Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mróz zmasakrował drogi - czekamy na Wasze zdjęcia

Utworzony przez GGelo, 10 lutego 2010 r. o 17:35
Co tu fotografować ? Lepiej niech ktoś zrobi fotkę 3 metrów drogi gdzie nie ma dziury to mu pogratuluję wytrwałości w szukaniu takiego miejsca heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie mróz jest winny tylko opieszałość urzędasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie, czekałem aż ten watek wypłynie - polecam krajową 17 na odcinku z Kalinówki do Kazimierzówki - dziury wielkości piłki do koszykówki!!! SKANDAL na krajowej drodze o takim natężęniu. A co na to GDDDiA? NIC!!!! czas aby prasa, radio i TV się tym zajęły. DO ROBOTY REDAKTORZY!!! Zdjęć tego odcinka nie mam ale wystarczy jak Sz. P. sami się przejadą. Gwarantuję mocne wrażenia - dalekie od pozytywnych. Później polecam skręcić na Kalinówkę i zaraz na Abramowice/Głusk - kolejny "piękny odcinek" - chociaż na tej drodze od dawna tak jest - a GMINA GŁUSK - NIC! Co Państwo na to? Ktoś zaraz powie, ze zima... i co z tego - w innych krajach da się i u nas powinno!!! W KOŃCU WŁAŚNIE NA TO PŁACIMY PODATKI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pół biedy jak urwie się coś - a kto zwróci za remont kapitalny zawieszenia po jeździe trasą Piaski - Lublin ? Druga sprawa to fakt, że nikt nie zwraca uwagi na to co dzieje się na drodze tylko walczy z omijaniem wyrw w drodze... strasznie niebezpiecznie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybiccchujuf napisał:
Pół biedy jak urwie się coś - a kto zwróci za remont kapitalny zawieszenia po jeździe trasą Piaski - Lublin ? Druga sprawa to fakt, że nikt nie zwraca uwagi na to co dzieje się na drodze tylko walczy z omijaniem wyrw w drodze... strasznie niebezpiecznie jest.
dziś zauważylem ze pękła mi sprężyna po wjechaniu w dół na trasie piaski lublin co mam zrobic gdzie sie udać???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nom ja też dzis jechałem trasa piaski lublin i to chyba najgorsza droga lubelszczyzny.jechałem środkiem dwóch pasów dla ominiecia dziur.chyba lepiej opłaca sie przejechac cała ta trase lewym pasem bo mandat wyniesie mniej niz naprawa auta.mam peugeota i ta droga to dla niego masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KROCHMALNA to jeden wielki koszmar! Wyrwa na wyrwie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piaski-Lublin: ominiesz jedną dziurę to wpadniesz na kolejne trzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że jutro śnieg, będzie się równiej jeździć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za tytuł że mróz wykończył drogi?? to robota naszych drogowców a nie mróz , dopiero po troszkę większym mrozie wychodzi partactwo a w lecie drogowcy będą mówić że slońce i wysokie temperatury robią z tzw.asfaltu papkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo jeżdżę i gorszej drogi jak Lublin-Biłgoraj nie widziałem mówię o fragmencie koło Biłgoraja tam są same dziury a czasami trafia się asfalt i to co roku tak jest drogowcy trochę połatają przez cały rok jest ograniczenie bo kamyki szyby wybijają a po zimie dziury i wszystko szlak trafił. Jak by tą kasę na remonty przeznaczyli na nową drogę to by było taniej i bezpieczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pio napisał:
Sporo jeżdżę i gorszej drogi jak Lublin-Biłgoraj nie widziałem mówię o fragmencie koło Biłgoraja tam są same dziury a czasami trafia się asfalt i to co roku tak jest drogowcy trochę połatają przez cały rok jest ograniczenie bo kamyki szyby wybijają a po zimie dziury i wszystko szlak trafił. Jak by tą kasę na remonty przeznaczyli na nową drogę to by było taniej i bezpieczniej.
