Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najpierw zgwałcona, potem zaszczuta

Utworzony przez Samulski, 7 czerwca 2008 r. o 13:39
BYDŁO! BYDŁO! PO STOKROĆ BYDŁO! Brak słów na tych radimaryjnych terrorystów. Gdzie jest prokuratura?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zyje, niech to dziecko zyje. Jesli go nie bedziesz chciala to inna rodzina z dziecmi lub bezdzietna bedzie szczesliwa. BO ZYCIE TO NAJPIEKNIEJSZY SKARB. Tak mysle, przynajmniej dopoki ono jeszcze zyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, niech żyje nie jest wazna cena jaka ta dziewczyna zapłaci, liczy się tylko życie poczęte. Co za absurdalne myślenie. Żaden z tzw. obronców zycia nei wie co to jest piekło zycia po gwałcie i na dodatek z niechcianą "pamiątką". Dziewczyna ma prawo do aborcji i nikt, a już na pewno ksiądz i inni działacze nie powinni się do tego mieszać. Latwo powiedzieć - urodzić, ale znacznie trudniej z tym żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pewnie, niech żyje nie jest wazna cena jaka ta dziewczyna zapłaci, liczy się tylko życie poczęte. Co za absurdalne myślenie. Żaden z tzw. obronców zycia nei wie co to jest piekło zycia po gwałcie i na dodatek z niechcianą "pamiątką". Dziewczyna ma prawo do aborcji i nikt, a już na pewno ksiądz i inni działacze nie powinni się do tego mieszać. Latwo powiedzieć - urodzić, ale znacznie trudniej z tym żyć.
te stwierdzenie napisane przez Twoja osobe samo przez sie jest sprzeczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie dziewczyna, tylko dziewczynka. To jest dziecko zmuszone do urodzenia dziecka. Zastanawiam sie, czy ci podli ludzie zdaja sobie sprawe z krzywdy, jaka jej wyrzadzili? To nie ..., ani zadna zasuszona dewotka, tylko ta mala istota bedzie matka wbrew naturze. Ona jeszcze nie jest na tyle rozwinieta psychicznie, aby podolac wyzwaniom, przed ktorymi staja matki. Czy te dranie sa gotowi przyjsc jej z pomoca i to nie tylko werbalna, ale konkretna finansowa i psychologiczna? Niektorzy znajomi byli zdziwieni panujacym w moim domu zakazem wszelkich praktyk religijnych, ale wielu z nich przekonalo sie o skutecznosci ochrony przed zbrodniczym wplywem roznych katechetow i innych sz... na moje najukochansze pociechy.
Ostatnio edytowany 9 czerwca 2008 r. o 10:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH JEDZIE DO NIEMIEC CZECH LUB HOLANDII.....TAM MIESZKAJĄ NORMLANI LUDZIE....GDYBYM BYŁ OJCEM TEJ DZIEWCZYNKI CHYBA WPADŁBYM W SZAŁ I LAŁ TO MOHEROWE .... PO ... .O tym psychopatkach słowo człowiek jest za dobree,zwierze też nie pasuje bo zwierzęta mają instynkt...to jakaś chora banda...trudno to komentowac bo człowieka rzuca i trzęsie.Dziecko przeszło koszmar...musi przejśc kolejny bo dla każdej kobiety aborcja to cios....a jeszcze oni...szkoda słów
Ostatnio edytowany 9 czerwca 2008 r. o 10:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacofanie i ciemnogród!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawrd czy prokuratura sparawą się zajmie. W/g mnie ta sprawa jest dla prokuratury, chyba,że w Polsce prokuratura naczelna to Toruń i rozgłosnia wszechdiabła grzybka tadeusza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie zachowania to tylko w kraju -kul wy klelu i szatana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Prorocy" zajęli się sprawą ale "o naklanianie do popełnienia przestępstwa usunięcia ciąży". Tyle, że nawet jeśli ta małolata "sama chciała i dała" to zrobienie dzidzisia czternastolatce już jest przestępstwem i usunięcie ciąży jako jego skutku było by legalne- toteż namawianie do czynu niezabroniego przestępstwem nie jest. Ale potrzebna jest zgoda opiekuna prawnego. "Obrońcy życia" odkryli, że toczy się sprawa o odebranie matce-babce praw rodzidzielskich do ciężarnej córki. Uznali, iż w tym stanie jej zgoda jest bezprawna i wymogli decyzję sądu opiekuńczego o wstrzymaniu zabiegu. Natomias tym, jakim prawem obce osoby z Księdzem , jego psychologami i psycholami na czele za włazenie w brudnych butach i moherowych beretach w cudze prywatne życie żaden prokurator sie nie odważy sie zainteresować . Albowiem napisane jest, że dla zapobieżenia zbrodni można popełniać dowolny wystepek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swiecki napisał:
Niech zyje, niech to dziecko zyje. Jesli go nie bedziesz chciala to inna rodzina z dziecmi lub bezdzietna bedzie szczesliwa. BO ZYCIE TO NAJPIEKNIEJSZY SKARB. Tak mysle, przynajmniej dopoki ono jeszcze zyje.
