Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ministerstwo: Odcinek S19 Lublin-Lubartów będzie priorytetem

Utworzony przez Paweł, 22 października 2014 r. o 14:00
Decyzja wydana w 2102 roku? To ja pewnie już nie dożyje:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rzecznik oddziału GDDKiA w Lublinie Krzysztof Nalewajko powiedział PAP, że dla odcinka S19 Lublin-Lubartów wydana już została w 2102 r. decyzja środowiskowa." 2102 rok???  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy jesteście naćpani czy co? Przeczytajcie jeszcze raz ze zrozumieniem ćwoki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tylko tyle, że jeśli te wszystkie obwodnice będą miały po jednym pasie ruchu w każdym kierunku, to ja dziękuję bardzo. Może i miasta zostaną odciążone, ale kierowcom się nic nie polepszy. Pamiętam jak ok. 10 lat temu oddano obwodnicę Lubartowa, jak wspaniale się po niej jeździło. Dzisiaj tir tira, tirem popycha i czasami tak człowiek jedzie i jedzie, jakby na spacer wyjechał, bo nie każdy to kamikadze i będzie wyprzedzał na trzeciego. Podobnie się rzecz ma z ekspresówkami. Wspaniała sprawa, ale jak są po 2 pasy ruchu w każdym kierunku. Bo tak to nie to, że można po nich jechać nie więcej jak 100km/h to także jadąc za tirem, który, o ile pamiętam powinien jechać max. 80-90 km/h i czekając na moment kiedy będzie można go wyprzedzić, nieźle spowolni  całą drogę. Ostatnio mając przed sobą 3 tiry jadące w bliskiej odległości między sobą, przejechałam przez Kock zamiast ekspresówką i pomimo mniejszej prędkości byłam po wyjechaniu z Kocka przed nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moniko, wszystkie opisywane tu drogi ekspresowe, szczególnie o tak dużym natężeniu ruchu jak wylotówki z Lublina, są i będą budowane w przekroju co najmniej 2x2, czyli 2 pasy ruchu w każdą stronę, bardzo często z rezerwą pod trzeci pas gdyby w przyszłości zaszła konieczność poszerzenia do 2x3. "Ekspresówki" 1x2 czyli po jednym pasie w każdą stronę są u nas rzadkością i występują tylko tam, gdzie natężenie ruchu jest za małe, żeby sens miała dwujezdniowa droga. A jeśli już są, to wszelkie obiekty inżynierskie (wiadukty itd.) są dostosowane do dobudowy drugiej jezdni (co też w najbliższych latach będzie się działo za sprawą włączenia wielu z tych jednojezdniowych odcinków w ciąg nowobudowanej drogi ekspresowej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy jesteście naćpani czy co? Przeczytajcie jeszcze raz ze zrozumieniem ćwoki.
Ćwoku zanim ty przeczytałes ze zrozumieniem to błąd już został poprawiony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...