Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na co wydają lubelscy parlamentarzyści

Utworzony przez ojoj, 29 kwietnia 2009 r. o 08:02 Powrót do artykułu
"Nadwyżkę pokryłam z własnych pieniędzy - tłumaczy Gąsior-Marek". Droga Pani Magdo, rozumiem, ze wlasne pieniadze, to dieta poselska. Jezeli tak, to pochodzi ona rowniez z pieniedzy podatnikow, wiec pokryla Pani nadwyzke z 'naszych' pieniedzy. W imieniu podatnikow prosze nie szalec az tak bardzo z pieniazkami. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego moja recepta na kryzys (sejmowy) brzmi: Nie zabierać partiom a posłom - zobacz mój pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej wydać wszystkie pieniądze w Lublinie niż je oddać do Warszawy. Taka jest prawda oszczędzać ale wydawać wysztko w województwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIURO W ŁECZNEJ OD KIEDY??? BUHAHAHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poseł Krzysztof M. jest wyjątkowo oszczędny nawet jeżdzi codziennie samochodem senatora dr Grzegorza Cz. przypadek czy tez ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...