Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ktos wie jak sprawdzic ile kosztowalo poswiecenie mostu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzygać mi się chce jak to widzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy naprawdę most musię mieć patrona?!. Czy nie ładniej by było nazwać go, np. "Most Lubelsko-Mazowiecki".?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ś.p. Wojtas czymś się przysłużył oprócz tego, że zginął w spektakularnej katastrofie czy to jego jedyna "zasługa" dla Polski? Bo z tekstu dowiedziałem się tylko, że się urodził, wychował, miał pracę i dożył 55 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czym się zasłużył ś.p. pan Kaczyński, że ma m.in. plac w Lublinie? N I C Z Y M
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie można dowiedzieć się ile kosztowało poświęcenie mostu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile razy będą ten most otwierać? Jak święci PSL-to im. Wojtasa, a czy platforma też pokropi, czy już nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu bliżej do Bałtowa z Lublina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzygać mi się chce jak to widzę
mi też. co to kogo w ogóle obchodzi, że psl się lansuje na mostach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada,rece opadają,jeszcze trochę to budowle będą nazywać od imienia kota Kaczyńskiego,a może by tak most nazwać  gen. Grota Roweckiego czy innych wielkich, którzy na to zasłuzyli  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy beatyfikacja Wojtasa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie można dowiedzieć się ile kosztowało poświęcenie mostu?
Co łaska,jakieś" marne" grosze których w ciągu miesiąca nie jestes w stanie zarobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wdowa zadowolona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komuna dobrze się trzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak PSL polegnie to chociaż most zostanie. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnia pamiątka po PSL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komuna dobrze się trzyma.
... tak zgodnie z tradycją wybudowała most... i poświęciła przez księdza... !!! Ustroje się zmieniają a mentalność (czytaj ciasnota umysłowa...) ludzi nie, co widać po twoim wpisie...! Propo patrona: dla mnie to będzie zawsze most w Kamieniu lub "Kamieński" i będę wdzięczny wszystkim którzy się przyczynili do jego budowy bo nie muszę nadrabiać dziesiątek kilometrów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komuna dobrze się trzyma.
... tak zgodnie z tradycją wybudowała most... i poświęciła przez księdza... !!! Ustroje się zmieniają a mentalność (czytaj ciasnota umysłowa...) ludzi nie, co widać po twoim wpisie...! Propo patrona: dla mnie to będzie zawsze most "Kamieński" i będę wdzięczny komukolwiek kto go wybudował, że jest i nie muszę nadrabiać dziesiątek kilometrów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to był ten Wojtas? Postkomunistyczny aparatczyk ZSL. To nie jest dobry patron dla mostu. Wstyd i żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... tak zgodnie z tradycją wybudowała most... i poświęciła przez księdza... !!! Ustroje się zmieniają a mentalność (czytaj ciasnota umysłowa...) ludzi nie, co widać po twoim wpisie...! Propo patrona: dla mnie to będzie zawsze most "Kamieński" i będę wdzięczny komukolwiek kto go wybudował, że jest i nie muszę nadrabiać dziesiątek kilometrów. 
mentalność komusza, (czytaj ciasnota umysłowa...) nigdy się nie zmieni.Mózg ci wyprali w szkole partyjnej czy w ogóle go nie posiadasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...