Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nadchodzi Web 3.0: Komputer zrobi pranie i zakupy

Utworzony przez web 5.0, 20 sierpnia 2011 r. o 16:55 Powrót do artykułu
Już dziś komputery zamiast dzieci ''uprawiają'' sport,myślą kiedy zaczną za nas żyć?? A może to może my już żyjemy dla nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko ładnie brzmi, ale daję głowę, że 90% tych wizji nigdy nie ujrzy światła dziennego. Pewnie, fragmenty tych pomysłów mogą zostać wykorzystane, ale nie wierzę w świat w pełni zdigitalizowany. Jako informatyk powiem po prostu: kto by naprawiał wszystkie bug'i, którymi wszechogarniająca elektronika byłaby naszpikowana? W przypadku automatycznego organizowania przyjęć - co jeśli komputer zaprosi wszystkich naszych ex, których jeszcze mamy w znajomych na fb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden komputer nie będzie mi układał zapyziałej zdrowej diety. Nie ma bata na śmieciowe żarcie i sok jabłkowy z biedronki \o/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skynet nadchodzi wielkimi krokami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może upieczenie kurczaka czy wykonanie zakupów to jeszcze rzeczy niemożliwe do wykonania przez istniejące systemy inteligentnych domów, ale ZWave pozwala na naprawdę dużo za małą cenę. Co może zrobić? Włączyć światło o określonej godzinie, akcji (np. podłączenie telefonu do domowej sieci Wifi) czy za pomocą internetu, aplikacji na telefon bądź pilota. Używam ZWave już od kilku miesięcy i jestem bardzo z niego zadowolony. Panowie z Zhouse.pl są bardzo uprzejmi i posiadają ogromną wiedzę z zakresu inteligentnych domów - bardzo mi pomogli z wyborem komponentów. Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...