Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miss Ziemi Lubelskiej 2008

Utworzony przez Chłop, 5 marca 2008 o 22:44 Powrót do artykułu
Ch.. figura byle dziura... a one takie naiwne, myślą (ha ha ha, “myślą”), że chodzi o ich wybitną osobowość!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czy na galę może wejść każdy?
0
Chłop napisał:
Ch.. figura byle dziura... a one takie naiwne, myślą (ha ha ha, “myślą”), że chodzi o ich wybitną osobowość!!!
widac ze ty prezentujesz bardzo wysoko swój poziom i to twoja osoowość jest chyba jakaś poniżej normy.nie chce nikogo obrażać ale na takie teksty to sobie nie można pozwalać ot tak. gratuluje. tu chodzi o przygode a nie o naiwność. zazdrość to chyba bedzie to co czujesz. moze sam wystartujesz. zobaczysz czy to takie łatwe i czy naprawde nie trzeba miec pojęcia o tym co się robi.ja nie uważam że chodzą tam dziewczyny puste tylko które się cenią i chcą spróbować swoich sił w konkursie.
0
mim napisał:
widac ze ty prezentujesz bardzo wysoko swój poziom i to twoja osoowość jest chyba jakaś poniżej normy.nie chce nikogo obrażać ale na takie teksty to sobie nie można pozwalać ot tak. gratuluje. tu chodzi o przygode a nie o naiwność. zazdrość to chyba bedzie to co czujesz. moze sam wystartujesz. zobaczysz czy to takie łatwe i czy naprawde nie trzeba miec pojęcia o tym co się robi.ja nie uważam że chodzą tam dziewczyny puste tylko które się cenią i chcą spróbować swoich sił w konkursie.
To jest złość na matkę! Problem z dzieciństwa... To się leczy! Niech idzie na terapię.
0
Nie wiecie gdzie są zdjęcia kandydatek?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: