Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mirosław Drzewiecki otworzył \"Orlika\" w Opolu

Utworzony przez nick, 26 maja 2009 r. o 19:45 Powrót do artykułu
To minister nie wstydził się być koło przekrętasa Flasińskiego co to fimie żony dał grube miliony państwowych pieniędzy. Co ten rząd ludzi nie sprawdza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co swoich mają sprawdzać? Przecież cała PO to jedna wielka partia przekrętów. Wystarczy też popatrzeć, kto sie do PO przykleił w Opolu. Same miernoty i karierowicze. A i kilku przekrętów ( czyt. złodziejaszków).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To co swoich mają sprawdzać? Przecież cała PO to jedna wielka partia przekrętów. Wystarczy też popatrzeć, kto sie do PO przykleił w Opolu. Same miernoty i karierowicze. A i kilku przekrętów ( czyt. złodziejaszków).
Ato ciekawe, co piszesz. Jeszcze żebyś trochę fakcików nam sprzedał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" W ubiegłym roku w naszym regionie ruszyła budowa 34 boisk. " Nie do wiary, a inni mówią o kryzysie, braku kasy na wszystko.... Chyba, że to dupnie w niedalekiej przyszłości lub wykonają jak halę sportową w Opolu Lubelskim...oszczędnie, czyli bardzo drogo. Nowa, a już zamknięta .... i straszą by chodzić przy ścianach. Jakiś używany dach zamontowali, czy za trzeźwy fachura to robił???? "Orlik"i to dziecko od innej matki. Może ich robota będzie lepsza niż "zielonych" budowniczych....Oby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretyn i tyle z ciebie człeku - nic CI nie podoba sie. Widac ze jestes z PIS-u. Oni tak maja - wszystko be. gorsi niz komuna. Hala powiatowa i boisko - cos robia, miasto sie rozwija. Nie potrzeba propagandy - ale ty człeku malkontent i tylko krytyka. Powiedz cos w zyciu zrobil, czego dokonal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Kretyn i tyle z ciebie człeku - nic CI nie podoba sie. Widac ze jestes z PIS-u. Oni tak maja - wszystko be. gorsi niz komuna. Hala powiatowa i boisko - cos robia, miasto sie rozwija. Nie potrzeba propagandy - ale ty człeku malkontent i tylko krytyka. Powiedz cos w zyciu zrobil, czego dokonal.
Kolego to "coś" zrobione za grubą kasę ma służyć lata!!! A tu plama!!! hala sportowa-powiadasz powiatowa - otwarta była jakieś 6 miesięcy. Teraz jest zamknięta na cztery spusty - bo coś jest nie tak z dachem, a panie sprzątaczki mają chodzić przy ścianach!!!!!!!!!!!!. Jeśli tak wyglądają sztandarowe inwestycje, to ja za nie dziękuję. "Zielonym" budowniczym i klakierom... A idioty koleś poszukaj gdzie indziej...może spójrz przez okno. Odbiła się w szybie twoja buźka???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Knot-hala napisał:
Kolego to "coś" zrobione za grubą kasę ma służyć lata!!! A tu plama!!! hala sportowa-powiadasz powiatowa - otwarta była jakieś 6 miesięcy. Teraz jest zamknięta na cztery spusty - bo coś jest nie tak z dachem, a panie sprzątaczki mają chodzić przy ścianach!!!!!!!!!!!!. Jeśli tak wyglądają sztandarowe inwestycje, to ja za nie dziękuję. "Zielonym" budowniczym i klakierom... A idioty koleś poszukaj gdzie indziej...może spójrz przez okno. Odbiła się w szybie twoja buźka???
A to dziwne co piszesz, bo akurat przechodziłem z psem ul lipową i widziałem, jak jacyś panowie grali mecza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A to dziwne co piszesz, bo akurat przechodziłem z psem ul lipową i widziałem, jak jacyś panowie grali mecza.
To dlaczego matury z pobliskich szkół tam się nie odbyły tylko w malutkich salkach, przy wielu komisjach???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
??? napisał:
To dlaczego matury z pobliskich szkół tam się nie odbyły tylko w malutkich salkach, przy wielu komisjach???
A skąd mam wiedzieć? Też słyszałem, że z salą jest coś nie tak dlatego zdziwiłem się, że ludzie normalnie kopią tam piłę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamist cieszyc sie ze mamy Orlika i przyjechal do nas minister Drzewiecki to aby pluja i ciagle niezadowolenia. Cos sam zrobil w zyciu i co robisz obecnie, napisz? Pomawianie ciagle ze ten czy tamten kradnie, napisz co zostalo ukradzione i przez kogo. Cigle domniemania. Na pewno jestes z PiS-u bo tylko tam takie ciemniaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Zamist cieszyc sie ze mamy Orlika i przyjechal do nas minister Drzewiecki to aby pluja i ciagle niezadowolenia. Cos sam zrobil w zyciu i co robisz obecnie, napisz? Pomawianie ciagle ze ten czy tamten kradnie, napisz co zostalo ukradzione i przez kogo. Cigle domniemania. Na pewno jestes z PiS-u bo tylko tam takie ciemniaki.
Czy z tej radości z "orlika" i że był u nas sam pan minister spać nie możesz??? Chłopie o 11:00 też będzie stał tam gdzie stoi(orlik-niestety minister wyjechał wczoraj). Nie wierzysz - sprawdź A może nienawiść do PIS-ludków wygania cię z łóżka??? Uuuuuu, to poważniejsza sprawa tu już medyka trzeba!!!!!! Tylko czy ci pomoże??? Co obecnie robię??? Drwię sobie z ciebie kolego, a raczej z tego co piszesz. Co jeszcze chcesz wiedzieć???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puciek napisał:
Czy z tej radości z "orlika" i że był u nas sam pan minister spać nie możesz??? Chłopie o 11:00 też będzie stał tam gdzie stoi(orlik-niestety minister wyjechał wczoraj). Nie wierzysz - sprawdź A może nienawiść do PIS-ludków wygania cię z łóżka??? Uuuuuu, to poważniejsza sprawa tu już medyka trzeba!!!!!! Tylko czy ci pomoże??? Co obecnie robię??? Drwię sobie z ciebie kolego, a raczej z tego co piszesz. Co jeszcze chcesz wiedzieć???
Ja pracuje w tym czasie a Ty leniu nieudaczniku potrafisz tylko zionac nienawiscia. Widocznie nic Ci w zyciu nie wychodzi i jestes miernota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zwracać uwagi na oszołomstwo, którym się nic nie podoba tylko robić swoje czyli dla społeczeństwa.Wybory 2010 pokażą że dla pieniaczy z PiS nie ma miejsca.Szczuć jednego na drugiego to mogą w Parlamencie a nie w Gminie czy Powiecie.Przecież można przyjść na sesje rady i zapytać o z halą sportową? Ale wtedy -dekonspiracja!!! Lepiej pluć na wszystko i wszystkich na forum. To już prawie fanatyzm partyjny idący z góry. Życzę opamiętania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Ja pracuje w tym czasie a Ty leniu nieudaczniku potrafisz tylko zionac nienawiscia. Widocznie nic Ci w zyciu nie wychodzi i jestes miernota.
Pracujesz??? I piszesz z jakiegoś urzędowego kompa, nieprawdaż??? A która jest godzina pracusiu??? Nie powinieneś poślipiać w słupki albo obsłużyć kogo trzeba??? Ot pracujący władzuś - raczej dupuś władzuś A pisać to ty filozofie nie potrafisz, tak technicznie jak i humorystycznie.... Popracuj sirotko i podumaj... co jeszcze??? Co by tu jeszcze sp...ć, co by tu jeszcze???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci nie mają świetlicy, biblioteki, sali gimnastycznej (w-f na korytarzach), w małej szkole gnieżdżą się w ciasnych salkach, najmłodsze dzieci przy małej szkole nie mają placu zabaw ani zwykłego boiska czy ogródka, dach przecieka, zakupiony budynek niszczeje a fachowcy z MO lub jak kto woli z PO fundują im ekskluzywne boisko z bieżnią , które ma kosztować blisko 2 000 000 zł z czego ponad połowa obciąży budżet miasta. Nikt też nie mówi , że kolega dostanie posadkę jako opiekun boiska i nikt się nie zastanawia jaki koszt poniesie szkoła aby konserwować orlika. Sądzę, że za 1 000 000 i około 100 000 dodatkowo rocznie można by było zrobić coś bardziej mądrego niż tylko zabłysnąć na chwilę i zgasnąć. Mam nadzieję , że orlik nie podzieli losu nieudanego kortu, boiska w Pusznie czy przeciekającej sali sportowej. Mam też pytanie : czy Opole ma jakichś radnych, którzy żyją wśród normalnych ludzi bo burmistrzowie to chyba już dawno utracili kontakt z rzeczywistością niczym Tusk tylko lansowanie się i szum koło własnego wybujałego ego. Niebawem wybory już tylko roczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Zamist cieszyc sie ze mamy Orlika i przyjechal do nas minister Drzewiecki to aby pluja i ciagle niezadowolenia. Cos sam zrobil w zyciu i co robisz obecnie, napisz? Pomawianie ciagle ze ten czy tamten kradnie, napisz co zostalo ukradzione i przez kogo. Cigle domniemania. Na pewno jestes z PiS-u bo tylko tam takie ciemniaki.
Jak czytam twoje wypociny to żal mi ciebie.Pisać umiesz.ale myślenie jest ci obce.Ty nie odróżnisz miodu od gówna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak czytam twoje wypociny to żal mi ciebie.Pisać umiesz.ale myślenie jest ci obce.Ty nie odróżnisz miodu od gówna.
Bez komentarza. To co napisałeś najlepiej cię charakteryzuje.... Zielony ludek??? Nieprawdaż??? G... czy miód - co wolisz??? A może g...robić i pić miód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...