Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Morderstwo w Poniatowej. Córka ofiary wśród zatrzymanych

Utworzony przez bania, 19 stycznia 2010 r. o 11:27 Powrót do artykułu
Następnego będziemy utrzymywać z naszych podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrzymani na pewno pochodzą z Chodla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoc to jego corka, wziela odwet za to ze 2 miechy temu jej ojciec (sp) dzgnal jej chloapka nozem w szyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PONIATOWA TO TAKI SYF ŻE NIE ZDZIWI MNIE NAWET JAK UKRYWA SIE TU OSAMA BIN LADEN I NIEŚLUBNE DZIECKO WISŁAWY SZYMBORSKIEJ I ANDRZEJA GOŁOTY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to napewno z Chodla
Ostatnio edytowany 19 stycznia 2010 r. o 13:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOLO napisał:
PONIATOWA TO TAKI SYF ŻE NIE ZDZIWI MNIE NAWET JAK UKRYWA SIE TU OSAMA BIN LADEN I NIEŚLUBNE DZIECKO WISŁAWY SZYMBORSKIEJ I ANDRZEJA GOŁOTY.
A Ty Bolo pewnie z lopola albo z fujarowic ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że ja nie jestem jakimś wieśniakiem śmierdzącym z Chodla lub Poniatowej, wiem że generalizuję, ale w większości przypadków tak jest. Mieszkam w mieście, mam kupe forsy (jezdze audi A5) i jestem przystojny, mam wielką beke z buraków hahahah Najlepsze jest to, że to wszystko to PRAWDA. HAHAHAH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest poniatowa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OCZYWISCIE Z MIASTA BELZYCE HAHAH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrzej napisał:
OCZYWISCIE Z MIASTA BELZYCE HAHAH
A TY ANDRZEJKU TAK SIE TYMI BEŁŻYCAMI NIE PODNIECAJ BO TO JESZCZE WIĘKSZA ZAWSZONA DZIURA NIŻ CHODEL PONIATOWA I OPOLE RAZEM WZIĘTE......UMIESZ GRAĆ NA FUJARCE.?..HEHEHE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, wyprowadźcie się z tego miasta, skoro mieszkanie w nim tak bardzo Was boli. Poza granicami miasta jest jeszcze inny świat, a granice, o ile mi wiadomo, jeszcze nie zamknięte. Ja mieszkam z dala od Poniatówki, ale kocham ją całym sercem i wrócę tu na pewno, gdy nadejdzie czas emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabito człowieka a wy ludzie licytujecie się która mieścina jest lepsza i obrażacie siebie nawzajem. Próbujecie leczyć tym jakieś swoje kompleksy czy co? Jesteście żałośni wszyscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze ze stado je***ych baranow z kompleksami zamiast komentowac sytuacje to sie bluzgają nawzajem... żenada jak to zazwyczaj na forach bywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrzej napisał:
widze że jestes taki głupi że nie zorientowałes sie, ze ktos podzszyl sie pode mnie. w sumie to sie nie dziwie w koncu jestes burakiem z czerwonym ryjem. dla mnie poniatowa chodel belzyce i cała reszta to zabite dachami wichury. POZDRAWIAM WAS ŚMIERDZĄCE WIESNIAKI
No dobra przepraszamy, burasie z lbna. Wielki farfocel maistowy , haha . I co sie jarasz audica z rajhu sprowadzona skladana z trzech ? Pozdrawiam Cie srodkowym palcem "przystojny" pozerze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to ladnie sobie poplynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszne co się dzieje w powiecie opolskim. Niecały rok temu gwałt na siedemnastolatku a teraz siedemnastolatka zabija ojca. patologia... Ludzie! wychowujcie swoje dzieci jak Bóg przykazał a nie na kiboli z szalikami motoru czy czego tam chcecie. a wina oczywiście ojca... skoro tak sobie dziecko wychowała. jek sobie pościelisz tak się wyśpisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEZMÓZGOWCE I KRETYNI ZANIM COKOLWIEK NAPISZECIE NA TYM FORUM, ZASTANÓWCIE SIĘ ŻE - ŚWIADCZY TO O WASZEJ KULTURZE, TO ŻE KTOŚ ODEBRAŁ KOMUŚ ŻYCIE W TEJ ZACOFANEJ MIEŚCINIE ŚWIADCZY O TYM GDZIE SIĘ WYCHOWUJECIE, JAKIE WARTOŚCI SĄ DLA WAS NAJWAŻNIEJSZE I JAKIE WYCHOWANIE DAJECIE SWOIM DZIECIOM, OBRZUCACIE SIĘ BŁOTEM WZAJEMNIE ZA NIC NIE MACIE ŻYCIE I ŚMIERĆ CZŁOWIEKA, PRYMITYWNI CWANIACY!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czego od razu porównujesz taką osobe do kibica Motoru ? To są ludzie z pasją a dla was wciąż hooligani ;/ no ale cóż .. ojciec męczył się nad córką, córce padła psychika i co zrobic .. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście znam ta dziewczynę i wątpię żeby była zdolna do morderstwa . Nie uwierzę w to nigdy. Była porywcza i czasami agresywna ale była też osobą o bardzo złożonej psychice.. życzliwa i delikatna ale tylko dla przyjaciół, których prawie nie miała. Wychowywała się z ojcem alkoholikiem , który nie pokazywał jej nigdy jak ma postępować. Właściwie wychowywała się sama, bo niby z kogo miała brać przykład ? Zawiodła też szkoła, która wiedziała o problemie a nie robiła nic bo zawsze lepiej milczeć i nic nie widzieć. To wszystko co przeszła z ojcem ( licząc napad na jej chłopaka ) sprawiło, że w jej psychice na pewno coś pękło, być może nie wytrzymała ale nie uwierzę, że była zdolna do tak brutalnego morderstwa. A osoby, które nie znały całej sytuacji nie powinny jej oceniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~anonim~ napisał:
Osobiście znam ta dziewczynę i wątpię żeby była zdolna do morderstwa . Nie uwierzę w to nigdy. Była porywcza i czasami agresywna ale była też osobą o bardzo złożonej psychice.. życzliwa i delikatna ale tylko dla przyjaciół, których prawie nie miała. Wychowywała się z ojcem alkoholikiem , który nie pokazywał jej nigdy jak ma postępować. Właściwie wychowywała się sama, bo niby z kogo miała brać przykład ? Zawiodła też szkoła, która wiedziała o problemie a nie robiła nic bo zawsze lepiej milczeć i nic nie widzieć. To wszystko co przeszła z ojcem ( licząc napad na jej chłopaka ) sprawiło, że w jej psychice na pewno coś pękło, być może nie wytrzymała ale nie uwierzę, że była zdolna do tak brutalnego morderstwa. A osoby, które nie znały całej sytuacji nie powinny jej oceniać.
cicha woda brzegi rwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...