Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
folkatka Przestań robić z siebie idiotkę i przestań wreszcie gapić się na Katyń, Powstanie i Armię Krajową To nie dzięki nim i Lechowi Kaczyńskiemu istnieje Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
folkatka Przestań robić z siebie idiotkę i przestań wreszcie gapić się na Katyń, Powstanie i Armię Krajową To nie dzięki nim i Lechowi Kaczyńskiemu istnieje Polska.
Niczym do istnienia Polski się nie przyczynili. Śmierci w Katyniu czy innych obozach nie mogliśmy zapobiec, lecz śmierci tysięcy ludzi i zagładzie miasta mogliśmy zapobiec. To była walka o Wolną Polskę?. To była walka jak teraz o władzę gdzie nie liczy się dobro narodu czy Państwa. Tu liczy się dobro wąskiej grupy ludzi i nikogo więcej. Dziewczyno wreszcie przejrzyj na oczy i rozglądnij się nie tylko wokół siebie lecz ciut dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje biedne dzieci!Niech Bóg ma Was w swojej opiece bo na swoich nauczycieli nie możecie liczyć.(chyba że na tajnych kompletach po lekcjach?).Szczęść Wam Boże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA MYSLAŁEM ŻE O OFIARACH HALI Z KATOWIC COŚ POWIEDZĄ,CZY WYPŁACILI IM PO 40 000 TYS I DZIECIOM ZAPEWNILI NAUKĘ,,,,ZARAZ ZARAZ,A MODLA SIĘ ZA ZBRODNIE KATOLICKIE W AFGANISTANIE I ZA TAMTEJSZE BIEDNE DZIECI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Andrzej' date='31.05.2010, 12:38:46' post='295284'] folkatka Przestań robić z siebie idiotkę i przestań wreszcie gapić się na Katyń, Powstanie i Armię Krajową To nie dzięki nim i Lechowi Kaczyńskiemu istnieje Polska. No tak, to data 966, czyli rok przyjęcia przez Mieszka I chrztu, jest symbolicznie uznawana za datę powstania państwa Polskiego........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Andrzejku naprawde mi Ciebie żal...Żal, bo to Ty robisz z siebie idiotę. Bo człowiek, który nie pamięta o swojej historii, który jest kosmopolitą wypranym z pamieci o tradycji, jest jak wydmuszka, jest jak człowiek bez szkieletu i drzewo bez korzeni. Zas Twoja uwaga po Lechu Kaczyńskim jest kompromitująca =- wiesz dlaczego? Bo ja nigdy nie byłam jego zwolenniczką. Zawsze blizej mi było do strony przeciwnej. Tylko że tragedia Katynia dotyka każdego Polaka, niezaleznie od przynależnosci swiatopglądowej i etnicznej. Tylko, zeby byc Polakiem, tzreba miec jaja, zas Ty jestes wydmuszką. Z takim podejsciem, jakie zaprezentoweałes tutaj, dasz sie wydymac każdemu, kto zamajta Ci przed nosem woreczkiem z dolarami... Biedaku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że tak bardzo masz ograniczoną wiedzę o historii Polski i podążasz tym owczym pędem ale to twoja sprawa. Taką postawą jaką zaprezentowali "ci Polacy" nie nauczymy patriotyzmu dzieci i młodzieży lecz wyrosną z nich ludzie hoży z nienawiści do innych narodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Szkoda że tak bardzo masz ograniczoną wiedzę o historii Polski i podążasz tym owczym pędem ale to twoja sprawa. Taką postawą jaką zaprezentowali "ci Polacy" nie nauczymy patriotyzmu dzieci i młodzieży lecz wyrosną z nich ludzie hoży z nienawiści do innych narodów.
'hoży"? A gdzie Ty dziecko do szkoły chodziłeś? Czy do takiej, gdzie nie uczono ortografii ale i patriotyzmu? A może to jeszcze za czasow PRL-u, gdzie potępiano Powstanie Warszawskie, żołnierzy AK - a kłamstwo o Katyniu nazywano prawdą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
'hoży"? A gdzie Ty dziecko do szkoły chodziłeś? Czy do takiej, gdzie nie uczono ortografii ale i patriotyzmu? A może to jeszcze za czasow PRL-u, gdzie potępiano Powstanie Warszawskie, żołnierzy AK - a kłamstwo o Katyniu nazywano prawdą?
Po pierwsze. Jeżeli pacanie chcesz komuś zwracać uwagę jak pisze to sam pisz poprawnie deb***u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Po pierwsze. Jeżeli pacanie chcesz komuś zwracać uwagę jak pisze to sam pisz poprawnie deb***u.
1. 'KTO SIĘ PRZEZYWA, TAK SIĘ SAM NAZYWA" 2."UDERZ W STÓŁ, A NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ" A NA POWAŻNIE: 3. GDY BRAK MERYTORYCZNYCH ARGUMENTÓW, NAJLEPIEJ KOGOŚ OBRAZIĆ I ..... UCIEC. 4. TWOJE SŁOWNICTWO ŚWIADCZY O TOBIE. NIC DODAĆ - NIC UJĄĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
1. 'KTO SIĘ PRZEZYWA, TAK SIĘ SAM NAZYWA" 2."UDERZ W STÓŁ, A NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ" A NA POWAŻNIE: 3. GDY BRAK MERYTORYCZNYCH ARGUMENTÓW, NAJLEPIEJ KOGOŚ OBRAZIĆ I ..... UCIEC. 4. TWOJE SŁOWNICTWO ŚWIADCZY O TOBIE. NIC DODAĆ - NIC UJĄĆ.
O czym ja mam tu z tobą dyskutować o pisowni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Andrzejku, muszę Ci szczerze powiedzieć, że zasługujesz na współczucie. Naprawdę - jest mi Ciebie szkoda. Bo swoimi wpisami dowodzisz jednego: masz tak spaczony obraz patriotyzmu - że aż zal. Stawiasz znak równości pomiędzy patriotyzmem a nacjonalizmem, pomiedzy wychowywaniem młodego pokolenia w szacunku dla naszej narodowej spuścizny, a krzewieniem w niej nienawiści do innych narodów. Gdzies Ty sie wychował, człowieku? Co Ciebie tak ukształtowało? Jest mi Ciebie cholernie żal, biedaku. A co do mojej wiedzy historycznej - musze Cie wyprowadzić z błędu. Historią interesuje sie od dzieciństwa, brałam udział w olimpiadach, mam ukończone dwa kierunki z historia mocno związane, stale czytam cos na ten temat - tak wiec pudło, mój drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze jedno. Uzasadnij proszę, co jest tym owczym pędem...O którym napisałeś. Bo jak na razie - Ty jesteś najlepszym kandydatem do zamiany w owcę. Ty - człowiek pogardzający własnym narodem i jego historią, bez tego oparcia, które daje zakorzenienie we własnej tradycji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
I jeszcze jedno. Uzasadnij proszę, co jest tym owczym pędem...O którym napisałeś. Bo jak na razie - Ty jesteś najlepszym kandydatem do zamiany w owcę. Ty - człowiek pogardzający własnym narodem i jego historią, bez tego oparcia, które daje zakorzenienie we własnej tradycji...
Jeżeli jest tak jak piszesz o tym wykształceniu to podwójna tragedia. Trzeba było się uczyć na piekarza. Koń z klapkami na oczach widzi więcej od ciebie. Już raz ci napisałem że nie tylko powstanie i Katyń są historią narodu. Czym jak nie owczym pędem można nazwać gloryfikowanie tylko tych wydarzeń a celowym przemilczanie innych. To by było na tyle dyskusji z tobą na te tematy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli jest tak jak piszesz o tym wykształceniu to podwójna tragedia. No! Ludzie wykształceni sa zawsze niebezpieczni! Koń z klapkami na oczach widzi więcej od ciebie. Czy stac Cie na cos więcej, niz nakrecanie atmosfery przez chamskie teksty? Już raz ci napisałem że nie tylko powstanie i Katyń są historią narodu. Ale przecież ja tak wcale nie uważam!!!! NIgdzie tak nie napisalam! Historia Polski to całe 1000 lat!! BTW - byłam zawsze z pasji mediewistką, i jestem nia do tej pory Czym jak nie owczym pędem można nazwać gloryfikowanie tylko tych wydarzeń a celowym przemilczanie innych. Jakie celowe przemilczanie? Nie rozumiem. Po prosstu - jest kwiecień, jest konkretna rocznica. Czy chciałbyś czcić rocznice Powstania Listopadowego w kwietniu? Zastanów się, co wypisujesz. Wyobraź sobie sytuację, że juz za niedługi czas, bo w lipcu, przypada 600 rocznica Bitwy Pod Grunwaldem. Zapewne w mediach będzie duzo na ten temat. Na pewno więcej niz na temat innych wydarzeń historycznych. Czy wówczas też bedziesz wypisywał, ze jest to celowe gloryfikowanie Bitwy pod Grunwaldem, a celkowe przemilczanie nop. Bitwy pod Cecorą?? Po za tym: dodajmy sprawe tragedii w Smoleńsku. Jest to zdarzenie tak wyjątkowe, tak tragiczne - że jest rzecza zupełnie naturalna ze sie mówi i o nim, jak i o Katyniu, który stoi u jej zarania...Amerykanie też przez wiele miesięcy mówili o 11 IX. Ja dobrze pamietam - śledziłam to trochę. A tak na koniec sie zapytam - zabici w Katyniu zasługują na nasza pamięć. Przez kilkadziesiąt lat robiono wszystko, by swiat o nich zapomniał. Twoi ideowi pobratymcy bardzo się starali. Na szczęscie im to nie wyszło. PS Jeżeli masz pisać dalej w tym tonie co poprzednjo to rzeczywiście może nic juz nie pisz. To by było na tyle dyskusji z tobą na te tematy.
Ostatnio edytowany 1 czerwca 2010 r. o 13:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozecie pogadać smiało o dziadku z Werchmachtu . On was połaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...