Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najgorzej zarabia się na wschodzie

Utworzony przez STYX, 20 marca 2009 o 15:07 Powrót do artykułu
Nic dziwnego, ściana wschodnia to elektorat PiS-u i radia maryja
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ZAROBKI SĄ WYSOKIE TAM GDZIE JEST BIZNES,BIZNES JESZCZE RAZ BIZNES..SEIDZIBY FIRM, FABRYKI, INWESTYCJE..A TU U NAS CO JEST BLOKI, KOŚCIOŁY,BLOKI, PARĘ MAREKTÓW,ROZWALONO GŁÓWNE PRZEDSIĘBIORSTWA I TYLE!!80% LUDZI PRACUJE W URZĘDACH!!URZĘDACH NIEWYDOLNYCH O I DO TEGO ANTYINWESTYCYJNYCH=WROGICH BIZNESOWI!!NIE MA GOSPODARZY, NIE MA INWESTORÓW,PROSTE!!RZESZÓW,BIAŁYSTOK,KIELCE DAWNO PRZEGONIŁY LUBLIN....DNO JEDNYM SŁOWEM!!TYLKO RYWALIZACJA MIĘDZY FIRMAMI O PRACOWNIKÓW DAJE SZNASĘ NA WZROST ZAROBKÓW A JAK NIE MA FIRM, TO CO MA SIE DO TEGO PRZYCZYNIĄĆ??ŻYCIŃSKI, WASILEWSKI,RADNY=BEZRADNY CZY INNY TYP??LUBLIN BYŁ ZAŚCIANKIEM I NIM BĘDZIE!!
0
Zapraszam do Poznania. Za pilnowanie 2-letniego dziecka można zarobić 1000 - 1500 zł netto! Znajoma dostaje 1300! + 50 zł za 2-4 godzinną wyjściówkę z sobotę lub w niedzielę!
0
To kwestia ludzi a nie biznesu. Notariusze w Lublinie mają po 50 tys. netto/mies. a pracownikom płacą 1000 zł netto.Po prostu na wschodzie Polski jest najwięcej chamów wśród tzw. businessmanów.
0
obserwator napisał:
To kwestia ludzi a nie biznesu. Notariusze w Lublinie mają po 50 tys. netto/mies. a pracownikom płacą 1000 zł netto.Po prostu na wschodzie Polski jest najwięcej chamów wśród tzw. businessmanów.
Zgadzam się z Tobą kolego w pełni.Biała Podlaska i okolice to wręcz wylęgarnia takich pseudobiznesmenów.Miałem do czynienia tu z takim jednym.Jestem na tym terenie dopiero od kilku lat ale to co tu się wyrabia woła o pomstę do nieba.Z drugiej strony myślę sobie tak,czego można się spodziewać po prostych ludziach którzy w mniej lub bardziej nielegalny sposób dorwali się do pieniędzy i udają biznesmenów których często jedyną weekendową rozrywką jest chlanie wódy a w przypływie fantazji wyjazd na dziwki do jednego z podlubelskich burdeli.Żenada.Zdarzają się oczywiście wyjątki ale generalnie to przeważnie taka "bialskopodlaska hołotka".
0
Że tak powiem- "ręka w górę" kto u nas zarabia 2800 brutto? Jakby tak było faktycznie, nie byłoby źle.
0
Jaaa.Dziecku tyle daje kieszonkowego. Zresztą co to jest 2800 zł- ja zarabiam dużo więcej he,he...
0
Ja zarabiam więcej...., jednak na cztery osoby to jest beznadzieja
0
Do Krysi Biedne to twoje dziecko z takim kieszonkowym. I wcale nie myślę tu o pieniądzach.
Ostatnio edytowany 22 marca 2009 o 20:36
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: