowszechniają,anarchię uprawiają i ciemnotę o Lubelszczyźnie Polakom wciąż wciskają.Natomiast internauci rymowankę Chełmianina N sobie przeczytają: Urojenia Koziego Grodu. Z sowietami przed wojną się nie udało. Z Unią bardzo i to bardzo się zachciało, i propagandę medialną się rozgłaszało. Miała być wielka na miarę Śląska, ale przeszkodziła w tym nauka Polska. Oj mało,oj mało z niej pozostało, tak wielkiej się chciało,a maluczko zostało. Tę manię do lamusa trzeba odłożyć i region o nazwie poprawnej stworzyć. Zaś z ziemiami historycznymi się pogodzić i z sąsiadami na równi stosunki ułożyć. Regionem trzeba mądrze przewodzić, a nie wyższością swoją innych za nos wodzić. Jest ziemia Chełmska,Łukowska i Podlaska, uszanować je i pozbyć się chorego zarazka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Twierdza jest remontowana kosztem mieszkańców,ulica pełna dziur ,nieutwardzona znowu wypadła z planu z powodu braku funduszy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nawiedzony jesteś
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I Ci wszyscy mądrzy co prawdę wsparli i urojenia o wielkiej Lubelszczyźnie nie poparli.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: