Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na obrazku widać, że patriotyzm na drugiej pozycji. Najsampierw wiara, prawdziwie polska. W ukrzyżowanych klasach dzieci mogą się opluwać,przezywać, ściągać. Nauczyciele mogą obrażać, niesprawiedliwie oceniać. Byle pod znakiem krzyża.Godło jest tylko dodatkiem, tłem. Hymn ważny, jasne, ale "Ojczyznę wolną pobłogoslaw/ racz nam zwrócić" ( w zalezności od tego, kto śpiewa) ważniejsze. O edukacji na KUL, o edukacji w szkole im. JP2. Już widać ten narodowy i patriotyczny kierunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaak uczmy dzieci jak się modlić. Nic im innego nie zostanie po czterech latach rządów fuhrera i jego kompanów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym tez postawil na dycypline bo bachory nie maja o niej pojecia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
<> - to raczej coraz więcej lewackich gazetek zastanawia się "Co to jeszcze wypisywać żeby napuścić ludzi na rząd, który wreszcie wprowadza w życie postawy propatriotyczne, kultywowanie polskiej tradycji i kultury?" Ciekawe czy te miernoty redaktorzyny pracujące w takich gazetkach każdorazowo dostają dyrektywy z zagranicy co i jak pisać żeby dokopać PiSowi, czy tez mają tak "ambitnych" przełożonych tu u siebie. Jak myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwie listwy na środku, a godło obok... kpina a nie szacunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
<> - to raczej coraz więcej lewackich gazetek zastanawia się "Co to jeszcze wypisywać żeby napuścić ludzi na rząd, który wreszcie wprowadza w życie postawy propatriotyczne, kultywowanie polskiej tradycji i kultury?" Ciekawe czy te miernoty redaktorzyny pracujące w takich gazetkach każdorazowo dostają dyrektywy z zagranicy co i jak pisać żeby dokopać PiSowi, czy tez mają tak "ambitnych" przełożonych tu u siebie. Jak myślicie?
  Mózg masz całkiem zrypany! Już nie myślisz racjonalnie, pisy całkiem cię przerobiły na swoją modłę, dosłownie, MODŁĘ!.  "Ruskie serwery, dyrektywy z zagranicy" itp... :D Można umrzeć ze śmiechu! Kto ci wpoił te bzdury?  Każdy, kto nie z pisiu, dla ciebie miernota, zdrajca itp. A ty? Sam myśleć potrafisz? Niestety, racjonalna ocena sytuacji to dla ciebie zupełna abstrakcja :(. Żałosne to i nie ma co ukrywać, straszne. Trzeba będzie lat, aby naród się podniósł po tych pisiowych rządach, niestety :( A tacy jak ty już nie mają szansy. Brak mózgu, brak myślenia :( Tragedia :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
<> - to raczej coraz więcej lewackich gazetek zastanawia się "Co to jeszcze wypisywać żeby napuścić ludzi na rząd, który wreszcie wprowadza w życie postawy propatriotyczne, kultywowanie polskiej tradycji i kultury?" Ciekawe czy te miernoty redaktorzyny pracujące w takich gazetkach każdorazowo dostają dyrektywy z zagranicy co i jak pisać żeby dokopać PiSowi, czy tez mają tak "ambitnych" przełożonych tu u siebie. Jak myślicie?
Pisowi nie trzeba "dokopywać", sam to sobie robi kolejnymi idiotycznymi pomysłami. Oczywiście jestem za tym aby młodzież poznawała historię ale nie w celu zawężania jej światopoglądu do jedynej i słusznej wiary i patriotyzmu na siłę. Młodzież powinna się uczyć wyciągania wniosków i posiadania własnego zdania wówczas nie pozwoli sobą manipulować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie kraje europejskie muszą brać przykład z Polski . Będzie ład i porządek w Europie i na świecie. Bo po tamtych komuchach i liberałach z łaski bożej widzicie sami co dzieje się z naszą młodzieżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie ma się co zaoferować narodowi to zawsze można mu wmówić ślepy patriotyzm czyli psie oddanie "ojczyźnie"... Każdy normalny człowiek będzie bronił kraju ale musi on mu oferować choćby tyle ile inne kraje. CO to jest ta "ojczyzna" mieszkania na kredyt czy majątki "elyt"...? Coraz ciężej musimy pracować żeby utrzymać siebie a przede wszystkim pasożytów czyli armię urzędasów od najwyższego do najniższego szczebla i kler w imię "Bóg, honor, ojczyzna"... Zamiast historii będą uczyć patriotyzmu...? Zastanówcie się choćby nad genezą rozbiorów i dlaczego nikt poza garstką "walenrodów" nie chciał jej bronić...??? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
<> - to raczej coraz więcej lewackich gazetek zastanawia się "Co to jeszcze wypisywać żeby napuścić ludzi na rząd, który wreszcie wprowadza w życie postawy propatriotyczne, kultywowanie polskiej tradycji i kultury?" Ciekawe czy te miernoty redaktorzyny pracujące w takich gazetkach każdorazowo dostają dyrektywy z zagranicy co i jak pisać żeby dokopać PiSowi, czy tez mają tak "ambitnych" przełożonych tu u siebie. Jak myślicie?
