Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Monica Bellucci będzie reklamować Cisowiankę

Utworzony przez egg, 14 września 2012 o 13:16 Powrót do artykułu
To wszystko jest chore i rodem z piekła. Tak sie nie robi. Ludzie nie maja z czego żyć, a ci nadludzie zarabiają takie pieniądze. Jezu Chryste!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Specjalna metoda "perlage" polega na tym, że odkręca się zaworek butli z CO2? Czy na wypowiadaniu zaklęć podczas tej operacji jak przy produkcji niektorych leków skladających sie też z samej wody i "pamięci" ?
0
No to benzyna zdrożeje. Bo to przecież z Cisowianki robią ją: geniusz z Politechniki Lubelskiej prof. Dobiesław Nazimek i premier Pawlak Waldemar.
0
egg napisał:
To wszystko jest chore i rodem z piekła. Tak sie nie robi. Ludzie nie maja z czego żyć, a ci nadludzie zarabiają takie pieniądze. Jezu Chryste!!!
Mogłeś zostać znanym sportowcem, aktorem, dziennikarzem. Ich praca, ich pieniądze, ich sukces. Nie wtykaj nosa w cudzą pracę, polaczku.
0
MALENA!
0
MALENA!
0
MALENA!
0
nikt ci nie bronil zapierdzielac cale zycie i byc sportowcem;) aktorka czy modelka
0
marcin napisał:
nikt ci nie bronil zapierdzielac cale zycie i byc sportowcem;) aktorka czy modelka
można nie zapirerdzielać przez całe życie imienniku, a mieć życie jak w Madrycie, wystarczy pomyśleć, kto ma w Po-lsce jak w raju..heheheh
0
ksiadz marccin napisał:
można nie zapirerdzielać przez całe życie imienniku, a mieć życie jak w Madrycie, wystarczy pomyśleć, kto ma w Po-lsce jak w raju..heheheh
Ja mam jak w raju, bo moi rodzice ciężko pracowali, ja ciężko pracowałem i teraz odcinam kupony od tego. Szanuję pracujących, plujęna leni na socjalu. Pozdrawiam serdecznie.
0
jeśli ktoś kupuje cokolwiek tylko dlatego że reklamuje to cos znana mniej lub bardziej osoba\celebrytka to jest gł..i
0
jeśli ktoś kupuje cokolwiek tylko dlatego że reklamuje to cos znana mniej lub bardziej osoba\celebrytka to jest gł..i
0
0
Sądzę, że cena Cisowianki wzrośnie. Szkoda. Była tańsza od Nałęczowianki i dlatego ją kupowałem, bo to ta sama woda. A tak swoją drogą, to już chyba dziesiąty raz próbuję dodać komentarz i ciągle błąd, może by tak trochę uprościć tę weryfikację wpisów na forum.
0
Sądzę, że cena Cisowianki wzrośnie. Szkoda. Była tańsza od Nałęczowianki i dlatego ją kupowałem, bo to ta sama woda. A tak swoją drogą, to już chyba dziesiąty raz próbuję dodać komentarz i ciągle błąd, może by tak trochę uprościć tę weryfikację wpisów na forum.
0
cisowianka jest naprawde dobra, szczególnie lekko gazowana, przyciąga też w miarę normalną ceną, gdyby podrożała to na rynku jest wiele innych wód i sprzedaż poszłaby w dół
0
Konrad napisał:
Mogłeś zostać znanym sportowcem, aktorem, dziennikarzem. Ich praca, ich pieniądze, ich sukces. Nie wtykaj nosa w cudzą pracę, polaczku.
Kocham być polaczkiem, bo to zaszczyt być polaczkiem. I szacun dla mnie tłuku bez szkoły, bo ty nawet nie wiesz kim sam jesteś. A dlaczego nie dawać takich olbrzymich pieniędzy znakomitym nauczycielom, pielęgniarkom czy bibliotekarzom tylko jakimś sportowcom po podstawówce czy aktorkom co dzięki du*** weszły do biznesu..?
0
jacek napisał:
Kocham być polaczkiem, bo to zaszczyt być polaczkiem. I szacun dla mnie tłuku bez szkoły, bo ty nawet nie wiesz kim sam jesteś. A dlaczego nie dawać takich olbrzymich pieniędzy znakomitym nauczycielom, pielęgniarkom czy bibliotekarzom tylko jakimś sportowcom po podstawówce czy aktorkom co dzięki du*** weszły do biznesu..?
Być polaczkiem cebulaczkiem to ogromny wstyd. Sam jestem synem znanego lekarza i mam nadzieję, że przyszłym lekarzem. Wkładam w to wiele wysiłku, żeby móc należycie wykonywać zawód. I tak średnio zależy mi na dochodach. Mogłem zostać aktorem, ale nie zostałem i nie mam do nikogo pretensji. Każdy ma swoje życie. Nie masz prawa zabraniać im zarabiać w ten sposób. To jest właśnie wspaniały urok kapitalizmu, że biedny chłopak kopiący piłkę może zostać księciem w złotym BMW.
0
bvb
0
A co to jest Beeluuci i kim jest Cisowianka?
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: