Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na co wydają lubelscy parlamentarzyści

Utworzony przez ojoj, 29 kwietnia 2009 o 08:02 Powrót do artykułu
"Nadwyżkę pokryłam z własnych pieniędzy - tłumaczy Gąsior-Marek". Droga Pani Magdo, rozumiem, ze wlasne pieniadze, to dieta poselska. Jezeli tak, to pochodzi ona rowniez z pieniedzy podatnikow, wiec pokryla Pani nadwyzke z 'naszych' pieniedzy. W imieniu podatnikow prosze nie szalec az tak bardzo z pieniazkami. Pozdrawiam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlatego moja recepta na kryzys (sejmowy) brzmi: Nie zabierać partiom a posłom - zobacz mój pomysł
0
Lepiej wydać wszystkie pieniądze w Lublinie niż je oddać do Warszawy. Taka jest prawda oszczędzać ale wydawać wysztko w województwie.
0
BIURO W ŁECZNEJ OD KIEDY??? BUHAHAHAHA
0
poseł Krzysztof M. jest wyjątkowo oszczędny nawet jeżdzi codziennie samochodem senatora dr Grzegorza Cz. przypadek czy tez ....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: