Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przecież droga na kraśnik do 2026 to się rozleci, kpiny jakieś. Gdzie te p"osły" nasz są?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO TO CO?POPIEPRZYLIŚMY TROCHĘ GŁUPOT O BUDOWIE DRÓG NA LUBESZCZYŻNIE,!!TO TERAZ PORA WRACAĆ DO REALIÓW,KOŃ, BAT I FURMANKA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszukali mnie! Banda złodziei polskich decydentów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Ja mam już dość tego zachodu, my patrzymy ciągle w tamtą stronę a ich to co za Wisłą się dzieje to już dawno nie obchodzi. No chyba że chodzi o przyjazd w "dzicz" na wakacje. Zrównoważony rozwój to jedno wielkie kłamstwo bo jeśli by tak miało być to przez rok wszystkie pieniądze powinny iść na lubelskie, podkarpackie i podlaskie, które infrastrukturalnie mogły by jakoś stanąć na nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Kraśnik-Lublin ... MASAKRA, tego się ku*** nie da opisać !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wreszcie , macie swoje żuki, palikoty,tuski, jeszcze tłuszczo pakuj im forsę do kieszeni , niech się napchają, a na koniec Grabarczyk was pochowa, haha , napiszcie jeszcze petycję do ryżego sepleniucha żeby was po drodze niezbyt mocno kopał, hehe, wykształceni, z dużych miast
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe Wracam do swojej Polski A Lublin jednak ma "potencjał" i tak już tylko zostanie. Za potencjał nikt nie płaci. Wro ma drogi, wydarzenia kulturalne na wysokim poziomie, lotnisko z dość dobrymi połączeniami a Lbn? - potencjalne możliwości :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żmijan. Gdzie jest ekspresówka z Kurowa do Warszawy? Co Pan zrobiłeś w tej sprawie żeby powstała i co Pan zamierzasz dalej robić? Jeżeli nie masz Pan pomysłu ani ochoty pracy dla regionu to nie zajmuj Pan miejsca na liście wyborczej tym co mogą coś zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chmurek napisał:
Hehe Wracam do swojej Polski A Lublin jednak ma "potencjał" i tak już tylko zostanie. Za potencjał nikt nie płaci. Wro ma drogi, wydarzenia kulturalne na wysokim poziomie, lotnisko z dość dobrymi połączeniami a Lbn? - potencjalne możliwości :/
MACIE KOLEGO 100% RACJI!!LUBLIN I LUBELSKIE DON,DNA, WSIOKI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmijan totypowy kretacz i karierowicz nie wierze mu w ani jedno slowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ja dobrze pamiętam, że przed wyborami samorządowymi minister Grabarz przyrzekł środki na siedemnastkę? Znów obiecano nam Inflanty i myśmy to kupili i jeszcze podziękowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to, że po raz kolejny zostaliśmy "wyrolowani" - powinniśmy zakazać wstępu do miasta wszystkim parlamentarzystom do czasu aż stworzą mocne "lobby" działające na rzecz Lublina - jeśli chodzi o wybory to przy obecnym stanie rzeczy żaden (żadna) z nich nie powinien (powinna) zostać wybrana powtórnie - to byłaby najlepsza "nagroda" dla nich. Osobiście uważam, że Polska i Lublin były zamożne wtedy gdy Lublin był "bramą" na wschód - to znaczy miał możliwość handlu ze wschodem - przyszłość Lublina to handel z Ukrainą, Białorusią i Litwą - do tego potrzebne są autostrady (nie śmiejcie się ze mnie, że jestem szaleńcem) powtarzam autostrady łączące Lublin z Białorusią, Ukrainą i Litwą - drogi ekspresowe są dziadostwem bo ich koszt to 70% kosztu autostrady a bezpieczeństwo przejazdu o wiele mniejsze. Pozdrawiam uczestników forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko po co odrazu budowac cale drogi???? Skoro nie ma kasy - budujmy etapami - tak, aby udroznic najbardziej zapchane odcinki. Po co budowac cala 19-tke odrazu przesuwajac inwestycje na 2030 rok skoro tak naprawde w naszym wojewodztwie najbardziej zawalony odcinek to lubartow - krasnik. Ale z drugiej strony... Polska B. Przykro. Mialem nadzieje ze jednak sie cos zmieni w tym regionie, ale.... nawet nadziei juz nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna jako region powinna podać Państwo Polskie do trybunału w Strasburgu za dyskryminację w budowie infrastruktury. Kolejne rządy olewają nas za głosowanie na opozycję, a miejscowi politycy siedzą cicho w obawie o własne stanowiska. Czy musi coś się wydarzyć, żeby zmienić myślenie Mściwie Nam Panujących?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co wam drogi zebyscie tymi gruchotami tamowali ruch w innym miastach i przynosili wstyd lublinowi? Siedziec mi tu dopoki nie pozwole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dppd scberr napisał:
po co wam drogi zebyscie tymi gruchotami tamowali ruch w innym miastach i przynosili wstyd lublinowi? Siedziec mi tu dopoki nie pozwole
podetrzyj pupke i palulu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...