Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
500+ bycie w kościele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAMKNIJ JAPE gówniarzu , Życie jedno a tak nim szastasz. Butki na nogi i kieruj sie w strone Kosciola .. lepiej zrobisz"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katolik napisał:
zamknij jape gówniarzu , Życie jedno a tak nim szastasz. butki na nogi i kieruj sie w strone kosciola .. lepiej zrobisz"
idioto jakbym był gówniarzem to bym nakelpał tych bachorów i żył z 500+, a tak niestety jestem stary i już nie mogę i chcę godnej emerytury za 45 letnią pracę a nie jałmużnę, ***ie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tym bardziej w twoim wieku żebyś wziął Różaniec do łapy i Rachunek sumienia zrobił za te swoje przeszłe Lata bo święty napewno nie byłeś ale nic sie nie martw bo wyrok i tak dostaniesz. Ja bede stał z boku patrząc na ciebie gdy Diabeł bedzie ci wbijał widełki w ten przemądrzały głupi Łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolik do biedny emeryt napisał:
To tym bardziej w twoim wieku żebyś wziął Różaniec do łapy i Rachunek sumienia zrobił za te swoje przeszłe Lata bo święty napewno nie byłeś ale nic sie nie martw bo wyrok i tak dostaniesz. Ja bede stał z boku patrząc na ciebie gdy Diabeł bedzie ci wbijał widełki w ten przemądrzały głupi Łeb.
spieprzaj baranie, zamiast klepać bachory których nie jesteś w stanie utrzymać to weż się ty za modlitwę, przynajmniej mniej idiotów naklepiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy twoim wyroku dopowiem ze "biedny emeryt" obrażał mnie na ogólnym komentarzu...Bóg mnie spyta: czy daruje ci za to ... A ja odpowiem: Niech spłonie Gnój bo tam jego miejsce. Niebo jest dla tych co mają pokore a ten Dziad niech Spłonie... Wyrok wykonać"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolik do biedny emeryt napisał:
Przy twoim wyroku dopowiem ze "biedny emeryt" obrażał mnie na ogólnym komentarzu...Bóg mnie spyta: czy daruje ci za to ... A ja odpowiem: Niech spłonie Gnój bo tam jego miejsce. Niebo jest dla tych co mają pokore a ten Dziad niech Spłonie... Wyrok wykonać"
 o proszę, pieprzony katolik, gdzie Bóg mówi  wybaczaj, "jak biją ciebie w jeden policzek nastaw drugi" a ten pieprzony katolik drze 500+ dla siebie, bo nie umie  panować nad swoimi jajami aby nie  klepać bachorów na które nie jest  wstanie zapracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy katolik nie wybacza "nie rzucajcie pereł miedzy wieprze".. prawdziwi idą swoimi scieżkami i robią to co słuszne. Wy wieprzami jestescie, nie zasługujecie na nic i odejdzćie z pokorą a głowe w dół. "Ten ktory sie unirzy to postawie go po swojej prawiej stronie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie jakieś światełko w tunelu. Coraz mniej ludzi fatyguje się posłuchać głupot i poudawać. Brak handlowych niedziel nie pomoże. I dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Mt, 6,1 o uczynkach pobożnych Mt,6,5 o modlitwie "Gdy się modlicie nie bądźcie jak obłudnicy, Oni to lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić wejdź do swej izdebki i zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a temu wyżej to chyba na budowie cegła spadła na łeb i uszkodziła mózg, bo zaczyna jakieś modły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nędzni, nadzy i ci ktorzy sie prostytuują, Łeb swój upijasz do nieprzytomnosci gdy weekend nadchodzi, Dopalacze swoje bierzesz na Śniadanie i ubierasz garnitur, śmiecie wypowiadają sie..."Miejcie trzeźwe umysły bo gdy Kogut zapieje że NAJWYŻSZY nadchodzi WY nie bedziecie wiedziec w którą strone isc bo umysł wasz zapijaczony".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawcie sprawe jasno i powiedzcie prawde że nie chcecie uczestniczyć bo szkoda wam Złotówki na tace..... a ile razy i ile czasu stoisz pod sklepem i oddajesz na piwo wszystkie oszczędnosci ? A panienki jeszcze gorsze bo jak pieniądze sie skonczą to za piwo idzie z Żulem do altanki i spódniczka w góre byle by Harnaś 7% był lub Karpackie 11%. Jakieś pytania ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolik... ty jesteś jakiś zboczony dziad! Lecz się chłopie, bo prawisz jak muła islamski. Widzi spódniczkę i od razu za gwałt się bierze. Szanuj polskie kobiety Katolu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd ta wiedza, że szkoda złotówki na tacę i picie piwa pod sklepem....? O opinii wystawionej dziewczynom nie wspomnę.... To świadczy o braku pokory i bucie oraz manii wyższości. Najpierw pomyśl. później pisz. Powód niechęci i zoobojętnienia tkwi gdzie indziej, ale łatwiej dostrzec źdźbło w oku brata swego niż belkę w swoim. Może warto popracować nad tymi zagubionymi, wskazać właściwą drogę dobrym przykładem, ale nie... to już za dużo wysiłku wymaga.Cóż z ciebie za katolik....? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podano najważniejszej wiadomości- jak się ma w statystyce dochód na jednego księdza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądzę by ta średnia powalała..... a poza tym wcale mnie nie interesuje. Liczę swoje, a nie księdza pieniądze. Bardziej zwracam uwagę na to jak traktuje ludzi i swoje obowiązki,jakim jest gospodarzem, zdolności organizacyjne etc. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolik napisał:
Postawcie sprawe jasno i powiedzcie prawde że nie chcecie uczestniczyć bo szkoda wam Złotówki na tace..... a ile razy i ile czasu stoisz pod sklepem i oddajesz na piwo wszystkie oszczędnosci ? A panienki jeszcze gorsze bo jak pieniądze sie skonczą to za piwo idzie z Żulem do altanki i spódniczka w góre byle by Harnaś 7% był lub Karpackie 11%. Jakieś pytania ???
 a jak wy pieprzycie się za pieniądze zebrane z tacy to ci baranie nie przeszkadza,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie szkoda na picie piwa pod sklepem bo z picset plus ciągna :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...