Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Młody mężczyzna spłonął w BMW (zdjęcia)

Utworzony przez mic, 22 grudnia 2008 r. o 09:58 Powrót do artykułu
I znowu tragedia z BMW !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem dzisiaj ten wypadek, to znaczy sam spalony wrak auta na drzewie i plastikowy worek wewnątrz. Powiem jedno, jest świetny przepis na wypadek = młody gość + stre BMW. Przyznajcie sami że po relacjach prasowych ten przepis się sprawdza bezbłędnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Galatasaray napisał:
Widziałem dzisiaj ten wypadek, to znaczy sam spalony wrak auta na drzewie i plastikowy worek wewnątrz. Powiem jedno, jest świetny przepis na wypadek = młody gość + stre BMW. Przyznajcie sami że po relacjach prasowych ten przepis się sprawdza bezbłędnie.
jestes glupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] znałem go. był starszy ode mnie o rok. chodzilismy do gimnazjum w zawadzie. on był z niedzielisk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem dzisiaj ten wypadek, to znaczy sam spalony wrak auta na drzewie i plastikowy worek wewnątrz. Powiem jedno, jest świetny przepis na wypadek = młody gość + stre BMW. Przyznajcie sami że po relacjach prasowych ten przepis się sprawdza bezbłędnie zgadzam sie w 100% z wypowiedzia przedmowcy... niestety...:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, tylnonapędówki nie są dla amatorów, polecam duży PUSTY plac - i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć, żeby w rzeczywistej sytuacji na drodze móc opanować auto. Trochę różnicy jest jak się przejdzie z Aveo, Micry, Yarisa czy jakiejś innej taczki z egzaminu na prawko - na mocne RWD. Nie ten kierowca pierwszy tak skończył, ani nie ostatni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~a~ ma 100% racji co do jazdy z napedem na tył!!! NIESTETY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennikarska kaczka, byłem tam dzisiaj i nie widziałem żadnego wraku ! Pewnie przeżył i jak nic spróbuje sprzedać autko na najbliższej giełdzie. Tym razem nie obraziłem administratora ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...