Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocykliści pędzą po śmierć

Utworzony przez ja, 22 lipca 2008 r. o 21:19 Powrót do artykułu
1CA2EE napisał:
Panowie i Panie motocyklistki, jeszcze sprawa z wypadkiem w skokowie nie ucichla, a 10 minut temu mijałem przed Karczmiskami kolejny wypadek z udziałem motocyklisty. Kolejny motocyklista nie wróci dzisiaj do domu. W chwili kiedy mijałem rozwalony motocykl, poszkodowanego/poszkodowanych??? zabierał śmigłowiec. Jutro bedzie pewnie więcej wiadomo
tu masz kolejnego http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-...-pid-58895.html prawo jazdy na takie motocykle powinni dawać ludziom którzy przejdą jakieś rygorystyczne badania i testy psychologiczne a nie dzieciakom 18 lat i się zabija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tu masz kolejnego http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-...-pid-58895.html prawo jazdy na takie motocykle powinni dawać ludziom którzy przejdą jakieś rygorystyczne badania i testy psychologiczne a nie dzieciakom 18 lat i się zabija
A jakiego koloru był ten motocykl może wiesz? Pozdrawiam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spokojny napisał:
A jakiego koloru był ten motocykl może wiesz? Pozdrawiam?
czarny. ale to nie był szcigacz.. chyba turystyk.. a ta sprawa z tym wypadkiem na skokowie to kiedy sie wyjasni?? wiecie już coś???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO WŁAŚNIE JAK Z TĄ SPRAWĄ NA SKOKOWIE??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prokuratura zostala przekupiona a krew podstawiona pieniadze robia wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzi na wolnosci a dwoje mlodych chlopakow niezyje co to za sprawiedliwosc na tym swicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wiadomości tych, któży uważali Krystiana za sprawcę wypadku w skokowie to biegły stwierdził, że to nie motocykl a BMW przekroczył oś jezdni, motocykl jechał cały czas swoją prawą stroną a BMW nie wiedzieć czemu jechał po lewej stronie i to on uderzył w motocykl, ponadto motocykl miał przed wypadkiem prędkość ok. 80 km/h a nie 200 jak niektórzy sądzili, biegły w swojej opini wskazał na winę Artur S.Mamy nadzieję, że odpowie on także za nie udzielenie pomocy i odjechanie(ucieczkę ) z miejsca wypadku. Krystian wiedzieliśmy,że jesteś niewinny spoczywaj w pokoju.Teraz gdy dużo się wyjaśnilo i pewnie jeszcze więcej się wyjaśni czekamy na sprawiedliwość.Rodzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda napisał:
prokuratura zostala przekupiona a krew podstawiona pieniadze robia wszystko
KASA - to sie dzis tylko liczy i znajomości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...