Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cyt.: "Maszyna zastępuje pracochłonne nasypywanie piasku łopatą. – Nie jest to urządzenie całkowicie automatyczne, bo ktoś musi podstawić worek, a następnie go odnieść."   A skąd bierze się piasek w komorze urządzenia? Patrząc na zdjęcie, wydaje się, że strażak musi łopatą przerzucać piach z pryzmy na kratę. To faktycznie XXI wiek.... Jeśli mylę się, proszę o wyjaśnienie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak patrze to ładowaczem czołowym to chyba niezabardzo załaduje ten zasobnik na piasek bo dużą ilość sypnąć to dużo zleci za gęste sito i stromo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie mozna by uzyc jakis duzych zapór przeciwpowodziowych typu big nag. Te to dopiero sie szybko napelnia w porownaniu do malutkich worków.widzialem kiedys takie w Czechach,2ludzi je roztawialo,podjezrzala kopara i w mgnieniu oka były napełnione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie firma Bogdana Gila, która produkuje sprzęt dla strażaków, jest firmą w pełni z poskim kapitałem. Nie uważacie, że zawsze warto zaopatrywać strażaków w takich firmac, aby wspierać rodzimy przemysł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie firma Bogdana Gila, która produkuje sprzęt dla strażaków, jest firmą w pełni z poskim kapitałem. Nie uważacie, że zawsze warto zaopatrywać strażaków w takich firmac, aby wspierać rodzimy przemysł?
 
Ogólnie firma Bogdana Gila, która produkuje sprzęt dla strażaków, jest firmą w pełni z poskim kapitałem. Nie uważacie, że zawsze warto zaopatrywać strażaków w takich firmac, aby wspierać rodzimy przemysł?
warto nie tylko dlatego, sprzęt lepszy niż z bezalinu. końcówki z węży nie spadają pod ciśnienieam, są mocne i cenowo ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że sklep Pana Bogdana Gila (http://bogdangil.pl/) ma w swojej ofercie taki specjalistyczny sprzęt wysokiej jakości. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...