Trasa 835 Lublin Biłgoraj Sieniawa Grabownica Starzeńska to w Polsce najdłuzsza droga wojewódzka.Droga do Biłgoraja i Biszczy to droga do Pani Wojewody Tokarskiej i miasta słynnego posła PALIKOTA.Remont od lat obiecywany,na razie bez skutku.Radza kupic samochód Honker z Lublina.W sam raz na ta trasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewniam że drogi koło Piask to nie jedyne najgorsze miejsca.W powiecie Biłgoraj slalom gigant a jak śnieg stopnieje to drogi sie rozlecą całkowicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni w Lublinie ustawic znak nakazu jazdy tylko samochodami terenowymi i ewentualnie suvami na calym terenie miasta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaga napisał:
co to za tytuł że mróz wykończył drogi?? to robota naszych drogowców a nie mróz , dopiero po troszkę większym mrozie wychodzi partactwo a w lecie drogowcy będą mówić że slońce i wysokie temperatury robią z tzw.asfaltu papkę
nie do końca to prawda - fakt że czasem jak widzę i robią drogę w deszcz to człowieka krew zalewa, ale co do łatania dziur to raczej wina zarządców dróg - nie chcą wydawać kasy i żeby zamydlić ludziom oczy wybierają u wykonawcy najtańszy wariant naprawy, czyli najgorszy materiał a on jest do ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorszy odcinek jakim ostatnio jechałam jest na głównej drodze jak jedzie się z Lublina do Biłgoraja tuż przed samym Biłgorajem. Piekło dla kierowcy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GGelo napisał:
Co tu fotografować ? Lepiej niech ktoś zrobi fotkę 3 metrów drogi gdzie nie ma dziury to mu pogratuluję wytrwałości w szukaniu takiego miejsca heh
Kurcze zostałem w tej sugestii uprzedzony dlatego tylko popieram i przyłączę się do gratulacji !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tam. Najgorsza jest dwupasmówka w stronę Piask, a odcinek po przeciwnej stronie zaraz po zjechaniu z obwodnicy Piask jest tak dziurawy że polna droga jechałoby się lepiej. a drogowcy oczywiście aby byc fair wobec nas postawili ograniczenie do 50km/h i teraz już nie można dochodzić odszkodowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybiccchujuf napisał:
Pół biedy jak urwie się coś - a kto zwróci za remont kapitalny zawieszenia po jeździe trasą Piaski - Lublin ? Druga sprawa to fakt, że nikt nie zwraca uwagi na to co dzieje się na drodze tylko walczy z omijaniem wyrw w drodze... strasznie niebezpiecznie jest.
STRACH POMYŚLEĆ JAK W NOCY KTOŚ ZACZNIE WYMIJAĆ TE DZIURY ALBO WYPADNIE Z TEJ NIBY DROGI!!O DZIWO TRUP TAM NIE ŚCIELE SIĘ GEŚTO,CO POTWIERDZA,ŻE NIEROBY Z WŁADZ WOJEWÓDZTWA I GDAKI(GDDKiA)"WYTERSOWALI" KIEROWCÓW JAK PO TYM GÓWNIE JEŹDZIĆ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UTISKIWANIE NA FATLANY STAN DRÓG W LUBLINIE NIC NIE DA!!TO NIE ZMIENI MENTALNOŚCI URZĘDNIKÓW, RADNYCH, ICH OLEWAJĄCEGO STOSUNKU DO SWEGO MIASTA..LUBLIN NIE MA GOSPODARZA!!KIEROWCY POWINNIŚMY POMYŚLEĆ JAK WYTYKAĆ DECYDENTOM MIASTA(JĘSLI W OGÓLE TYCH BARANÓW MOŻNA TAK NAZYWAĆ?),ICH SZKODLIWE DZIAŁANIA DLA WIZERUNKU MIASTA.SZKODLIWE,BO NISZCZENIE LUBLINA,JEGO GOSPDARKI TRWA OD 20 CO NAJMNIEJ LAT!!DO PÓKI WŁADZE MIEJSKIE,WOJEWÓDZKIE NIE POJMĄ W SWYCH GŁÓWKACH ,ŻE DROGI,TRASY SZYBKIEGO RUCHU TO WIZYTÓWKA REGIONU,NISKA WYPADKOWOŚĆ, NAPŁYW IWNESTYCJI, DOPÓTY LUBLIN I LUBELSZCZYZNA BĘDZIE POSMIEWISKIEM NA SALONACH WARSZAWY I POWODEM DO WSTYDU DLA NAS LUBLINIAN!!ZALEJMY ICH FAKTURAMI ZA NAPRWĘ ZNISZCZONYCH ZAWIESZEŃ AUT!AMEN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...