Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MORDERCA NA WOLNOSCI

Utworzony przez Swiadek, 15 listopada 2010 o 18:53
NIE MOGE ZROZUMIEC JEDNEGO . 24 LIPCA ZGINOŁ 17 LETNI CHLOPIEC , CI KTORZY Z NIM JECHALI ZBIEGLI Z MIEJSCA WYPADKU. KIEROWCA NIE MIAL UPRAWNIEN BYL PIJANY 1,8 PROMILA DRUGI 0.8 PYTAM SIE GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOSC ZE PUSCILI TAKIEGO MORDERCE NA WOLNOSC. SIEDZA W WIEZIENIACH LUDZIE ZA BLACHE PRZEWINIENIA. A ON KTORY JECHAL PIJANY CO JUZ JEST PRZESTEPSTWEM W PRAWIE POLSKIM , I ZABIL W WYPADKU SĄD GO WYPUSCIL. NIEMA SPRAWIEDLIWOSCI ŻĄDZA PIENIĄDZE. CO SIE DZIEJE W SĄDACH ??? NAPEWNO NIE SPRAWIEDLIWOSC . CHCIAOLBYM ZEBY TEMU SĘDZIEMU KTORY GO WYPUSCIL ON LUB INNY PIJANY PRZEJECHAL KOGOS ,ALE NIE ZABIL . CIEKAW JESTEM CO BY WTEDY BYLO JAKI WERDYKT WYDALBY??? TEN MORDERCA JUZ BYL KARANY WIEC JAKIM CUDEM GO WYPUSCILI DO SPRAWY. TEN DRUGI KTORY UCIEKL NAWET NIEMA KURATORA . OD CZEGO JEST SAD PYTAM ?? KTO WIECEJ DA TEN ŻĄDZI W NASZYM PRAWIE. sad W OPOLU LUBELSKIM KARZE TYLKO PIJANYCH ROWERZYSTOW . A MORDERCOW ZA KIEROWNICA PUSZCZA NA WOLNOSC. TO SIE TYLKO DO TELEWIZJI NADAJE. ZYCZE SEDZIEMU Z CALEGO SERCA KTORY WYPUSCIL MORDERCE ZEBY GO SZLAG TRAFIL
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proponuje panu nagłośnić sprawę w mediach. Przekazać informacje o sędzi który się tego dopuścił. Od samego początku poszły pewnie pieniądze. Dobrze panu radze niech pan to rozgłośni w mediach! Pozdrawiam
0
dobry radca napisał:
Proponuje panu nagłośnić sprawę w mediach. Przekazać informacje o sędzi który się tego dopuścił. Od samego początku poszły pewnie pieniądze. Dobrze panu radze niech pan to rozgłośni w mediach! Pozdrawiam
0
dziekuje Tak wlasnie zrobie bo to jest naprawde karygodne chlopiec nie zyje a tamci sobie chodza po wolnosci. nie wiem jak to zrobic ale jakos spruboje. Dziekuje
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: