Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Musicie dopaść morderców mojego syna

Utworzony przez znajoma;(, 2 marca 2009 r. o 16:54 Powrót do artykułu
[*][*][*] SPOCZYWAJ W POKOJU ADRIAN!!! [*][*][*] ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*][*][*] SPOCZYWAJ W POKOJU ADRIAN!!! [*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje takim ludziom co sami dotrą bez policij przyczyny zgonu Ja osobiscie choc minie 3 lata nie moge dojsc co bylo przyczyną smierci mego brat Moze wkrotce tylko wyjdzie z jakich przyczyn wypowiedzial mu ADBUD mieszkanie ze znalazl sie przez nich na ulicy i trafil do schroniska ojciec ktory był pod ochroną Panstwa ale LUBLIN nie bierze pod uwage dopoki sie nie pokaze legitymacij z jakiej rodziny pochodzil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten chłopak nie żyje, to bezsprzecznie dramat, ale co by było gdyby żył?Co jeśli to on był agresorem? a co gdyby któryś z nich umarł od ciosu zadanego z ręki Adriana, na którą miał nałożony swój kastet??Wtedy on były tym nikczemnym zbrodniarzem, który zabił niewinnego, bogu winnego studenta z Wrocławia. Nie osądzajmy, dopóki nie zostaną zebrane wszystkie dowody. Dopóki nie zapadnie wyrok. Nie oszukujmy się, czy ktoś z was "normalnych" chodzi na imprezy z kastetem?! Puki co policja znalazła tylko kastet, który należał do Adriana. Nie wydaje mi się żeby ten chłopak, był ucieleśnieniem aniołka, na którego kreują go media.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...