powiedz to kalekom czy nieuleczalnie chorym !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech mnie ktoś przekona teraz, że Polska to państwo świeckie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna dziewczyna. Oczywiście jak już urodzi owoc gwałtu i zwróci się do księdza i reszty tego klanu o pomoc w utrzymaniu dziecka to poszczują ją psami, na 100%. Współczuję dziewczynie i jej mamie przeżyć, najpierw gwałt a teraz ta wataha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktos z Panstwa wie jak ten ksiądz sie nazywa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam... W Archidiecezji Lubelskiej każda dziedzina życia ma swoich duszpasterzy (albo strażników). Z tego co mi jest wiadome to funkcjonuje w jej strukturach Fundusz Obrony Życia. Kierują nim księża: K. Podstawka, R. Lis, T. Adamczyk, Z. Wójtowicz, St. Opiela i jeszcze jeden, ale byc może przekrece nazwisko: chyba Szozda. Więc może to któryś z nich. Duszpasterzem dzieci jest ks. P. Goliszek. Od rodzin jest ks. Trąbka. Mocno angazuje sie w te sprawy sekretarz Życińskiego ks. Puzewicz, jeszcze przychodzą mi na myśl: Szymański i Domański, może tez być to Ładniak. No ale na 100 procent to nie wiem. Na pewno są doskonale zorganizowani. No bo skąd dowiedzieli sie o dziewczynie. Każdy szpital ma tez swojego kapelana (na nich tez trzeba uważać, donoszą).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie jest ciekawe jeszcze jedno!! skad ksiadz i mohery wiedzieli akurat ktora to dziewczynka i w ogole dlaczego zjawili sie w szpitalu. podejrzewam ze albo sami lekarze maczaja w tym swoje rece albo ktos inny z personelu. to jest jeszcze dziewczynka wiec jak dla mnie dziecka nie powinna urodzic. przeciez jej biologia jeszcze ja na to nie przygotowala. a z reszta dziewczyna nie jest przygotowana psychicznie na ciaze i nie wiadomo co moze jej "strzelic do glowy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie uważacie,że najwyzsza pora tą szarańczę watykańską wyrzucić z kraju ??? Skoro nic to nie ma wspólnego z Bogiem to po co nam to to....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedno jest pewne - całe to zamieszanie wokół niej na pewno jej nie pomaga... po prostu życzę jej żeby wszyscy dali jej spokój trochę ciszy na zastanowienie się nad sobą, życiem... Mam nadzieję że może liczyć teraz na swoich rodziców i pomoc jednego (wrażliwego i w miarę bezstronnego) psychologa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samulski napisał:
BYDŁO! BYDŁO! PO STOKROĆ BYDŁO! Brak słów na tych radimaryjnych terrorystów. Gdzie jest prokuratura?!
\ Gdzie prokuratura ? Pewnie liże tyłek radiomaryjowcom bo w tym kraju wszyscy boją sie cokolwiek powiedziec klechowej bandzie ! Mieszko ty ciulu, coś ty narobił wpuszczając watykańczyków do kraju !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje wydupczyc ksiezunia i wreczyc mu dziecie na wychowanie, dac 420 zl na zycie na miesiac, tyle daja na wychowawczym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...