Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nadwiślańska wąskotorówka gotowa do sezonu. Ruszy 3 maja

Utworzony przez prawie opolanin, 24 marca 2013 o 10:29
Mundury za 4,5 tys. zł? To musi ich być albo bardzo dużo sztuk albo jakieś bardzo kosztowne?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
trzeba pisać zgodnie z prawdą. kolejka w stronę Nałęczowa nie kursuje dobrych kilka lat. Mam działę na trasie przejazdu kolejki i torowisko jest w opłakanym stanie. na torach rosną kilkuletnie drzewka i ogromne krzaki, na dużej części odcinka rolnicy "zaorali" tory, nie są widoczne spod grubej warstwy ziemi którą są przyłożone. na początku obecnego wieku dużo lepiej to wyglądało a torowisko było corocznie oczyszczane z różnego rodzaju roślin rosnących na trasie przejazdu. dużo pracy czeka kolejarzy nim kolejka pomknie w stronę Nałęczowa, widoki na trasie są przepiękne więc do pracy panowie
0
Korekta - odcinek Karczmiska - Nałęczów nadal nieprzejezdny z powodu nie wyremontowanego wiaduktu w Rogalowie.
0
Dziękuję internautom,że napisali o tym, że odcinek do Nałęczowa jest nieczynny, bo chciałam na tej trasie przewieźć zagranczną wycieczkę, a tak to już wiem,że z tego pomysłu nici. Mógłby autor artykułu napisać, na jakiej konkretnie trasie ta kolejka jeździ!
0
@Ania na pewno kolejka jeżdzi na trasie Poniatowa-Rozalik-Karczmiska i z Karczmisk w kierunku Powiśla, nie wiem gdzie tam kończy się trasa ale pewnie chodzi o Żmijowiska. Polecam wybrać najdłuższą możliwą trasę, po negocjacjach z kolejarzami może to być Poniatowa-Rozalin-Karczmiska-Żmijowiska. Wiadomo że nic nie zastąpi trasy do Nałęczowa ale trzeba wierzyć że Drogowcy naprawią/wymienią wiadukt i oczyszczą trasę
0
prawie opolanin napisał:
Mundury za 4,5 tys. zł? To musi ich być albo bardzo dużo sztuk albo jakieś bardzo kosztowne?
W artykule jest napisane 6 mundurów za 4,5 tys
0
Kirkut napisał:
@Ania na pewno kolejka jeżdzi na trasie Poniatowa-Rozalik-Karczmiska i z Karczmisk w kierunku Powiśla, nie wiem gdzie tam kończy się trasa ale pewnie chodzi o Żmijowiska. Polecam wybrać najdłuższą możliwą trasę, po negocjacjach z kolejarzami może to być Poniatowa-Rozalin-Karczmiska-Żmijowiska. Wiadomo że nic nie zastąpi trasy do Nałęczowa ale trzeba wierzyć że Drogowcy naprawią/wymienią wiadukt i oczyszczą trasę
Kolejka do Żmijowisk nie jeździ. Swoją trasę w tym kierunku kończy na stacji Polanówka,(dalej nie ma torów ----> zalane asfaltem przez drogowców kładących nową nawierzchnię )
0
http://www.tvp.pl/lu...sezonu/10501274
0
Do Polanówki przejazd kolejką a stamtąd do Żmijowisk - rowerami
0
Trasa do Nałęczowa to jedyna szansa dla tej ciuchci. A tak snuje się to z Karczmiska do Opola Lubelskiego i z powrotem Potem jeszcze mały wypad torami do lasu. Raz pojedziesz, drugi raz niekoniecznie.
0
Atrakcja jest na trasie od Karczmisk do Nalęczowa, czy chociażby Wąwolnicy. Przejazd z Karczmisk do Opola L. i z powrotem to trochę mało. Polanówka i ognisko ratuje nieco sprawę. Ciekawe kiedy pociagi ruszą w strone Nałęczowa. Tereny zdecydowanie bardziej atrakcyjne wizualnie. Mam nadzieję, że niedługo to nastąpi. Najlepiej gdyby kolejka znowu zawitała do stacji normalnotorowej Nałęczów. Ale nie wiadomo jak tam sprawa remontu wiaduktu kolejkowego w Rogalowie który został uszkodzony ponad rok temu przez dźwig drogowy, który zahaczył o niego.
0
prawie opolanin napisał:
Pieprzysz. 4,500zł za wszystkie mundury... Mundur jest jak garnitur. Powiedzmy, że za 500 zł kupisz. Dodaj do tego czapkę, krawat... Jeśłi przyjmiemy, że mundur to 500zł to w 4,500 zł mamy 9 mundurów dla kolejarzy. Jakieś pytanie? Przestańcie doszukiwać się dziury w całym. Przecież nikt za darmo munduru nikomu nie da. Co ty, nie wiesz, na jakim świecie żyjesz?
0
Ania napisał:
Mógłby autor artykułu napisać, na jakiej konkretnie trasie ta kolejka jeździ!
Mógłby kolega czytać ze zrozumieniem. na dole artykułu jest to napisane...
0
A może by uszyć specjalne stroje pacjentom niektórych oddziałów szpitala? Nie szczękaliby tak zębami. Wszystkim tym co za to odpowiadają życzę by ich bliski tam wylądował!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: