Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mniej pracy w woj. lubelskim. Ale wyższe pensje

Utworzony przez 34, 13 lutego 2013 r. o 19:09 Powrót do artykułu
kiedy ktoś się zajmie zwolnieniami na kul.kto tylko zwalnia wszyscy piszą o KUL -u cicho sza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za bezsens i ku czemu to wszystko zmierza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No oczywiście że dla urzędniczych łbów zawsze będzie praca. Skurw syny bez honoru. Nic tylko stąd wyjeżdżać dopóki jeszcze jest czas. Bez żadnych sentymentów-taka moja rada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem, że autorowi artykułu żarty w głowie 13 lutego? Skad autor ma takie dane? Czyżby propagadna POpaprańców bo im POparcie spada? Jaki wzrost pensji? W przedsiębiorstwach? Chyba płacy minimalnej z 1500 do 1600 zł BRUTTO!!!!! Czyli na ręke ok 70 zł.....Wolne żarty... Wydaje mi się, że jak już autor nie ma o czym pisać to niech napisze o roztopach, albo o dziurach w jezdni- przynajmniej nie będzie się mijał z prawdą mówiąc eufemistycznie... Wzrost płac... człowieku, kto w Lublinie zarabia ponad 3000 zł????? Chyba autor tyle dostał od POpaprańców za ten artykuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tu kiedyś będzie jakaś praca? Człowiek się uczy, chce zostać w tym mieście, ale tu nie ma pracy dla młodych ludzi, tylko jacyś telemarketerzy albo sprzedawcy (ba! wymagania z kosmosu, doświadczenie w branży z rok, minimum 25 lat, wykształcenie wyższe- ludzie!). Ja wciskać kitu ludziom nie umiem, dlatego na telemarketera się nie nadaje. Ofert tu nie ma, tylko dla domokrążców, wciskaczy polis, ubezpieczeń... w Lbn nie da się dorobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracy szukam od kilku lat. I tak naprawdę pracy nie ma. Bo każda oprócz kasiera w markecie idzie pod stołem po znajomości. I lepiej raczej przez najbliższe lata nie będzie. Żałuję że nie spakowałem manatków kilka lat wcześniej i nie wyjechałem z tego bagna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarze bez sensu jest Wasze pisanie o czymś,o czym każdy wie.A utrzymywanie GUSÓW,ZUSÓW,SRUSÓW I RESZTY BIUROKRACJI JEST ZABÓJCZE DLA POLSKI. Tusek ze swoją bandą rozkradną resztę. chleba nie igrzysk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobili z nas dziadów i jeszcze każą się z tego cieszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak podwyżki ale tylko w urzędzie Miejskim wojewodzkim i marszałkowskim a reszta? szkoda gadać.....też żałuję że zabrakło mi odwago aby wyjechać stąd....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochodze z lubelskiego,wyjechalem z POlski 7 lat temu, a potem zabralem zone i dzieci. Zona bala sie na poczatku, w Polsce miala "prace"(za 800 zl) i jeszcze kazali sie jej cieszyc;ze ma prace..ha!ha! Teraz ani mysli o powrocie,szczesliwi tez jestesmy,ze dzieci nie chodza do polskiej szkoly...Dla niektorych brzmi to jak bluznierstwo, ale taka jest prawda! Ludzie nie bojcie sie zmienic cos w swoim Zyciu! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...