Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tylko w naszym województwie 3 tys. nagrody raz na X lat robi wrażenie. On o tym wie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Każda z wyróżnionych osób zapewne ma szczególne osiągnięcia w swojej działalności. Może warto byłoby o tym napisać ?
0
Trzeba dodać, że są to 3 tys. brutto .... niestety
0
Tylko pogratulować, życzyć zdrowia i powodzenia w dalszej pracy. I wierzyć, że nagrodzeni są nie z partyjnego (PO/PSL) klucza, a w każdym razie chociaż część z nich bo zwyczaje obecnej władzy są powszechnie znane.
0
Gratuluję, ale jestem bardzo ciekawa czy ci nauczyciele sobie na taką nagrodę zasłużyli. Mam nadzieje że ciężką pracą a nie poparciem partyjnym jak to się dzieje w większości szkół.
0
Jedni zasłużyli na nagrodę, inni jadą na wycieczkę a kolejni... chyba na nic nie zasłużyli - jakie to przykre... Jestem emerytowaną nauczycielką i właśnie przeczytałam tę informację. Należy się cieszyć, że mamy ambitnych nauczycieli a ich wysiłek został doceniony. Zadzwoniła do mnie koleżanka - emerytowana nauczycielka -"Wiesz, my w najbliższy weekend jedziemy w góry". A o mnie nikt nie pamięta - Dzień Nauczyciela jest dla ludzi aktywnych. Emeryt ma swoje 1000zł emerytury (za nic) to i tak mu jest dobrze, niech się cieszy. A przecież ci pracujący tez kiedyś będą emerytami...
0
nauczyciele,brr
0
Wspólczuję skoro masz aż takie przykre doświadczenia. Wspomnienie moich nauczycieli wywołuje na mojej twarzy uśmiech. Lata szkolne to wspaniały okres w życiu.
0
jacy to nauczyciele? przecież to bibliotekarki w większości!
0
Mało !!!Co to jest po 3 tysiące.Powinni zastrajkować.
0
Izabella napisał:
Jedni zasłużyli na nagrodę, inni jadą na wycieczkę a kolejni... chyba na nic nie zasłużyli - jakie to przykre... Jestem emerytowaną nauczycielką i właśnie przeczytałam tę informację. Należy się cieszyć, że mamy ambitnych nauczycieli a ich wysiłek został doceniony. Zadzwoniła do mnie koleżanka - emerytowana nauczycielka -"Wiesz, my w najbliższy weekend jedziemy w góry". A o mnie nikt nie pamięta - Dzień Nauczyciela jest dla ludzi aktywnych. Emeryt ma swoje 1000zł emerytury (za nic) to i tak mu jest dobrze, niech się cieszy. A przecież ci pracujący tez kiedyś będą emerytami...
Ciekawe po ilu latach przeszła Pani na emeryturę, pewnie po 20, ja pracuję już 35 i nie mam widoku na emeryture.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: