Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Monica Bellucci będzie reklamować Cisowiankę

Utworzony przez egg, 14 września 2012 r. o 13:16 Powrót do artykułu
To wszystko jest chore i rodem z piekła. Tak sie nie robi. Ludzie nie maja z czego żyć, a ci nadludzie zarabiają takie pieniądze. Jezu Chryste!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Specjalna metoda "perlage" polega na tym, że odkręca się zaworek butli z CO2? Czy na wypowiadaniu zaklęć podczas tej operacji jak przy produkcji niektorych leków skladających sie też z samej wody i "pamięci" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to benzyna zdrożeje. Bo to przecież z Cisowianki robią ją: geniusz z Politechniki Lubelskiej prof. Dobiesław Nazimek i premier Pawlak Waldemar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
egg napisał:
To wszystko jest chore i rodem z piekła. Tak sie nie robi. Ludzie nie maja z czego żyć, a ci nadludzie zarabiają takie pieniądze. Jezu Chryste!!!
Mogłeś zostać znanym sportowcem, aktorem, dziennikarzem. Ich praca, ich pieniądze, ich sukces. Nie wtykaj nosa w cudzą pracę, polaczku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MALENA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MALENA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MALENA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt ci nie bronil zapierdzielac cale zycie i byc sportowcem;) aktorka czy modelka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcin napisał:
nikt ci nie bronil zapierdzielac cale zycie i byc sportowcem;) aktorka czy modelka
można nie zapirerdzielać przez całe życie imienniku, a mieć życie jak w Madrycie, wystarczy pomyśleć, kto ma w Po-lsce jak w raju..heheheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ksiadz marccin napisał:
można nie zapirerdzielać przez całe życie imienniku, a mieć życie jak w Madrycie, wystarczy pomyśleć, kto ma w Po-lsce jak w raju..heheheh
Ja mam jak w raju, bo moi rodzice ciężko pracowali, ja ciężko pracowałem i teraz odcinam kupony od tego. Szanuję pracujących, plujęna leni na socjalu. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli ktoś kupuje cokolwiek tylko dlatego że reklamuje to cos znana mniej lub bardziej osoba\celebrytka to jest gł..i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli ktoś kupuje cokolwiek tylko dlatego że reklamuje to cos znana mniej lub bardziej osoba\celebrytka to jest gł..i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli ktoś kupuje cokolwiek tylko dlatego że reklamuje to cos znana mniej lub bardziej osoba\celebrytka to jest gł..i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzę, że cena Cisowianki wzrośnie. Szkoda. Była tańsza od Nałęczowianki i dlatego ją kupowałem, bo to ta sama woda. A tak swoją drogą, to już chyba dziesiąty raz próbuję dodać komentarz i ciągle błąd, może by tak trochę uprościć tę weryfikację wpisów na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzę, że cena Cisowianki wzrośnie. Szkoda. Była tańsza od Nałęczowianki i dlatego ją kupowałem, bo to ta sama woda. A tak swoją drogą, to już chyba dziesiąty raz próbuję dodać komentarz i ciągle błąd, może by tak trochę uprościć tę weryfikację wpisów na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cisowianka jest naprawde dobra, szczególnie lekko gazowana, przyciąga też w miarę normalną ceną, gdyby podrożała to na rynku jest wiele innych wód i sprzedaż poszłaby w dół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konrad napisał:
Mogłeś zostać znanym sportowcem, aktorem, dziennikarzem. Ich praca, ich pieniądze, ich sukces. Nie wtykaj nosa w cudzą pracę, polaczku.
Kocham być polaczkiem, bo to zaszczyt być polaczkiem. I szacun dla mnie tłuku bez szkoły, bo ty nawet nie wiesz kim sam jesteś. A dlaczego nie dawać takich olbrzymich pieniędzy znakomitym nauczycielom, pielęgniarkom czy bibliotekarzom tylko jakimś sportowcom po podstawówce czy aktorkom co dzięki du*** weszły do biznesu..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacek napisał:
Kocham być polaczkiem, bo to zaszczyt być polaczkiem. I szacun dla mnie tłuku bez szkoły, bo ty nawet nie wiesz kim sam jesteś. A dlaczego nie dawać takich olbrzymich pieniędzy znakomitym nauczycielom, pielęgniarkom czy bibliotekarzom tylko jakimś sportowcom po podstawówce czy aktorkom co dzięki du*** weszły do biznesu..?
Być polaczkiem cebulaczkiem to ogromny wstyd. Sam jestem synem znanego lekarza i mam nadzieję, że przyszłym lekarzem. Wkładam w to wiele wysiłku, żeby móc należycie wykonywać zawód. I tak średnio zależy mi na dochodach. Mogłem zostać aktorem, ale nie zostałem i nie mam do nikogo pretensji. Każdy ma swoje życie. Nie masz prawa zabraniać im zarabiać w ten sposób. To jest właśnie wspaniały urok kapitalizmu, że biedny chłopak kopiący piłkę może zostać księciem w złotym BMW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bvb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest Beeluuci i kim jest Cisowianka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...