Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szanowna redakcjo,to miło przeczytać ,że nowy most połączy woj.Lubelskie z Mazowieckim . Niestety jako mieszkaniec jednej z miejscowości przez które przebiega "droga" 747 z Lublina w kierunku Opola Lub ,proponuję sprawdzenie i napisanie jakie są plany rewitalizacji tej "drogi ",którą celowo umieściłem w "" gdyż jakość nawierzchni i rozwiązań komunikacyjnych jest pewnie na poziomie lat 60. A mistrzostwem świata jest wyjazd na S19 z 747 w Konopnicy.Był plan budowy nowego dojazdu przy okazji obwodnicy Lublina i przeniesienia kawałka tej drogo z Konopnicy pod las i wyjście na wys lotniska w Radawcu omijać przejazd w Motyczu. Ponoć jednak nie ma na to pieniędzy.Tak więc nie chcę nawet sobie wyobrażać sytuacji ,że droga tranzytowa utknie np na zamkniętym przejeżdzie kolejowym z zaporami w Motyczu, a przejazd przez Bełżyce ,Opole Lub pozostanie dalej przez centrum tych miejscowości jak ma to miejsce obecnie.Dziękuję i powodzenia w poszukiwaniu informacji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej idiotyczna inwestycja w ostatnich latach, następna po nieudolnościach związanych z teatrem w budowie. Wydać 700 mln - most z drogami, to szaleństwo. Mamy tyle dróg wojewódzkich o fatalnym stanie, a lekką ręką wydajemy szaloną kasę na drogę która nie wiadomo komu będzie służyć. Panie Marszałku po rozum do głowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władysław napisał:
Najbardziej idiotyczna inwestycja w ostatnich latach, następna po nieudolnościach związanych z teatrem w budowie. Wydać 700 mln - most z drogami, to szaleństwo. Mamy tyle dróg wojewódzkich o fatalnym stanie, a lekką ręką wydajemy szaloną kasę na drogę która nie wiadomo komu będzie służyć. Panie Marszałku po rozum do głowy!
Władziu zanim cos napiszesz przemysl to. Otóż, nie wiem czy wiesz, a zapewne nie, most jest dotowany z UE odpowiednia kwotą. I nie wiem czy wiesz, zapewne nie, dotacja ta MA być wykorzystana tylko i wyłącznie na most. Na drogu szanowny Władziu, kasy nie dostaliśmy, więc nie pier*** co ci slina na jezyk przyniesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Superman napisał:
Szanowna redakcjo,to miło przeczytać ,że nowy most połączy woj.Lubelskie z Mazowieckim . Niestety jako mieszkaniec jednej z miejscowości przez które przebiega "droga" 747 z Lublina w kierunku Opola Lub ,proponuję sprawdzenie i napisanie jakie są plany rewitalizacji tej "drogi ",którą celowo umieściłem w "" gdyż jakość nawierzchni i rozwiązań komunikacyjnych jest pewnie na poziomie lat 60. A mistrzostwem świata jest wyjazd na S19 z 747 w Konopnicy.Był plan budowy nowego dojazdu przy okazji obwodnicy Lublina i przeniesienia kawałka tej drogo z Konopnicy pod las i wyjście na wys lotniska w Radawcu omijać przejazd w Motyczu. Ponoć jednak nie ma na to pieniędzy.Tak więc nie chcę nawet sobie wyobrażać sytuacji ,że droga tranzytowa utknie np na zamkniętym przejeżdzie kolejowym z zaporami w Motyczu, a przejazd przez Bełżyce ,Opole Lub pozostanie dalej przez centrum tych miejscowości jak ma to miejsce obecnie.Dziękuję i powodzenia w poszukiwaniu informacji .
w sieci jest mnóstwo informacji o przebudowie drogi 747 ( most to tylko jeden z etapów , choć oczywiście kluczowy dla inwestycji), więc sam sobie poszukaj informacji łaskawco ahoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władysław napisał:
Najbardziej idiotyczna inwestycja w ostatnich latach, następna po nieudolnościach związanych z teatrem w budowie. Wydać 700 mln - most z drogami, to szaleństwo. Mamy tyle dróg wojewódzkich o fatalnym stanie, a lekką ręką wydajemy szaloną kasę na drogę która nie wiadomo komu będzie służyć. Panie Marszałku po rozum do głowy!
Przez most do Pacanowa,a potem do Rzeszowa.Ta inwestycja dla mnie jest nie proirytetowa,a wymyśliła jak zwykle niedouczona głowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic z tego nie rozumiem. Przecież Mostmar właśnie ogłasza upadłość,. Czytajcie: http://mamnewsa.pl/newsy,4629-andrychow-mostmar-tego-mostu-nie-wybuduje--bedzie-trzymiesieczny-poslizg---aktualizacja-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...