Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Moje trojaczki

Utworzony przez lemoniadowy joe, 24 października 2008 o 10:20 Powrót do artykułu
No tak na razie nie przeszkadza Ci to wcale ale jeszcze rok, dwa zaczniesz się zastanawiać , będzie tak na pewno uwierz mi... znam taki jeden przypadek jak ojciec mieszkał z żona i 3 córkami trojaczkami... ma już tak 19 lat... hehe mimo wszytko gratulacje!!! i powodzenia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkoda tylko, że w tym szpitalu nikt Pani Ani nie powie, jak karmić trojaczki piersią... A to jest możliwe! I nie takie trudne, jak by się zdawało! Dla zdrowia takich maluchów pokarm mamy jest najlepszy i nawet najlepsza mieszanka go nie zastąpi... Warto zajrzeć na stronę KUKP. Wszystkiego dobrego dla małych Panienek i ich Rodziców!
0
GRATULACJE dla szcęśliwych rodziców i wyboru najlepszego lekarza w Lublinie
0
Gratulacje szczęśliwym rodzicom. Ja miałam już dwie córeczki, kiedy nieoczekiwanie zaszłam w ciąże i urodziłam bliżniaczki też dziewczynki. Byliśmy z mężem pełni obaw jak sobie poradzimy. Poradziliśmy sobie - dzisiaj wszystkie córki są już po studiach i mają własne rodziny.Pozdrawiam.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: