Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Murarze pójdą do więzienia

Utworzony przez ~gość~, 5 listopada 2008 r. o 10:18 Powrót do artykułu
No ale chyba teraz sie jóż chyba zawali bo w środku taaaaaaki grzyb że hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to w końcu jest z tym kryminałem?To będzie ośrodek wczasowy:)tylko dla polskiej złotej młodzieży,czy ośrodek dla wszystkich lubiących wakacje w kryminale...i tych młodych i tych starszych,i tych ładniejszych z twarzy i trochę mniej ładnych:) Pytam,bo chodzą słuchy,że w tym więzieniu ma każdy odbywać karę,a nam mieszkańcom byśmy za bardzo się nie burzyli i zachowali umiarkowany spokój ,powiedzieli,ze tylko młodzi ... właściwie prawie dzieci:) Prawda to?Czy gówno prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam takie pytanie.Opole skorzysta na tym,że będzie miało zakład karny czy straci?Jedni mówią,że odstraszy inwestorów,drudzy,że nie będzie aż tak zle,bo "podratuje" lokalny biznes no i trochę miejsc pracy przybędzie. Co Państwo mają do powiedzenia na ten temat? Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy na tym skorzystają jeszcze nikomu nie zaszkodziła nowa inwestycja napewno znajdzie sie jakiś ktoś który nawet siebie nie lubi a co jest do stracenia myślę że nic . Tylko ja chce zaznaczyć że ten piękny obiekt może sie zawalić wystarczy -20 przez tydzień i basta po więzieniu hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...