Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rok nie wyrok, mięczak zwykły i płaczek kościelny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwał się stały bywalec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ZNAM TEGO PIOTRA ALE MYSLĘ ZE WIEKSZYCH CWANIAKOW CWELOWALI OD CIEBIE JEFE W TAKICH MIEJSCACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekka przesadza porównywać zwykłego człowieka ( w dodatku przestepcę) do Jezusa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję autorowi ale niegdy nierozumiałem dlaczego ludzie sami pchają się w "paszczę lawa" ... Chciaż sam nie byłem mądrzejszy ... Pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więzień nie powinno być bo i po co tych zwyrodnialców żywić. Wszyscy niewinni ?. Nawet między sobą mało się nie pozagryzają jak wściekłe bestie. Czy to są jeszcze ludzie?. Czy można ich tak nazywać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietnie, tylko juz o tym chlopaku czytalem w Nowym Tygodniu kilka miesiecy temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja go znam osobiście,i nie może nikt z was powiedzieć (ja też) co to znaczy kubańskie prawo,i kubańskie więzienie..;/ Piotrek jest świetnym człowiekiem.. w Lublinie zrobił bardzooo dużoo dobrego dla młodych ludzi i nie tylko dla nich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Dominik~ napisał:
A ja go znam osobiście,i nie może nikt z was powiedzieć (ja też) co to znaczy kubańskie prawo,i kubańskie więzienie..;/ Piotrek jest świetnym człowiekiem.. w Lublinie zrobił bardzooo dużoo dobrego dla młodych ludzi i nie tylko dla nich...
Co do prawa kubańskiego i kubańskiego więzienia masz rację, że nikt z nas nie może powiedzieć jak tam jest, ale można sobie wyobrazić porównując polską rzeczywistość, gdzie rowerzystów karają więzieniem za jazdę po pijanemu, a ludzi z układami za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym wyrokiem w zawieszeniu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszw słyszę, że: JECHAŁEM WOLNO, ZAHAMOWAŁEM, WPADŁEM W POŚLIZG I RZUCIŁO MNIE NA LEWĄ STRONĘ, -ZGINĄŁ KIEROWCA CHEVROLETA., może jestem głupi, ale żeby jechać wolno za ciężarówką, która zaczęła hamować i żeby ciężarówka bez hamulców (takie tam jeżdżą) zdążyła zahamować a samochód osobowy nie - mało tego samochód miał się wbijać w ciężarówkę za którą jechał wolno = to czysta demagogia i bredzenie małego kazia. Prawda jest trywialnie prosta wszczędzie jednakowa, w takim przypadku - najpierw jechał za szybko potem był zajęty partnerką, potem zaczął hamować potem go rzuciło tak że zabił kierowcę. Raczej z tego prawda jest prosta = jechał szybko bez pojęcia, w czasie deszczu, zbyt szybko i tyle, zabił z głupoty - jak każdy głupek co jeżdzie bez rozumu i zajmuje się osobą towarzyszącą zamiast obserwować drogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekst raczej głupkowaty i bez sensu, grafomański tak bardzo, że chyba już więcej się nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie sie podoba,nietypowa historia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o, takie warunki w więzieniu przydałyby się naszym więźniom, a nie u nas sielanka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet nie doczytałem.kretyński text.grafomaństwo i hucpa.A porównanie do drogi krzyżowej?Katolik tego nie pisał na pewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popelnil przestepstwo,idzie siedziec.wszystko w tej sprawie-dlaczego nie moge wyslac tego?banda deb***i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszne. Jak ludzie mogą być tak ograniczeni i krytykować w bezsensowny sposób taką historię?! Nie rozumiecie, że w tym wszystkim mamy widzieć przesłanie, przestrogę?? Tylko człowiekowi ograniczonemu trudno jest zrozumieć, że takie rzeczy się jeszcze na tym świecie dzieją! Kto ma sobie z tego zdawać sprawę skoro wśród nas są ludzie, którzy nie potrafią być wyczuleni... Przecież to mogło zdarzyć się KAŻDEMU kto ma możliwość wyjechać na Kubę, do Rosji, Wietnamu, Nepalu czy Chin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co w tej sprawie zrobiła nasz placówka dyplomatyczna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mumu napisał:
Co w tej sprawie zrobiła nasz placówka dyplomatyczna?
Głupotę zrobiła że się przyznała do takiego mordercy. Tak mordercy i kretyna. Nikt przy zdrowych zmysłach mu nie uwierzy że to nie on był winien śmierci człowieka. Dla takich tylko kara śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Głupotę zrobiła że się przyznała do takiego mordercy. Tak mordercy i kretyna. Nikt przy zdrowych zmysłach mu nie uwierzy że to nie on był winien śmierci człowieka. Dla takich tylko kara śmierci.
Oby Ciebie kretynie nie spotkało kiedyś takie zdarzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tamajavaja napisał:
Oby Ciebie kretynie nie spotkało kiedyś takie zdarzenie.
Jakie zdarzenie?. On jest mordercą i jechał jak morderca licząc na cud, licząc że nikomu nic się nie stanie. Kompletny deb*** bez odrobiny wyobraźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...