Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na narty w weekend. Które wyciągi są czynne? Raport

Utworzony przez narciarz, 8 lutego 2015 r. o 02:59 Powrót do artykułu
Te, dziennikarz, ty naprawdę nie wiesz, gdzie leżą Kobylany? Koło Izbicy? Może koło Berlina? A może wystarczyło po prostu spojrzeć na mapę i stwierdzić, że 2 km od Terespola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak już jechać na narty na weekend (nie za krótko?!) to lepiej już ruszyć się na południe Polski, gdzie przy takiej aurze, jaką teraz mamy, spotkamy jakikolwiek śnieg = pewność, że będzie po czym zjeżdżać. Ja od lat lubię podjechać do hotelu Wierchomla i pozjeżdżać po Polance na przykład. Fajne miejsce, fajne stoki. Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak już jechać na narty na weekend (nie za krótko?!) to lepiej już ruszyć się na południe Polski, gdzie przy takiej aurze, jaką teraz mamy, spotkamy jakikolwiek śnieg = pewność, że będzie po czym zjeżdżać. Ja od lat lubię podjechać do hotelu Wierchomla i pozjeżdżać po Polance na przykład. Fajne miejsce, fajne stoki. Polecam.
  Zgadzam się w całej rozciągłości. Wierchomla to bardzo przyjemne i niedoceniane miejsce na urlop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sądzicie o kupowaniu teraz sprzętu narciarskiego na wyprzedarzach? Mam na oku takie buty narciarskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...