Kto ci każe czytać takie "lewackie" "żydokomunistyczne" czasopisma...? To jakiś rodzaj masochizmu...? Kim są ci "lewacy" i "żydokomuny" przez których twój "rząd" (koalicyjny!)  nie może wreszcie ludziom zrobić dobrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Geniusze mają to do siebie". Leonardo da Vinci: IQ=212. Oto słowa Pańskie. Hierarchia predyspozycji zdolnościowych człowieka (intelektualnych i sprawnościowych: motorycznych i spostrzegania). 1. Debil. 2. Debil +. 3. Zdolny. 4. Zdolny +. 5. Uzdolniony. 6. Uzdolniony +. 7. Utalentowany. 8. Utalentowany +. 9. Mistrz. 10. Mistrz +. 11. Arcymistrz. 12. Arcymistrz +. 13. Geniusz. Ja mam IQ=151. Certyfikat IQ=135. Bestie wypisują: NIE MASZ SIĘ CZYM CHWALIĆ. Re. No to pobij mój rekord w teście genetycznym na klepicho. Google: lwgula Uwolnienie się z lęku przed dalszymi prześladowaniami ze strony okupanta zostało wzbudzone świadomością rychłego zwycięstwa. To z kolei wzbudziło wśród mieszkańców Warszawy olbrzymie nadzieje na wolną Polskę, a fakt bezpośredniego wzięcia udziału w tym dziele, a zarazem odwecie, i to na mocy rozkazu władz Polski oraz nade wszystko świadomość nieosamotnienia dały pełną gotowość ludziom do ryzyka oddania swojego życia za Ojczyznę. Czy NIEOSAMOTNIENI PATRIOCI wiedzieli, że zginą jako osamotnieni? Pewien Amerykanin stwierdził, że polskie powstania zupełnie go nie interesują, gdyż nie ma on wpływu na to, że nie nastąpią kolejne. Wynika stąd, że Polacy przelewają krew tylko dla kolejnego przelewu, bo nie mają strategicznego wpływu na swój los.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieliśmy system szkolnictwa na najwyższym poziomie dostosowany do potrzeb Polski (OHPy, zawodówki, licea, studia co kto chciał..). Nie zrzynaliśmy bezmyślnie systemów amerykańskich, skandynawskich, japońskich itp bardzo dobrych ale do ich warunków... Teraz po kolejnych reformach mamy coraz bardziej "mondralińskie" dzieciaki, które nic nie umieją... więc może oni już nic nie reformują... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy ktoś Ci powie , że masz zdolne dziecko, to masz prawo się obrazić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy PiS zaproponuje powrót do starodawnej słowiańskiej religii, a wyrzekniemy się tej żydowskiej religii., obcej polskiemu społeczeństwu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta..... ja proponuje stworzyć nowy obowiązkowy przedmiot również na maturze pt "historia i religia smoleńska wg myśli Macierewicza i reszty....."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idź do Pana Jarka. Uzyskasz odpowiedź. "Geniusze mają to do siebie". Leonardo da Vinci: IQ=212. Oto słowa Pańskie. Hierarchia predyspozycji zdolnościowych człowieka (intelektualnych i sprawnościowych: motorycznych i spostrzegania). 1. Debil. 2. Debil +. 3. Zdolny. 4. Zdolny +. 5. Uzdolniony. 6. Uzdolniony +. 7. Utalentowany. 8. Utalentowany +. 9. Mistrz. 10. Mistrz +. 11. Arcymistrz. 12. Arcymistrz +. 13. Geniusz. Ja mam IQ=151. Certyfikat IQ=135. Bestie wypisują: NIE MASZ SIĘ CZYM CHWALIĆ. Re. No to pobij mój rekord w teście genetycznym na klepicho. Google: lwgula Nadal nie czaicie bazy. Bazą muszą być polskie patenty. Czy zmiany w edukacji okażą się pomocne? Nie wiem. Jeśli w nich nie uczestniczę, to raczej nic nie zyskacie. DLACZEGO? Bo nie macie pojęcia jak wyzwolić RP spod okupacji ekonomicznej. Ja nie istnieję. Nie podpowiem, bo szczekacie na moje wnioski. Zatem koniec. Nie pomogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze to likwidacja gimnazjów od września 2017 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ważne aby w polskiej szkole były wyraźnie eksponowane wartości kultury polskiej i patriotyzmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Duma z własnego kraju to nie nacjonalizm, rasizm, czy ksenofobia, tylko patriotyzm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja karzę swoim dzieciom uczyć się i spieprzać z tego kraju bo tutaj tylko kłamca, oszust itp. mają się dobrze a uczciwi klepią biedę np. ja po 36 latach pracy mam 1400 zł netto i mam żal, że moi śp. rodzice uczyli mnie uczciwości i nie umiem inaczej żyć, ale to jest ze szkodą dla mnie i moje rodziny, bo żyjemy o misce zupy i kromce chleba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...