Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Można grillować w piątek 1 maja. Biskupi pozwolili

Utworzony przez 666, 30 kwietnia 2015 r. o 08:18 Powrót do artykułu
(...)
Ostatnio edytowany 30 kwietnia 2015 r. o 10:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne chodzi o grillowanie przy kościele bo jeśli mają mi mówić kiedy mam grillować, to podejrzewam, że kadzideł się nawąchali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie czy ktoś z internautów o tym pomyślał, że  potrzebuje biskupa do grila w 1-go maja !!!! To kpina z ludzi i kompromitacja kleru ! Czyżby zapomnieli, że ich czary minęły wiek temu a mohery też mądrzeją !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie do ciebie 666 zwracają się biskupi, to do normalnych ludzi ochszczonych i praktykujących wiar rzymsko-katolicką, wię nie wtrącaj się do nie swoich rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy aby coś się panom biskupskim nie pomyliło? Mięso chyba tylko w poście w piątki się nie je. Zresztą biedny mięso je wtedy, gdy ma na nie pieniądze i niekoniecznie wtedy rozpala grila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ufff a już myślałem, że nie pogriluje. Dziękuję wam bardzo drodzy czarni władcy z całego serca. Powinni wam wprowadzić super immunitety na robienie co chcecie, szczególnie posuwanie ministrantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sobie pozwolili?Czy schudną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ufff a już myślałem, że nie pogriluje. Dziękuję wam bardzo drodzy czarni władcy z całego serca. Powinni wam wprowadzić super immunitety na robienie co chcecie, szczególnie posuwanie ministrantów.
Zapomniałeś ? - A gosposie,zakonnicy i zakonnice też mają swoje potrzeby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boże śfinty, czekałem na tom wiadomość cały mieśonc. Tera do markieta kupić wyngiel, potpałkeł, mienso i marynateł. Pirzće do mię, morze sieł powymieńamy pszepisami? Posdrafiam Waldemar Karbórator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma biskup z całym szacunkiem do mojego grilla? Budzik ma mnie budzić rano do pracy a nie decydować za mnie kiedy i co ja mam jeść. Święty Paweł Apostoł w liście do Tymoteusza napisał, że człowiek nie będzie miał żadnego pośrednika pomiędzy sobą a Bogiem, więc niech biskupi nie wtrącają się w nasze dogadywanie się z Panem Bogiem. Biskup ma być jedynie naszym dobrym nauczycielem, dobrym gospodarzem biskupstwa, dobrym mężem jednej żony i dobrym ojcem swoich dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie biskupi postanowili świętować hurtem. Jutro św. Józefa, w sobotę święto  Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, w niedzielę - niedziela. Chyba liczą na niezłą tacę trzydniową. A ja się pytam, czy ktoryś z biskupów albo proboszczów może wskoczy dzisiaj albo w poniedziałek na moją działkę. Trawa wybujała, koszenie zaplanowane na sobotę.... jak zacznę w sobotę kosić, sąsiedzi gotowi donieść do plebana i problem gotowy, przyjdą mnie egzorcyzmować? to już wolę, żeby mi dzisiaj wykosili, a ja chętnie poświętuję przez trzy dni    
Ostatnio edytowany 30 kwietnia 2015 r. o 10:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję wam łaskawie biskupi szanowni za udzielenie pozwoleństwa na zjedzenie kiełbasy I innego mięsiwa z grilla.Już myślałem,że bede musiał siedzieć I umartwiac się a w najgorszym wypadku nic mięsistego nie zjesc w ten 1szo majowy dzień.Dam za to na tace pare groszy,bo takie pozwoleństwo dla nas maluczkich jest bardzo ważne.Jeszcze prosiłbym o udzielanie pozwolenia w kazdo niedziele na mszy o życie,bo my maluczkie owieczki nie wiemy czy nam wolno żyć czy nieżyć I takie pozwolenie bedzie bardzo istotne dla nas grzeszników.Powiedzta nam jak żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....moja wdzięczność za tę dyspensę będzie trwać wiecznie! Wszak grilla odkurzyć już czas, ale nie śmiałem nawet pomyśleć o marynowanym baranku na ruszcie.Nie śmiałem nawet marzyc o takiej lasce! Za moment, pomknę do Kaufland na zakupy. Alleluja ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieso to morderstwo. Kosciol to oszusci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co teraz jeszcze powiecie prześmiewcy i antyklerykałowie? Czy Kościół nie myśli o nas wszystkich? Nie musisz być aktywnym uczestnikiem życia parafialnego, ale laska pańska i na Ciebie spłynie. Wystarczy tylko uważnie wsłuchiwać się w glos hierarchów. Oni za nas pomyślą i wybiorą odpowiednie rozwiązanie, abyśmy wszyscy w godności oraz poczuciu wspólnoty odcisnęli na codzienności piętno wiary naszych ojców! Kochaj bliźniego swego, a Kościół nawet bez Twojej świadomej interwencji otworzy Ci drzwi do Raju. Do Raju wzniosłości i ukojenia trosk życia codziennego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, dzieci, dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niby mamy XXI wiek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby ludzkość słuchała się tego co mówią biskupi to mielibyśmy jeszcze średniowiecze i palenie czarownic na stosach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jadam mięso każdego dnia, również w piątek bo lublię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie do ciebie 666 zwracają się biskupi, to do normalnych ludzi ochszczonych i praktykujących wiar rzymsko-katolicką, wię nie wtrącaj się do nie swoich rzeczy.
od kiedy dziennik wschodni jest medium katolickim. chcesz słuchać biskupów są inne mednia do tego przeznaczone a jak ci się nie podoba to zawsze możesz jeść resztki ze stołu biskupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...